PDA

View Full Version : Reclamatie admin petryca



Neoxxy
04-10-2010, 06:35 PM
Salutare,vreau sa fac si eu o reclamatie adminului petryca.
M-am luat de el ca da slap aiurea... si imi da kick cand aveam scor de 25-4,
foarte frumos:|
si mai devreme am primit gag si dupa kick pentru expresia "vaca e tactu"...i-am zis unui player in gluma..
si mereu primesc gag si kick aiurea de la el....m-am saturat sa ma trezesc cu kick mereu...:|
Va rog sa luati masuri


Multumesc anticipat!

O seara placuta tuturor!

petryca
04-10-2010, 06:42 PM
da asa este ai luat gag ca ai facut un jucator vaca si ai continuat sa-l faci incontinu chiar si pe chatul adminilor
dar nu se mai poate asa :in regulament scrie clar,,nu aveti voie sa jgniti jucatorii'' asa ceva.
asa ca:bafta
martori:luys

Neoxxy
04-10-2010, 06:52 PM
da asa este ai luat gag ca ai facut un jucator vaca si ai continuat sa-l faci incontinu chiar si pe chatul adminilor
dar nu se mai poate asa :in regulament scrie clar,,nu aveti voie sa jgniti jucatorii'' asa ceva.
asa ca:bafta
martori:luys

Nu aia era reclamatia...
si nu ma lua pe mine cu martori,ca putin imi pasa mie de martorii tai:)
eu am adus dovezi la aceasta reclamatie ,nu "martori"
vino si tu cu dovada ca l-am facut vaca pe respectivul player in chat-ul adminilor:D
p.s daca n-ai dovada nu mai da reply degeaba...:)
astept raspunsul lui max

hf;)

TnT | Profesional*
04-10-2010, 07:10 PM
off duorule maii..a inebunit lumea

luys
04-10-2010, 07:37 PM
ma omule tu esti... tu faci reclamatie cand tu pe chatul adminilor cu u@ injuri pe petryca ca taicaso e vaca sau etc eu am fost cand ai injurat pe chatu adminilor ! pentru ca aveai gag si nu puteai sa vb asa ca ai injurat pe petre

Rapid1923
04-10-2010, 08:28 PM
Iti cam aprinzi singur paie in cap neoxyyy. Din punctul meu de vedere a procedat bine, insa cel mai enervant lucru a fost sfidarea fata de admini ca nu-ti pasa de martori si de ce spun ei. Uite nici noua nu ne pasa de tine in cazul asta.

Tiger
04-10-2010, 08:50 PM
ma omule tu esti... tu faci reclamatie cand tu pe chatul adminilor cu u@ injuri pe petryca ca taicaso e vaca sau etc eu am fost cand ai injurat pe chatu adminilor ! pentru ca aveai gag si nu puteai sa vb asa ca ai injurat pe petre

dar parca nu el era care a injurat pe chatul adminilor :| ... el ii hidden, nu Cocaine! .... Cocaine a primit gag si kick de la petryca pt ca la injurat....

PS: N-are rost sa va certati, viata oricum ii prea scurta :D :)).....

Neoxxy
04-10-2010, 08:52 PM
omfg!!!
ii explicam lui pe chatul adminilor ca "vaca e tactu" nu este jignire....ci o simpla gluma adresata unui player=))...si ca am primit gag degeaba bineinteles;)
....nu va mai bagati fratilor daca nu stiti despre ce este vorba :)
am zis ca astept raspunsul lui max nu mai dati reply aiurea;)

p.s tiger eu sunt cocaine:)

Tiger
04-10-2010, 09:05 PM
omfg!!!
ii explicam lui pe chatul adminilor ca "vaca e tactu" nu este jignire....ci o simpla gluma adresata unui player=))...si ca am primit gag degeaba bineinteles;)
....nu va mai bagati fratilor daca nu stiti despre ce este vorba :)
am zis ca astept raspunsul lui max nu mai dati reply aiurea;)

p.s tiger eu sunt cocaine:)

atunci dc ai selectat unde era hidden? :)) ... :|

on: daca ii asa cum spui, max se poate uita in log-uri ... dar 100% sunt convins la Max ii foarte ocupat

Rapid1923
04-10-2010, 09:20 PM
am zis ca astept raspunsul lui max nu mai dati reply aiurea;)

p

Atunci bai baiatule, scrie-i lu` max pe privat daca n-ai nevoie de parerile celorlalti, ca doar ce drecu asta nu-i un forum. Si pe viitor atentie ca ingamfarea si sfidarea se taxeaza mai devreme sau mai tarziu;) E doar un sfat si ia-l ca atare.

