PDA

View Full Version : Aviz tuturor adminilor!



-WickedSick-
06-07-2016, 10:31 PM
Sunt foarte revoltat în urma mesajelor primite pe facebook de Marlboro a.k.a Dracke, Leep și restul numelor ce pe mai are acest individ lipsit de orice bun simț. Am un feeling că la momentul actual dispui de un cont pe forum, așa că dacă vezi acest thread, nu am nici cea mai vagă idee cum ai ajuns să o șantajezi pe Boutique cu niște poze ofensatoare, amenințând că le postezi pe facebook dacă nu-ți dă unban, pentru chestiile astea poate și poliția să intre pe fir, ulterior ai primit ce ți-ai dorit, iar ea a suportat consecințele, pe lângă asta ai spus ca nu-ți pasă, mai există admini care îți vor da unban pe server, ei bine, respectivii admini care se încumetă să facă prostia asta vor suporta următoarele consecințe: Remove / Restricție 3 luni de a mai face cerere pentru grad pe server.
Dacă nu te potolești prietene, nu-i problemă, ca tine mănânc zilnic pe pâine. Niciodată nu voi face vreo diferență pentru nimeni în rândul codaților, nu tolerez codații, va trebuii să înțelegi într-un final că ai fost vinovat și va trebuii să-ți plătești taxa de unban!
Cine deține vreo informație utilă de ultimă oră despre acest individ, îl rog să lase reply aici!

Esky
06-07-2016, 10:38 PM
Deaia si trebuie verificate logurile de noapte,pentru orice eventualitate in caz ca un admin ii da din nou unban acelui copil copac facut pentru alocatie.
@Aviz lui Boutique: Draga mea,exista politie. Eu cel putin l-am blocat pe acest individ pe facebook. Nu inteleg de ce pana mea stai tu la mana lui? Cred ca ajung la ideea ca esti mai batuta in cap decat el. Blocheaza-l pe fb si gata. Daca nu stii codul penal,citeste-l sau iti zic eu ce zice despre poze sau alte rahaturi personale:Infracţiuni contra libertăţii persoanei
Art. 207
Şantajul
(1) Constrângerea unei persoane să dea, să facă, să nu facă sau să sufere ceva, în scopul de a dobândi în mod injust un folos nepatrimonial, pentru sine ori pentru altul, se pedepseşte cu închisoarea de la unu la 5 ani.
(2) Cu aceeaşi pedeapsă se sancţionează ameninţarea cu darea în vileag a unei fapte reale sau imaginare, compromiţătoare pentru persoana ameninţată ori pentru un membru de familie al acesteia, în scopul prevăzut în alin. (1).
(3) Dacă faptele prevăzute în alin. (1) şi alin. (2) au fost comise în scopul de a dobândi în mod injust un folos patrimonial, pentru sine sau pentru altul, pedeapsa este închisoarea de la 2 la 7 ani.
Normal acesta se refera la santaj ,ceea ce este deja in cazul tau. Nu are rost sa ne referim la santaj pentru a dobandii individul acela bani,ci la santaj ca publica poze fara acordul tau.

WarGods | KGB
07-07-2016, 12:36 AM
Un bossket de 25 de bani Dracke asta!!!! Dupa loguri si cu iptrace il prindem si il dam pe mana sticletilor :))

-WickedSick-
07-07-2016, 09:33 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta mi-a zis aseara la cateva minute dupa ce a am postat thread-ul , eram pur convins ca acesta dispune la momentul actual de cont pe forum , de-as fi avut acces m-as fi ocupat eu de el , sper sa se ocupe cineva de el intr-un timp cat mai scurt . Tiger la tine ma astept s-o faci ,ti-am lasat pm pe facebook cu un suspect !

-WickedSick-
09-07-2016, 02:12 PM
A fost banat pe forum cu numele " Lower<3 " si adaugat la hashban pe furien , il rog pe Cristi de pe videle sa aiba grija cui acorda grade , pe acest incult il duce mult capul sa minta exagerat. Nu-ti fa probleme , nici pe Videle nu vei mai juca de azi inainte !
:locked: