PDA

View Full Version : Cerere Helper.



WISHES.
20-01-2016, 05:24 PM
NICK: dRw # Wishes. ( dr.wargods.ro )
VARSTA: 16 ani.
ID DE MESSENGER: madalin.ciobotea@yahoo.com
PERIOADA: Luni(intre orele 13:00-23:00),Marti(intre orele 17:00-22:00),Miercuri(intre orele 17:00-22:00),Joi(intre orele 17:00-22:00),Vineri(intre orele 14:30-02:00),Sambata(intre orele 09:00-02:00),Duminica(intre orele 10:30-00:00).
MOTIV: Pai in primul rand as dorii sa ofer o mana de ajutor tuturor oameniilor nestiutori a unor categorii/situati,presupun ca am calitatiile necesare si ca m-as putea descurca cat de cat foarte bine,voi incerca sa am timp pentru oricine,timp pentru orice,nu voi tine cont de persoana,de om , de situatie,daca voi fi acceptat ca Helper imi voi face treaba conform regulamentului si in ultimul rand conform spuselor Administratiilor.
MENTIUNI: Dupa cum am spus voi fi destul de activ pe forum.
-Voi accesa unde mi se v-a cere si unde v-a fi nevoie.
-Dupa cum am specificat , ma voi tine de treaba si voi ajuta la orice ora cu ce voi putea.
-Nu sunt propus,dar ma auto-intituez si cred ca sunt un om destul de informat si destul de modest.
O seara buna !

~TraNda~
20-01-2016, 05:41 PM
:contra: . Prima oara demonstreaza ca meriti acest grad.

WISHES.
20-01-2016, 05:42 PM
Scuza-ma pentru double-post,in ce fel sa iti demonstrez Tranda? Imi poti spune tu ?

Esky
20-01-2016, 05:46 PM
Imi pare rau, :contra:,deoarece ai abea cateva psoturi. Revino cānd ai mai multe posturi si cānd vedem noi ca ajuti playerii intr-un mod sau altul.

Nutella :3
20-01-2016, 05:47 PM
Esti un tip de treaba,civilizat si ajuti mereu cum poti. De la mine ai un :pro: , bafta ;)

Esky
20-01-2016, 05:48 PM
Nuttela,nu ai grad pe forum ca sa te pronunti...

WISHES.
20-01-2016, 06:05 PM
Sa se dea T/C,nu se mai revine. Spre apararea mea consider ca am ajutat in felul meu,in primul rand consider ca posturile nu ajuta la nimic,daca omu' se descurca , se descurca , si nu ai ce sa-i zici. Am inteles ca unii au o treaba mai concreta cu mine si am auzit multe despre mine,dar nu am luat in seama,dar asta e , nu e nici-o suparare,am incercat , sunt multe de zis , chiar daca sunt nou. In aceasta ''noutate'' a comunitatii voastre , exista ceva ce altii nu au , si mai presus de asta omenie. Daca un om incearca de 2-3 ori si tu in respingi de tot atat,nu e ceva retoric,inseamna ca tu ai o legatura personala cu acea persoana,nu ma refer la ceilalti,se stiu ei , se stie el cine. Nu am intentia sa jignesc pe nimeni,sunt un om bine educat,un om cu o inteligenta prea buna,in alt fel mi-am dedicat mult timp din timpul meu liber pentru a fi activ aici.In astea 3 saptamani pe care le-am petrecut aici alaturi de voi , am inteles ca aici e o cumpana totala,toti se lupta pentru a obtine ceva care sa le dovedeasca superioritatea,am decis sa fac aceasta cerere pentru a le oferii o mana de ajutor,voi imi spuneti sa dovedesc. Oameni buni,cum sa dovedesc daca nu am ocazia? Sa ma duc sa dau de nebun reply pe unde apuc si sa nu ma ia nimeni in seama? Dupa cum s-a spus si in descrierea gradului de ''Helper'',acest grad trebuie sa detina un grad de intelectualitate extrem de ridicat,voi practic m-ati subestimat intr-un fel rau si mi-ati spus sa va arat ca merit , ceea ce inseama ca voi credeti ca sunt un oarecare . Ei nu,eu chiar ma pricep si as putea da' multe exemple,dar ma retrag din pricina reclamei.In fine,eu cred ca m-am lungit prea mult si va multumesc pentru timpul acordat, o seara minunata in continuare.

Esky
20-01-2016, 06:10 PM
Baiete,daca ar fi dupa mine,ti-as fi dat acest grad. Intelege ca nu se poate asa ceva. Crezi ca esti primul care primeste contra la o cerere de helper? Nu avem nimic personal cu tine . Trebuie sa intelegi ca nu se ia gradul oricum...O sa vezi altadata cānd o sa faci cerere de helper,dupa o luna,doua ca o sa reusesti. Ai nevoie de postari si un pic de vechime..

zeNo
20-01-2016, 08:35 PM
:contra: Fa posturi utile pe o sectiune aleasa de tine... Pana atunci :contra:

ADRI
31-01-2016, 07:58 PM
:contra: . Prima oara demonstreaza ca meriti acest grad.

idem

Tiger
05-02-2016, 10:21 PM
Respins.

:locked: