PDA

View Full Version : Reclamatie Star|WarGods



Sebastian Octavian
29-01-2016, 11:03 AM
Data : 28.1.2016
Nick-ul tau : Octavian
Nick-ul adminului reclamat : Star|WarGods
Motiv : A intrat omu pe sv de dimineata ,tot murea si ce-a zis? sa schimbe el mapa cu 2-2 on:)) P.S nu am putut face ieri reclamatie pentru ca dupa ora 12:20 am fost plecat si azi am venit.
Martori : la 2-2 on... erau playeri
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b> -dovada cand a dat votemap
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - limbajul lui fata de un admin,dar cu playerii ?:P ban direct=))
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - dovada ca au iesit si playeri
Deci pe scurt,el schimba mapa cu 2-2 /2-1 on ... si dupa se duce pe respawn lasand sv-rul gol :P
Poate va intrebati dc nu am schimbat eu mapa la loc? Daca o schimbam dupa o schimba la loc ca asa vroia el (a mai fost un exemplu identic cu Mentol) si asa decat sa-mi mai bat capul...cu "copii" dastia.. mai bine stau linistit
Sa vedem ce parere aveti voi,eu mi-am spuso.... Clar ca vine Star si va spune ca el nu a facut nimic =))))

AraGoN#
29-01-2016, 11:22 AM
Octavian , inainte sa bage assault , era de_dust2_china ... si erau aceiasi playeri ...Deci din punctul meu de vedere nu stiu ce sa zic
Chiar daca nu-s admin aici scuze ca ma bag, dar am fost de fata in acest moment...Tu insa abuzezi de admin..

Sebastian Octavian
29-01-2016, 11:41 AM
Era fy_snow,nu a fost niciodata china... lol
CU CE AM ABUZAT DE ADMIN?:| CA NU AM SCHIMBAT MAPA ?:)) TU NU ESTI INTREG? lasa adminii dupa sv sa vorbeasca,nu mai ma enerva,auzi ca era china:| Doamne
Si daca ai lasat un replay,cand mai vrei sa zici ceva dai edit.nu mai fa conversatie aici

Esky
29-01-2016, 12:28 PM
Mai Octavian,te crezi Dumnezeu? Nu cred ca a vorbit Star urat cu tine. Te oftici ca te face praf? El face pe toata lumea praf,cat ca el ii mai mare. Este singurul server in care vad reclamatii intre admini. Daca Star este copil,tu ce esti? Esti adult care are 30 de ani?Nu inteleg care-i problema ca a schimbat mapa. Jesus...where are you? Si Aragon,comenteaza deoarece a fost martor si cred ca si-a cerut scuze ca si-a lasat punctul lui de vedere.

Sebastian Octavian
29-01-2016, 01:19 PM
Eu nu am inceput nici o ceartă , atata timp cat eu nu incep raca nu am de ce sa ma cred Dumnezeu sau vinovat
Daia este un topic pt reclamatii,no?

=Galaxy=M4xA1m
29-01-2016, 01:22 PM
Octavian remove ,oftică mare rau.nu ai ce caută in staff

zeNo
29-01-2016, 01:25 PM
Octavian remove.. Tupeu maxim.

7Days ★
29-01-2016, 04:14 PM
Octavian cum nu iti convine ceva gata reclamatie? Doamnee :zid: mai si tupeu :@

-eqZ-Aatrox'
29-01-2016, 07:24 PM
De aceeasi parere ca mai sus . Va certati ... si , Octavian , eu nu cred ca StarWarGods s-a luat asa de tine cum zici tu ! Lasa tupeul ! :cearta:

mafia12
29-01-2016, 08:28 PM
remove daca nu se poate intelege cu admini , e singuru care cauta mereu raca si e cu reclamatiile intre admini!

Star|WarGods ★
29-01-2016, 08:29 PM
reclamatie ca am schimbat mapa :)) esti normal !! nu mai am nimik de zis ! si daca am gresit cu cv sa iau remove !!!! reclamatie puerila !!! vrei sa raman fara grad ca am dreptate ca faci abuz de admin =))) lasa tupeul prietene ca nui de bine !! de cand esti tu pe sv doar reclamatile tale le vad !!!

-eqZ-Aatrox'
29-01-2016, 08:40 PM
Propun remove cum a zis si zeNo !

Sebastian Octavian
29-01-2016, 09:25 PM
Cum vezi ca numa eu am reclamații? Am 2
E reclamație adresata lui Star nu mie, pentru remove trebuia sa dati la reclamația adresata mie ;)
No, da star sa fie vinovat? El schimba mapa pt 2-1 on si tot mie īmi cereți remove... :))

Star|WarGods ★
29-01-2016, 09:39 PM
^_^ te roade invidia ca nu tia iesit reclamatia ? nush ce vrei tu sa faci!! =))) poate vrei sa ramai doar tu cu aivda adminii =))) alta explicatie nu GAS!! asta da reclamatie =)) pentru ca am schimbat mapa ce vroiai sa-ti bag !! iara snow ? :))

Sebastian Octavian
29-01-2016, 09:45 PM
Ce gāndire ai :)))) ma mir ca nu ai băgat kabul pentru 3 playeri , logica ta cand sunt 10-10 pe sv sa bagi snow,no?:))
What...? Dc mar roade invidia:))? Am spus ca trebuia sa posteze altundeva.. Nu alta, mai citeste odată :p

Star|WarGods ★
29-01-2016, 09:52 PM
astept decizia lui wick cred ca sa saturat si el !! :)) de tine si de aivda!!!

FrE$h
29-01-2016, 10:29 PM
Octavian tu prea faci reclamatii la admini .....nu cred ca star a vorbit urat ....dar tu ai un tupeu maxim in tine ...nu te mai crede sfant ...ca nu esti .

Sebastian Octavian
29-01-2016, 10:54 PM
Octavian tu prea faci reclamatii la admini .....nu cred ca star a vorbit urat ....dar tu ai un tupeu maxim in tine ...nu te mai crede sfant ...ca nu esti .

Unde am facut eu reclamatii?????????? Am fkt una pt max una star? Ce naiba.... nu stiti ce motiv sa bagati pt a lua remove ...

hellchatte (alex)
29-01-2016, 11:24 PM
Scuzati ca mă bag dar omu a făcut o reclamate așa a crezut el ca e corect dece să ia remove?? Poate el a crezut ca este corect să facă reclamație Edit Și el față de alti admini intră pe srv

Killa Fonic
29-01-2016, 11:25 PM
Star de ce ma implici in discutie ?

Dracke ♪
30-01-2016, 12:34 AM
Eu as cere un REMOVE lui Octavian motivele mai sus.

Sebastian Octavian
30-01-2016, 09:20 AM
Din nou... e reclamație pentru Star nu pentru mine :))... Eu fac reclamație cuiva si tot eu sa iau remove... aha si pe ce motiv?
Imi place ca voi nu dati un raspuns pt Star ���� ci la adresa mea

Star|WarGods ★
30-01-2016, 11:49 AM
Dc sa ma acuze pentru ca am schimbat o mapa =)) ?? (killa imi cer scuze ca team amestecat !! Ce vroiai sa baga iara fy_snow ? :))

Sebastian Octavian
30-01-2016, 12:17 PM
Ai mai zis odată asta... Daca tu crezi ca assault e de 3 playeri.... e dezamăgitor
In primul rand daca era nu aveai dc sa schimbi mapa :)) mapa mai avea 15 min pe putin... Si tu la vot ai băgat cliff si assault... pt 3 playeri.... Dezamăgitor :o

-WickedSick-
30-01-2016, 04:25 PM
In urma plangerilor a mai multor membrii ai staff-ului tu Octavian vei primii remove , iar tu StarWarGods downgrade pentru limbajul tau , si aroganta!
:locked: