PDA

View Full Version : Reclamatie Boutique.



Esky
06-07-2016, 03:17 PM
Data :06.07.2016
Nick-ul tau : WarGods | Targaryen
Nick reclamat : Boutique.
Motiv : Domnisoara Boutique ii tot da unban la domnul nostru codat,Malboro a.k.a Dracke pe forum. Nu mi se pare corect ca un admin sa-i dea unban la un CODAT!
Martori : dRw # uKpI , [Nx]MARIO
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiune: Boutique,a mai dat de mai multe ori unban acestui codat si chiar a recunoscut ca i-a dat unban din anumite cauze. Eu si Wick am inghitit faza cu unbanul si desigur i-am dat eu ban la loc,dar din pacate Boutique face aceiasi greseala repetata. Nu se accepta asa ceva! Boutique,nu am nici-o treaba cu tine,dar regulamentul este SFANT! Chiar acesti 2 playeri mi-au trimis ss-ul in care tu a dat unban. Tin sa precizez ca acesti 2 playeri mi-au spus ca domnisoara le-a dat kick lor si dupa i-a dat unban lui Malboro. Mai multe detalii o sa va zica acesti playeri care unul dintre ei este admin(Ukpy). Multumiri lor pentru aceasta observatie. Cer sa fie verificate logurile de azi noapte! Pace!

uKpI69
06-07-2016, 03:23 PM
Intradevar a dat unban lui malboro cum vedeti si in ss.
Eu sunt certat cu boutique si eram pe sv de furien eu Alexblake , [NX]Mario si cu inca un player noi am vazut ca boutique tot intra pe sv si ni sa parut ceva suspect in legatura cu ea.
In acel moment noi am schimbat fiecare dintre noi nick si am asteptat sa intre din nou .
Cand a intra a dat repede unban si a iesit inmediat fara sa stea la discuti .
Asta a fost tot
P.S Inainte de a intra targaryan pe sv cu vreo 5 minute la ora 14:58 pe acolo a mai dat un unban pe acelasi ip
Cel mai bine wick te rog sa verifici consola

Boutique
06-07-2016, 03:35 PM
Da,aşa este. I-am dat unban pentru anumite cauze.
Suport consecințele, ştiam că sunteți cu alt nume...ca să ştii "Ukpi" .
Oricum cearta noastra nu are legatură cu ce se īntāmplă aici!
Exact,nu merit acest grad...,nu pot să neg că am dat unban,totul se vede in consola. Eu mereu aleg sinceritatea,aşadar puteți să-mi dați remove...pentru că eu īmi asum toată greşeala.

dRw # SiLeNTT
06-07-2016, 03:44 PM
Da Targa are dreptate, dar fiind prima oara,eu zic ca ar trebui iertata!E decizia lui wick...

ResPekT
06-07-2016, 03:44 PM
Nu as vrea sa ma bag dar ip de pe poză difera de cel de aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>

raresdanut12
06-07-2016, 03:46 PM
Scuzati-ma pentru interventie . Dar domnisorul nostru ukpi , oare dc doresti sa te razbuni pe Boutique? Te rog sa spui aici treaba aceasta si doar stiu ce s-a intamplat . Dc ai pus-o pe botuque sa ii dea unban lui malboro? Partea asta nu ai spus-o aici . Toate aceste certuri au fost pe skype . Ai dorit sa ii faci reclamatie lui boutique intentionat , sti si tu asta nu este nevoie de mine !

Boutique
06-07-2016, 03:55 PM
Ți-am zis Iulian,nu Ukpi m-a pus...şi da asta a fost un fel de razbunare.
Dumnezeu e sus şi vede...,are el grijă de toți.

Esky
06-07-2016, 03:55 PM
@Silent,citeste mai bine la ce am scris. Chiar ea s-a confesat mie ca i-a dat unban si i-am dat eu unban la loc. Daca nu vezi bine,stai in banca ta!

uKpI69
06-07-2016, 03:57 PM
1) iuliane din cate stiu eu si din cate am auzit chiar tu voiai sa ii faci o reclamatie lui boutique spunandui lui chitzu sau cum il cheama sa se dea drept malboro daca suntem sinceri asa de ce nu spui si tu asta.
2) hai sa il intrebam si pe malboro daca eu i-am spus sa ii dea unban daca nu o prindeam aseara o prindeam azi cand si astazi ia dat
3) nu am facut eu reclamatie sincer eu am facut un print sa il am acolo mult si bine iar a intrat targa si a zis cineva ca ce a fost cu unbanul si eu am spus lui targa
4) nu ma acuza ca vreau sa ma razbun daca vroiam sa ma razbun o faceam nu imi era greu (nu o luati ca pe o amenintare)

-WickedSick-
06-07-2016, 04:18 PM
A primit downgrade la slot , si interdictie de a mai face vreo cerere up pana pe 1 August !
:locked: