PDA

View Full Version : CS-ul revolutionar - "WALL+AIM" nedetectabile de WCD .



DarkRed
07-05-2016, 03:10 PM
Salut .
Cautam un aim si wall si speed si no recoil si etc ca sa joc si eu mai bine cs 1.6 si din greseala am dat de acest (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) videoclip .
Am urmarit pana in minutul 6 si ceva si domnul creator al acestui kit counter strike spune ca este un kit ce contine wall+aim ce nu sunt detectate de WCD si m-am gandit ca ar fi bine sa-l raportez aici pentru a fi luate masuri in legatura cu acest kit ce contine wall+aim nedetectabile de WCD .
Btw ,chiar daca Tiger lipseste ,poate da din greseala de acest topic .

UPDATE :
Tocmai am intrat pe site-ul acestui "kit revolutionar" si am vazut ca acesta este cu plata ,deci nu cred ca e o mare graba sa fie rezolvat acest KIT .
nVidia E8 PRO este kit-ul ce contine wall+aim

Esky
07-05-2016, 03:34 PM
Poate a zis ca nu este detectat de wcd ,doar sa faca bani.:))

RaZz0R
07-05-2016, 04:08 PM
Salut .
Cautam un aim si wall si speed si no recoil si etc ca sa joc si eu mai bine cs 1.6 si din greseala am dat de acest (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) videoclip .
Am urmarit pana in minutul 6 si ceva si domnul creator al acestui kit counter strike spune ca este un kit ce contine wall+aim ce nu sunt detectate de WCD si m-am gandit ca ar fi bine sa-l raportez aici pentru a fi luate masuri in legatura cu acest kit ce contine wall+aim nedetectabile de WCD .
Btw ,chiar daca Tiger lipseste ,poate da din greseala de acest topic .

UPDATE :
Tocmai am intrat pe site-ul acestui "kit revolutionar" si am vazut ca acesta este cu plata ,deci nu cred ca e o mare graba sa fie rezolvat acest KIT .
nVidia E8 PRO este kit-ul ce contine wall+aim

Cat costa kitul? Daca nu e foarte scump sunt tare curios ce e de capul lui.

DarkRed
07-05-2016, 04:12 PM
Cat costa kitul? Daca nu e foarte scump sunt tare curios ce e de capul lui.


8.00€ 30% OFF For other payment methods , please contact us.

5.49€ – NVIDIA E8 PRO
:))

Tiger
08-05-2016, 05:28 PM
Stiu de acel videoclip de mult timp.

Raportul furnizat de acel individ in video-ul de pe youtube nu este realizat atunci cand a avut codul activ, ci este realizat cu cateva zile inainte de publicarea video-ului.

Tipul crede ca poate prostii lumea cu un cod luat de la rusi si presupus a fi nedetectabil de wCD (desi nu a prezentat nicio dovada clara). Pana una, alta, consider tipul un tepar care incearca sa proasteasca lumea sa ii cumpere CS-ul.

eXcess | BLACK SCORPION
11-05-2016, 03:59 PM
cel mai bine invatati sa jucatii si o sa aveti mare satisfactie ca voii ati jucat bine si nu un distrus de cod sau cfg sau cs modificat>.

WarGods | KGB
08-06-2016, 02:45 PM
Ma gandesc la o metoda ,cum sa fac bani :)))