PDA

View Full Version : Cerere Super-Moderator !



-WickedSick-
21-07-2016, 01:06 AM
NICK: WickedSick`
VARSTA: 18
ID DE MESSENGER: deadlyk_2011
PERIOADA: Tot timpul , se poate observa asta.
MOTIV: Pentru o evidenţă cât mai promptă asupra userilor , cei ce încalcă regulamentul forumului cu înverşunare.
MENTIUNI: Pot spune că vechimea este prezentă cât şi experienţa , deţin cunoştiinţele necesare atât pentru grad în sine cât şi atribuţiile acestuia , pe lângă faptul acesta , vreau să menţionez că sunt anumite persoane în comunitate ce deţin acest grad si cu toate acestea nu au mai frecventat forumul de ani de zile !

Esky
21-07-2016, 01:19 AM
Avand in vedere ca a mai avut o cerere de super mod la activ,a inchis-o din anumite motive,precum ca ADRI/RAZOR nu au facut cerere pentru asa ceva,ei au primit pe merit. Vreau sa zic ca dupa mine nu conteaza daca x sau y au primit super mod fara cerere,chiar din contra ar fi primul grad care se ofera prin cerere(daca se accepta).Nu scrie absolut nici unde sa nu faci cerere,deci se poate face. Am vazut ca mai sunt si restul de super mod care nu au mai accesat site-ul din anumite problema personale. Cu tot dragul ii ofer :pro: din anumite cauze: Este unul dintre cei mai activi pe forum,din cele vazute de mine se descurca foarte bine cu un server si cu un staff. Nu am de reprosat nimic pentru el,el doar vrea sa ajute in continuare,chiar daca sunt multe obstacole,precum cei invidiosi. Am observat ca multi dintre invidiosi nu pun mana sa ajute comunitatea cu nimic,sunt doar FICTIVI cu NUMELE si cu GRADUL.

@Aviz pentru cei care o sa comenteze cu :contra: : Nu va fura mancarea de la gura,din contra ,el ofera "mancarea" pentru comunitate prin ajutorul lui si prin timpul pierdut aici,care putea fi folosit in alte scopuri mult mai bune.. Parca vad ca ma criticati pentru ce am zis,dar chiar nu`mi pasa de vorbele voastre.Si inca ceva este ca toti merita o sansa,daca este incapabil sa-si exercite aceasta functie,i se poate scoate,easy.
Si inca ceva, sunt de 4 ani in comunitate cu mici vacante intre ani,dar atata mancatorie intre colegi ca aici,nu exista.Mult succes!

DarkRed
21-07-2016, 01:42 AM
:pro: !

Boutique
21-07-2016, 08:45 AM
:pro: succes,meriți din plin acest grad :)

J.Vardy
21-07-2016, 03:07 PM
Parerea mea : :pro: pentru simplul fapt ca te descurci si stii sa iti gestionezi sarcinile,bafta iti urez :)

ADRI
21-07-2016, 08:42 PM
sunt contra :

MOTIV: Pentru o evidenţă cât mai promptă asupra userilor , cei ce încalcă regulamentul forumului cu înverşunare.
- pentru motivul tau nu ai nevoie de Super Moderator si nu cred ca meriti inca acces la panoul de control iti trebuie munca incredere si vechime


MENTIUNI: Pot spune că vechimea este prezentă cât şi experienţa , deţin cunoştiinţele necesare atât pentru grad în sine cât şi atribuţiile acestuia , pe lângă faptul acesta , vreau să menţionez că sunt anumite persoane în comunitate ce deţin acest grad si cu toate acestea nu au mai frecventat forumul de ani de zile !
- vechimea ta nu se vede abia ai un an , si cat despre anumitele persoane nu este treaba ta acele persoane au ajutat comunitatea la randu lor si din respect li sa pastrat grdul .

aceasta functie se acorda doar Moderatorilor vechi si de incredere care au dovedit deja ca sunt capabili sa ajute, in cazul in care se evidentiaza clar faptul ca functia de Moderator simplu ii limiteaza si este necesar acest upgrade

-WickedSick-
21-07-2016, 10:13 PM
sunt contra :

- pentru motivul tau nu ai nevoie de Super Moderator si nu cred ca meriti inca acces la panoul de control iti trebuie munca incredere si vechime


- vechimea ta nu se vede abia ai un an , si cat despre anumitele persoane nu este treaba ta acele persoane au ajutat comunitatea la randu lor si din respect li sa pastrat grdul .