Neoxxy
04-10-2010, 09:24 PM
pe forum faci o reclamatie ,raspunde adminul in cauza si ownerul la server
v-a cerut cineva parerea?:)))

Rapid1923
04-10-2010, 09:51 PM
Ti-as raspunde in stilu-ti ironic dar eu zic ca mai bine l-ai asculta pe tovarasu` Lincoln fiindca faci taman invers ;)

P.S. Daca tot esti prost crescut , imi dau cu parerea oricand vreau eu si oricare admin si sa stii ca se tine cont de ea.

Neoxxy
04-10-2010, 10:02 PM
omule...am zis ca vreau sa se ia masuri impotriva adminul respectiv...
n-am cerut nimanui parerea....
eu doar astep ownerul sa-mi raspuna la reclamatie
iti dai cu parerea la threadul meu esti off-topic:)
daca stii ce e ala:)


ps usor cu jignirile ,ca nu te-am jignit;)

AnOnIm
04-10-2010, 10:43 PM
Domnul suferinta Neoxxy,te invit sa-i dai pm lui daca nu vrei sa raspundem si noi ,capisi ?
Dupa ce ca esti vinovat mai faci si dastea. A procedat bine adminul in cauza,nu ai pentru ce sa-i faci reclamatie.
Aici ne cam bazam pe respect ,nu pe suferinte. ESTE UN FORUM,unde toata lumea isi da cu parerea,intelegi bine,nu ...LA REVEDERE SI TE FELICIT !

Neoxxy
04-10-2010, 11:33 PM
ok am inteles ...aici este efectul de turma
posteaza unu ,posteaza toata lumea=))
sa-mi dai si mie regulamentul ala de il ai tu..."unde toata lumea isi da cu parerea"
ca vad ca n-are nici o legatura ca ala de l-am citit eu:))....
p.s i-am dat p.m lui max sa nu va mai agitati atat:))

-=MaX=-
05-10-2010, 12:04 AM
Neoxxy intr-un fel a avut dreptate si petryca, nu e nimeni batjocura nimanui mai ales in cazul adminilor, cum alti jucatori pot sa joace linistiti si tu poti la fel...
O sa discut si cu petryca sa aud si varianta lui si o sa ma uit in loguri sa va cum a fost exact situatia... in principiu sa iti vezi de joc ca nu are nimeni treaba cu tine fara motiv

Neoxxy
05-10-2010, 12:31 AM
n-am batjocorit pe nimeni...pur si simplu i-am raspuns player-lui care a zis de mama ca este vaca
si i-am raspuns in gluma cu "vaca e tactu":)
si el mi-a dat gag...si i-am zis pe u@ ca mi-a dat gag fara motiv,nu l-am jignit in nici un fel
se vede clar in logs:D
si partea a doua cand a abuzat de slap pe un player si i-am zis sa-l lase in pace
bineinteles ca mi-a dat kick... si aveam 25-4...eram si eu in bulan si imi da el kick sa-mi strice tot cheful de joc:|

-=MaX=-
05-10-2010, 12:32 AM
s-a mai plans cineva de faza cu slapul, o sa vorbesc despre asta pe mess cu el... plus inca vreo 2 admini care le place sa floodeze serverul cu slap...

Neoxxy
05-10-2010, 12:34 AM
ok ...multumesc
si scuze pentru agitatia provocata:)

luys
05-10-2010, 03:20 PM
Tiger cel care a injurat a fost cocaine !

Tiger
05-10-2010, 04:48 PM
Tiger cel care a injurat a fost cocaine !

stiu :))... dar am crezut ca a jucatorul hidden a depus reclamatia :))) .. nu am fost atent! :P

cotoi
24-10-2010, 09:26 AM
io zic sa terminati ca asa o veti tine mult si bine dar si u petryca tam zis si io de atatea ori numai da slapuri la jombi daca este ultimul dar u nu asculti deloc si continui sai dai slap sau slai daca nu sare in mine asa ca terminati si cititi regulile ok

Firma
24-10-2010, 09:51 PM
Cotoi saraciule te joci "jombi" si vrei admin pe principal...firial draq de jombi ce esti :))

VeNoM^
31-10-2010, 12:38 PM
:))