PDA

View Full Version : UnBan -=Abis=-



-=Abis=-
24-03-2016, 12:59 PM
NUME: Numele pe care ai luat ban (din consola serverului) - -=Abis=-
* IP: IP-ul pe care ai luat ban - 46.214.236.70
* VARSTA: varsta reala, nu minciuni - 26
* ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam -..-
* DATA: data cand ai luat ban - 24 . 03 . 2016
* ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie - 11:30
* HARTA: harta pe care ai luat ban - Nu mai stiu cum se numeste
* ADMIN: adminul care ti-a dat ban (din consola serverului) - WarGods Player
* MOTIV: motivul pentru care ai luat ban - I-a dat ban pe IP lui -=Hoolygan=- care e vecinamiu,problema e ca eu joc pe Wirless de la el si am luat si eu ban fara sa am vre-o vina.Cum putem rezolva asta?
* MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini)
* DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc - Nu am facut nimic pt ca m-a scos dintr-o data si nu am putut sa mai intru.
* MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc)


Multumesc!

WarGods | KGB
24-03-2016, 01:14 PM
Ban scos!! Nu am de unde sa stiu eu ca voi2 ,tu si vecinul sunteti aman2 pe acelasi ip. Rezolva treaba cu el,sa nu mai joace codat,asa nu mai iei tu ban!
De acum sa stii ca aici noi nu glumim,asteptam si celelalte pareri!!
Vorrbeste cu vecinul sa nu mai joace codat! Da-mi add la Y.M. amx_kgb sa vorbesc cu tine zilele astea (urmatoarele 2 zile)

Ai grija ,te voi pune la scan WCD de cate ori te vad pe server!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Descarca de aici WCD sa il ai in pc ptr eventuale scanari cand te pune adminul <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si de aici descarca WAC sa il instalezi <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,citeste bn instructiunile de instalare si activare WAC!!!