PDA

View Full Version : !!!!!!!!!!!!!



raresdanut12
25-07-2016, 01:08 AM
Salut .
Este vorba despre clanul dRw # . Cum a intrat domnisoara boutique<3 in clan ......
Fara proba? Fara nimic? Nu mi se pare corect sa intre in clan asa fara proba .
Tranda ai spus tu o data .
" Este clanul serverului, in care nu doresc playeri care le e lene sa citeasca regualmentul pentru a afla cuvantul cheie si desigur nu vreau nici playeri care deabia fac Bhop sau se chinuie sa treaca o mapa in 2 minute.
Intradevar este o regula mai "tragica", dar, repet, doresc un clan disciplinat format din playeri foarte buni. " .
Nu zic ca boutique ii este lene sa citeasca regulamentul dar se chinuie sa faca mapa in 2 min.
Noi ne-am chinuit pentru proba de clan si Boutique<3 intra fara proba?
Astept un raspuns .

Boutique
25-07-2016, 03:10 AM
Īn primul rānd,īn caz că nu ai văzut,dragul nostru Tranda a dat un replay īn care a spus că īn clan de acuma numa adminii vor intră īn clan,dar cine citeşte.
Īn al doilea rānd,nu īnţeleg ce treaba ai tu. Eu zic să īţi vezi de treaba ta,ori cum abia intri :)),īn fine.
Īn al treilea rānd,frate dacă sunteti aşa ofticoşi,să mă scoată din clan! De cānd sunt īn clan numa vorbe aud...gen " cum de am intrat eu īn clan deoarece nu merit". Dar,atāta timp cāt Tranda mi-a oferit asta,nu ştiu de ce te bagi :).

-WickedSick-
25-07-2016, 06:01 AM
Ferească Dumnezeu, ce atāta scandal pentru un tag? Știam că cei care vor să aplice pentru clan puteau să-i lase mesaj lui LiOn și și rezolva, mai multe nu știu.

~TraNda~
25-07-2016, 10:49 AM
1. Inainte sa faci un topik aiurea, te interesezi sa vezi daca are rost.
2. Ar fi bine sa mai citesti pe la clan, intrucat am decis sa-l las doar pentru cei cu grad se pe server, cum e clanul WarGods | .
3. Chestia asta ma puteai intreba in privat, dar se pare ca invidia e prea mea.
Nu uita ca tu ai fost unul dintrei cei cu ban activ si ai primit o sansa. Acum ce faci? Te dai cocos?
Incetati cu prostiile astea, v-am mai spus.