PDA

View Full Version : Propunere SKIN ADMIN



Itachi
08-06-2016, 09:21 PM
salut. am intrat si eu pe server si am observat ca s-au schimbat ceva skinuri la unele arme,cutite,grenazi. daca tot se schimba anumite detalii la server, zic sa adaugati niste skinuri speciale pentru admini. nu ceva ultramegacomplicat. ceva sa arate diferit de ceilalti ct. astept :pro: sau :contra:

Esky
08-06-2016, 09:23 PM
Daca se schimba SKIN-ul pentru admini,inseamna ca dam deja in PGL... Sa zicem :pro:.

Itachi
08-06-2016, 09:29 PM
nu afecteaza un skin . sunt sv de zm clasice care au skinuri speciale pentru gradele de admin. si skinurile la arme si grenazi puteau afecta .. zic ca este o idee buna

WarGods | KGB
12-06-2016, 10:17 PM
Daca se vor face multe modificari la skinuri,deja nu mai poate fi serv de biohazard, o dam in zombie plague :))
Eu raman la ideea pastrarii serverului in modul biohazard.

~TraNda~
14-06-2016, 07:57 PM
Mosule, un skin=imagine. Nu se modifica modul cu nimic. El ramame exact la fel.
Cat despre skinuri speciale pentru admini, va anunt ca asta nu se poate din 2 motive:
1. Trebuie plugin special
2. Serverul are deja un plugin pentru adaugarea modelelor, ceea ce inseamna ca daca ai mai baga un plugin care forteaza suprapunerea modelelor deja 99℅ da crash serverul. Mai exact pluginurile s-ar bate cap in cap.

Se pot modifica skinurile doar pentru o echipa (un skin ct um skin ts) sau toate (acelasi skin si pt ts si pentru ct).
Sunt deja probleme cu unele skinuri, nu apar la toata lumea si asta pt ca pluginul nu raspunde 100% modificarilor. Aceste lucru se rezolva in timp.

Nu are rost sa ma mai pronunt.
Astept pe unii sa-mi sara in cap ca m-am facut eu "destept" si ca dau eu explicatii s.a.m.d.
Doar am explicat de ce aceasa propunere 90% nu se poate face.