PDA

View Full Version : Reclamatie eXcess | BLACK SCORPION



Teg-Kiddow
02-07-2016, 07:30 PM
02. 07 . 2016 orele 18:30 - 19:00

1. Dl Excess de fata nu stie sa verifice dupa ce pune la scan un jucator decat dupa nume , dar dupa ip nu ...si zice ca stie comenzi amx s.a.m.m.d ... aveti aici dovada cand intreaba un jucator " CU CE NICK AI FACUT SCAN-UL " pe bune ................
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Sunt de acord ca nu toti ne-am nascut atotstiutori...insa macar nu mai spune ca sti comenzi cand defapt tu nu sti nici macar sa te uiti dupa un ip al unui jucator pe care l-ai scanat ...


2. Am schimbat si eu mapa regulamentar ca sa jucam din cele noi si Domnul eXcess |BLACK SCORPION , a schimbat-o fiindca lui nu ii place :) si chiar de 2 ori la rand a schimbat-o ...eu puneam la sfarsitul rundei una din cele noi , cum incepea runda , cum schimba intr-una din cele vechi... mai exact prima data in Dust2 si apoi in Snow :)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca Teg schimba , schimb si eu :) , dovada o vedeti si voi in poza :)

Martori : Seth , Mancu , Lexor , Ion , Suca

Esky
02-07-2016, 07:54 PM
Excess,te astept cu o cerere aici :<b>You have to register to ba able to see this link</b> chiar ai nevoie de asa ceva. Bafta!

Edit: Te astept si pe tine Teg.

eXcess | BLACK SCORPION
03-07-2016, 12:04 AM
Nu mergea forum sa ma uit dupa ip si la intrebat sa nu mai dau staus si sa iau ip,dar o sa fac cerere de retragere de la admin.Sa ramin cu slot si sa nu iau de la teg slap ca asa vrea el pe mapa.

Teg-Kiddow
03-07-2016, 12:06 AM
Ce slap visezi ?!?!?
Si la mine cum se facea ca mergea ?!?

dcdaifa
03-07-2016, 02:59 AM
Teg-Kiddow-varsta 29
eXcess | BLACK SCORPION-varsta 32
ce pot spune va comportati ca doi copi de 10 ani,in loc sa va respectati ca sunteti colegi pe joc voi mai rau va certati
bagativa ma mintiile in cap si terminati cu prostiile astea reclamati peste reclamati,nimeni nu sa nascut perfect,nimeni nu este zeu
voi credeti ca eu am stiut sa adminez cand m-am apucat sa joc am invatat pe parcurs si voi aveti timp sa invatati
parerea mea terminati cu certurile astea inutile respectativa si vedetiva de joc,ajutativa intre voi asta e parerea mea


mentione,nu mi-a placut scoala imi cer scuze daca am facut greseli

Jet Lee
03-07-2016, 07:40 PM
Chiar nu inteleg dc nu va puteti intelege, in lok sa va ajutati tot va "atacati" intre voi.
"Lasati trecutul si traiti in prezent"

WarGods | KGB
03-07-2016, 09:24 PM
Toti avem de invatat,nu va purtati de parca ati sti totul...