PDA

View Full Version : Cheat problem [REZOLVAT]



Nightwing
17-05-2016, 03:07 PM
Am jucat in Februarie cu Wall, dar doar 45 de min. si dupa l-am scos, dar am si facut un Wargods, si l-a detectat, numa' ca jucam cu Non-Steam, de cand am inceput sa joc pe Publice si mi-au facut scanare, au inceput sa ma baneze pentru ca nu eram curat la Toate log-urile, as vrea si va rog sa-mi stergeti toate detectariile daca se poate in afara de alea cu Remuneration, as vrea sa re-incep sa joc, joc foarte curat, se poate vedea si in ultimele detectarii, dar doar acest lucru ma blocheaza, am si incercat sa fac Scan in fiecare 10 min ca sa scap de acel Rosu dar mna, am fost banat 1 zi ca am facut 5 scanari, adica Maximum, sper sa ma ajutati.

Mai pe scurt: Stergeti toate logo-urile inafara de cele cu Remuneration ca sa ma joc si eu iara.

Cu respect,
Nigthwing

Dream'S ♪
17-05-2016, 04:49 PM
Nu ajutam codati .Si nu ccred ca cineva o sa stearga toate logurile la un codat.Tia dat putin ban o zi..

Nightwing
17-05-2016, 05:20 PM
Nu ajutam codati .Si nu ccred ca cineva o sa stearga toate logurile la un codat.Tia dat putin ban o zi..

Am primit ban 1 zi de la "Scanari" care le-am facut ca sa scap de acel rosu.

Dream'S ♪
17-05-2016, 05:48 PM
Am primit ban 1 zi de la "Scanari" care le-am facut ca sa scap de acel rosu.

Pai da . Ai vurut sa nu mai afle nimeni ca esti un codat.

Nightwing
17-05-2016, 05:54 PM
Pai da . Ai vurut sa nu mai afle nimeni ca esti un codat.

Vreau sa nu mai afle nimeni ca am folosit cod, si nu, nu mai "SUNT" codat, deoarece am jucat doar 45 de min. cu acel cod, acuma joc curat, defapt sunt clean de cand ma stiu, doar ca mi.a venit mie sa folosesc acel Cod asa de-odata.

Tiger
17-05-2016, 09:06 PM
De acel rosu nu o sa scapi niciodata, decat daca se sterge rapoartele in care ai fost prins cu cod.

Si, nu, nu se sterg. Ele raman permanent.

In viitor poate va exista o astfel de taxa pentru eliminarea raportelor in care apari cu codul, dar nu si a reputatiei!

Nightwing
17-05-2016, 10:28 PM
De acel rosu nu o sa scapi niciodata, decat daca se sterge rapoartele in care ai fost prins cu cod.

Si, nu, nu se sterg. Ele raman permanent.

In viitor poate va exista o astfel de taxa pentru eliminarea raportelor in care apari cu codul, dar nu si a reputatiei!

Am inteles, multumesc de ajutor, bafta in continuare