PDA

View Full Version : [HARDWARE] Instagram da drumul la switch-ul de conturi.



Dream'S ♪
22-05-2016, 12:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cei de la Instagram au hotarat in sfarsit sa adauge in aplicatia lor o functie mult dorita de utilizatori: posibilitatea de a face un switch intre conturi lejer si rapid. Incepand cu saptamana asta, update-ul incepe sa se propage atat pe iOS cat si pe Android.
Poate unii dintre voi inca nu veti avea optiunea disponibila, dar in curand va fi – asigurati-va ca ati actualizat aplicatia. Cei de la Instagram specifica ca, optiunea vine pentru versiunea 7.15 incepand de saptamana asta.
Veti putea adauga 5 conturi, iar apoi sa faceti un switch de pe un cont pe altul, fara sa trebuiasca sa mai treceti prin procesul de autentificare. De asemenea, odata adaugate, notificatiile de tip push vor aparea de la toate conturile, desi Instagram mentioneaza ca acest lucru ca varia in functie de cate device-uri sunt autentificate pe contul principal.
Pentru a mai adauga conturi in aplicatia ta(desigur, dupa ce functia iti este disponibila), mergi la profilul tau din aplicatie si fa un tap pe rotita sau pe cele 3 puncte, in functie de platforma folosita. Selecteaza apoi ‘Add Account’ si introdu datele de autentificare.
Contul va fi adaugat, iar poi cu un ‘tap’ pe numele tau de utilizator, poti selecta alt cont si gata. Esti autentificat pe acel cont. Desigur, poti scoate lejer prin aceeasi metoda unul din conturile adaugate, selectand ‘Log Out Of’.
E super utila functia, iar multi utilizatori o cer de mult. E bine ca Instagram isi asculta utilizatorii, si integreaza facil functii noi. Tu folosesti Instagram? Te ajuta functia asta noua?

DarkRed
22-05-2016, 02:23 PM
Fix despre hardware este stirea asta .
Ai fi putut sa scrii si tu sursa de unde ai luat acest articol .

Dream'S ♪
22-05-2016, 03:18 PM
Fix despre hardware este stirea asta .
Ai fi putut sa scrii si tu sursa de unde ai luat acest articol .

Am vurut sa o scriu la STIRI dar nustiu de ce am puso aici
Si de cat sa stai sa astepti sa posteze cineva un topic ca sal critici posteaza tu.Ca din cate vad pe forum stii doar sa critici lumea.
Mai bine iti vezi de triaba ta si nu mai comenta degeaba.

DarkRed
22-05-2016, 06:03 PM
Atata timp cat faci o treaba si o faci prost ,mai bine nu o mai fa !
Nu te obliga nimeni sa faci asta ,deci nu vad de ce o faci ,atata timp cat n-o faci bine ,plus ca este doar copy-paste .
Tu doar ai facut din acest topic un curcubeu si ai adaugat imaginea aia ,atat ,nimic mai mult .
Stai chill ca am postat ,dar nu ca tine ,doar copy paste si colorarea textelor ,poate si o imagine adaugata ,atat .

Dream'S ♪
22-05-2016, 06:16 PM
Veziti de triaba ta mai bine.Si la fel nu te-am rugat pe tine sa te uiti in acest topic.Iti place nu-ti place cum crezi ca e "curcubeul" asta tine pentru tine.Nu te mai baga in centru atentiei

DarkRed
22-05-2016, 06:26 PM
Omule ,tu nu intelegi ca nu ne trebuiesc topic-uri facute "in joaca" ?
Eu te invat cum sa faci si tu vi la mine si imi spui sa-mi vad de treaba mea ?
In ce sens ma bag in centrul atentiei ? Ca vreau sa scapam de aceste topic-uri de 2 bani ?