aceasta functie se acorda doar Moderatorilor vechi si de incredere care au dovedit deja ca sunt capabili sa ajute, in cazul in care se evidentiaza clar faptul ca functia de Moderator simplu ii limiteaza si este necesar acest upgrade

Într-o primă ordine de idei , majoritatea lucrurilor menţionate mai sus de tine sunt irelevante fără supărare ! Să începem cu "Munca şi Încrederea" . Într-un an de zile şi câteva luni de când sunt în comunitate , aproape te-am depăşit numeric în privinţa posturilor acumulate pe forum , de aici şi din întreţinerea serverului îmi pot justifica munca mea , dar facând abstracţie de acest lucru şi trecând la încredere , iţi spun sincer ca de-a lungul acestui an şi a câtorva luni am câştigat increderea multora de aici şi nicioadată nu am fost pus în situaţii penibile de a-se plânge cineva de mine că am greşit cu anumite lucruri . Ca o paranteză aici , crezi ca mi-ar mai fi oferit cineva atâtea accese dacă nu ar fi avut încredere în mine? Într-o altă ordine de idei vorbind despre vechime şi tu ai primit acest grad când aveai aceeaşi vechime ca şi mine presupun , nu-ţi reproşez absolut nimic , ai muncit într-adevăr , dar şi eu am muncit , şi incă muncesc, poate nu am contribuit pe plan financiar cât ai contribuit tu , fiecare după propiile posibilităţi , dar dacă se pune problema aşa rog pe cineva să mă informeze dacă pot plătii pentru acest grad şi o voi face. Cât despre membrii vechi ai comunităţii , tot respectul , nu a spus nimeni să nu mai dispună de accese ,doar că ar trebuii să vină şi alţii în locul lor să muncească având în vedere că ei nu au mai frecventat forumul de ani de zile. Nu o lua ca pe un reproş , doar mi-am spus punctul de vedere , mie unul nu mi-se pare normal , nu jignesc pe absolut nimeni , doar ca unora li-se pare că unii ar putea ajunge mai sus ca ei , sau ar putea să le ocupe locurile.

bLLue
21-07-2016, 10:18 PM
Pe langa faptul ca manageriaza furienul , am decis sa managerieze si server-ul videle , este un om de incredere , daca Tiger nu avea incredere in el nu ii ofera acces la server-ul furien si aici ma refer la FTP si Cpanel. Raspunsul meu este :pro: . Bafta !

ADRI
21-07-2016, 10:37 PM
Fiecare are dreptul la opinie si te-as ruga sa astepti o decizie nu sa dai replici.

z3p1q
22-07-2016, 02:53 AM
:pro: meriti :)

zeNo
22-07-2016, 07:20 PM
:pro: E foarte activ atât pe forum cat si pe serverele din comunitate.. Merita o sansa

CsCatalinGo
23-07-2016, 01:48 PM
2000 de posturi intr-un an e destul de ok , asta arata ca esti destul de activ :)
Desigur activitatea e mai mult aici :

1 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Si aici :

2 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Si pe chat :)

Zic ca meriti un mic PRO , sper sa continui cu posturile , si oricum daca vei face probleme nu e greu sa iti dea downgrad :)

Succes !

~TraNda~
24-07-2016, 04:19 PM
Daca Tiger are increderea cuvenita sa iti ofere acces la Panel de pe forum nu am nimic impotriva.
Succes.

MasterkillStrike
25-07-2016, 12:30 AM
:pro:

Esky
25-07-2016, 12:32 AM
:pro:

Doar cei cu grad pe forum au posibilitatea sa lase :pro: sau :contra:.

-WickedSick-
28-07-2016, 11:54 PM
Voi inchide singur acest thread fiindca nu-mi va raspunde nimeni niciodata, si din cauza faptului ca -=MaX=- nu este de acord sa-mi acorde aceasta functie pe motiv ca nu detin deocamdata vechimea necesara , iar pe langa asta va trebuie sa ma fac mai cunoscut pentru a opta din nou pentru functie . Ei bine vreau sa mentionez faptul ca nu voi mai face cerere niciodata pentru acest grad si nici pentru altul , ma voi limita strict la ceea ce mi-sa oferit pana acum , si la ceea ce stiu sa fac. Mai vreau sa mentionez faptul ca le multumesc din suflet atat celor care m-au sprijit cat si celor care m-au criticat aici la aceasta cerere . Numai bine tuturor !
:locked: