PDA

View Full Version : Reclamatie WickedSick



RuN , shoT , kiLL .
19-08-2016, 10:29 PM
NICK: RuN , shoT , kiLL .
VARSTA: 20
IP: 86.121.142.226
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WickedSick
MOTIVUL: Am primit ban inutil pe motivul ca am cod, desii sunt Steam On. I-am explicat ca este a doua oara cand primesc ban si mi se scoate pe motivul ca nu am cod, este un admin de toata jena, habar nu are sa joace si ma acuza de cod, nu ma lasa sa joc in voie, nu stie pic de hns sau dr, nu stie nici macar cat are serverul setat sv_airaccelerate, nu stie de ce joc asa de bine, pai foarte simplu, serverul are sv_airaccelerate setat pe 100, ceea ce imi da un avantaj urias in a face strafe-uri si a in a ma misca in voie pe server, trimiteti-va adminii sa invete hns sau deathrun ca este jale cu ei. Cum sa primesc ban pe motivul ca am cod, cand sunt Steam On, asta 1 la mana, iar 2 la mana, primesc ban de la un admin incapabil sa miste mouse-ul in joc. Nu inteleg, ce cod as putea utiliza pe STEAM incat sa imi avantajeze jocul? Greu e sa utilizezi creierul in ziua de astazi...
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

iSwearSheWas18 :O
19-08-2016, 10:59 PM
te a pus sa faci wcd scan nu l ai facut iar tu din cate stiu ti ai mai luat un ban pe infantry de la targa tot pt acelasi motiv ca nu ai facut wcd asa imi amintesc si eu si altii si ai trecut peste -,- iar daca vezi ca ti a dat ban nu t il scoti singur, intri pe forum frumos si faci reclamatie nu faci cum ai facut tu acuma te ai inceput sa spamezi tot chatul cat de praf e wick si ca nu stie nimic ...

-WickedSick-
19-08-2016, 11:05 PM
NICK: RuN , shoT , kiLL .
VARSTA: 20
IP: 86.121.142.226
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WickedSick
MOTIVUL: Am primit ban inutil pe motivul ca am cod, desii sunt Steam On. I-am explicat ca este a doua oara cand primesc ban si mi se scoate pe motivul ca nu am cod, este un admin de toata jena, habar nu are sa joace si ma acuza de cod, nu ma lasa sa joc in voie, nu stie pic de hns sau dr, nu stie nici macar cat are serverul setat sv_airaccelerate, nu stie de ce joc asa de bine, pai foarte simplu, serverul are sv_airaccelerate setat pe 100, ceea ce imi da un avantaj urias in a face strafe-uri si a in a ma misca in voie pe server, trimiteti-va adminii sa invete hns sau deathrun ca este jale cu ei. Cum sa primesc ban pe motivul ca am cod, cand sunt Steam On, asta 1 la mana, iar 2 la mana, primesc ban de la un admin incapabil sa miste mouse-ul in joc. Nu inteleg, ce cod as putea utiliza pe STEAM incat sa imi avantajeze jocul? Greu e sa utilizezi creierul in ziua de astazi...
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Inceteaza cu jignirile aduse la adresa mea. Nu ma cunosti tu pe mine sa-mi vorbesti astfel. In primul rand ti-am dat ban pe motivul "Ban Activ" nici de cum pentru cod cum sustii tu. Ban Activ fiindca nu stiu cum faci ca la interval de 1-2 secunde esti inapoi pe server , iar ip-ul este acelasi . Am mai intalnit acest caz la altcineva. In principiu , nu ma intereseaza ca ai Steam , fiindca si eu am . Trebuia sa dai scan cand ti-am cerut , nu sa faci tot acel circ pe server .

RuN , shoT , kiLL .
20-08-2016, 12:08 AM
Nu am facut pic de circ, am intrat inapoi pe server ca sa iti spun ca nu dai bine banul. Eu nu am ip dinamic, nu mi se schimba, pur si simplu eram pe Steam si nu imi dadeai bine ban. Te comporti de parca ai fii un admin de teste, a doua oara am primit banul pe motiv "ban.activ". Primul ban mi l-ai dat pe motiv "error.scan.WCD". Frate, esti constient ca eram pe Steam, nu ? Iar tu mi-ai dat ban pe motiv de cod, m-ai pus sa scanez, nu am reusit, am pus si printul tot, sunt steam on, sunt curat, inca nu inteleg ce incerci sa faci de imi dai ban. Unde e motivul pentru primul ban? Pentru ce anume? Cod? Vai de tine..

Apropo "she was 18", prietene nu inteleg de ce lasi comentariu aici, am primit ban pe acelasi motiv, ca nu imi merge aplicatia, asta e, am windows xp, sunt invechit, ce pot sa fac eu in priviinta asta? Sa imi instalez eu windows 7 ca nu sunteti voi in stare sa invatati sa jucati? Pai frate, eu incerc sa raman si sa joc pe serverul asta, dar din cate vad voi incercati sa ma dati afara, pe un motiv stupid ca joc mai bine ca voi. Pai asa va strangeti voi playeri activi si loiali pe server? De aia sunt Steam on, ca sa nu primesc ban de la toti tampitii, ca as putea sa joc lejer de pe cs direct si sa nu mai am asa mult lag si etc, dar prefer sa joc curat Steam on si uite ca degeaba, inapti ca WickedSick tot se gasesc..

P.S: WickedSick, cauta-ma cand inveti sa utilizezi comanda de ban..jalnic.

-WickedSick-
20-08-2016, 12:54 AM
Nu am facut pic de circ, am intrat inapoi pe server ca sa iti spun ca nu dai bine banul. Eu nu am ip dinamic, nu mi se schimba, pur si simplu eram pe Steam si nu imi dadeai bine ban. Te comporti de parca ai fii un admin de teste, a doua oara am primit banul pe motiv "ban.activ". Primul ban mi l-ai dat pe motiv "error.scan.WCD". Frate, esti constient ca eram pe Steam, nu ? Iar tu mi-ai dat ban pe motiv de cod, m-ai pus sa scanez, nu am reusit, am pus si printul tot, sunt steam on, sunt curat, inca nu inteleg ce incerci sa faci de imi dai ban. Unde e motivul pentru primul ban? Pentru ce anume? Cod? Vai de tine..

Apropo "she was 18", prietene nu inteleg de ce lasi comentariu aici, am primit ban pe acelasi motiv, ca nu imi merge aplicatia, asta e, am windows xp, sunt invechit, ce pot sa fac eu in priviinta asta? Sa imi instalez eu windows 7 ca nu sunteti voi in stare sa invatati sa jucati? Pai frate, eu incerc sa raman si sa joc pe serverul asta, dar din cate vad voi incercati sa ma dati afara, pe un motiv stupid ca joc mai bine ca voi. Pai asa va strangeti voi playeri activi si loiali pe server? De aia sunt Steam on, ca sa nu primesc ban de la toti tampitii, ca as putea sa joc lejer de pe cs direct si sa nu mai am asa mult lag si etc, dar prefer sa joc curat Steam on si uite ca degeaba, inapti ca WickedSick tot se gasesc..

P.S: WickedSick, cauta-ma cand inveti sa utilizezi comanda de ban..jalnic.

Arata-mi te rog un print din care reiese ca ti-am dat ban pe motiv de cod ? Ban-ul l-ai primit si repet din cauza faptului ca nu ai dat scan , ce e asa greu de priceput? Comanda de ban am aplicat-o cum trebuie crede-ma , daca n-o aplicam altii nu mai erau banati in situatia de fata , si erau exact ca si il cazul tau , la intervale de 1-2 secunde pe server. Dispui de vreun program sau ceva , de-ti actioneaza ca un kick in loc de ban . Cum am mai spus am mai intalnit un astfel de caz la un alt frustrat :) . Nu ma intereseaza ca esti "Steam ON" nu pricepi? Defapt oricum vorbesc singur .. Nu esti altceva decat un mucos care nu stie sa se comporte cu ceilalti . Apropo ... voi fi inapt cand mentalitatea ta o va depasii pe a mea , macar cu putin , pana atunci stai in banca ta , invechitule :)

@Last Edit: ISwearSheWas18:O are tot dreptul sa comenteze aici , fiindca este admin pe server , iar pe langa asta a fost online la situatia de fata.

~TraNda~
20-08-2016, 02:00 AM
Bun, pentru inceput:
1. Wick a procedat conform regulamentului, dandu-ti ban pentru wCD.
2. Faceai o cerere unban, nu trebuia sa intri din nou pe server, puneai frumos screen-ul cu eroarea si se rezolva foarte rapid
3. Te-am vazut si eu cum joci, intradevar ai o experienta buna in hns si dr. Cod pentru miscarile alea nu are, nu exista asa ceva, acolo e experienta lui.
4. Nu trebuia sa te aprinzi asa si sa aduci asemenea jigniri unui admin, si mai ales unui om pe care nu-l cunosti.

Fara sa va mai aruncati unu la gatul altuia asteptati decizia lui Razzor.

RuN , shoT , kiLL .
20-08-2016, 09:59 AM
Da LiOn , voi astepta decizia . Dar , sunt constient ca este obligat sa-mi dea ban pentru ca "nu am vrut sa dau scan" , din contra , eu am intrat pe aplicatie , am incercat si mi-a dat eroare , apoi am crezut ca nu fac eu ceva bine si m-am dus frumos pe srv si l-am intrebat pe Wich , care el in loc sa ma ajute si sa-mi explice el imi zice " Vino cu dovada pe forum la cerere unban" , apoi ma trezesc cu ban. Frt , banul se da in cazul in care refuz sa fac acel test , eu n-am refuzat , am incercat totul si mereu aceasi eroare , este acum vina mea ca nu mi-a mers ? . Acum sa vorbim despre al doilea ban , tin sa susitin ca nu am niciun fel de program asa cum sustine el , pur si simplu el nu da bine banul , fiind un admin atat de incapabil desigur.. , am intrat inapoi ca sa-i spun sa-mi dea bine banul permanent pentru a astepta unbanul , iar el imi dadea ban ca si cum mi-ar fi dat kick , frt trimiteti-va adminii sa invete comenzile ca e jale rau cu ei . Deci astept decizia , tot ce pot sa mai spun este ca acest server este unul distractiv , frumos , neplictisitor etc , dar unii playeri il strica total , in mare parte adminii , care aici pe srv se cred niste zei , nu frt sunteti si voi niste playeri la fel ca mine , cu nimic mai sus . Astept decizia :D

Nutella :3
20-08-2016, 11:43 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Cu ban activ asteapta frumos decizia pe sv.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> Asta e , nu suntem toti asa profesionisti ca tine..

RuN , shoT , kiLL .
20-08-2016, 12:00 PM
La acest interval de timp , ar fi trebuit sa fie luata deja o decizie :P , nu stau sa astept toata ziua fara ca nimeni sa ia o decizie , din moment ce nu fac nimic care sfideaza regulamentul asa cum sustineti voi , am tot dreptul sa joc linistit pe server :D

--------------- Added after 28 minutes ---------------

Nutella , nu inteleg de ce comentezi aici , ce ai aratat tu acolo nu are niciun fel de legatura cu reclamatia , glumeam cu un player , atata tot . Am o rugaminte , sa nu mai comenteze aici ce-i care nu stiu despre ce e vorba , bine ? :D

-WickedSick-
20-08-2016, 12:49 PM
La acest interval de timp , ar fi trebuit sa fie luata deja o decizie :P , nu stau sa astept toata ziua fara ca nimeni sa ia o decizie , din moment ce nu fac nimic care sfideaza regulamentul asa cum sustineti voi , am tot dreptul sa joc linistit pe server :D

--------------- Added after 28 minutes ---------------

Nutella , nu inteleg de ce comentezi aici , ce ai aratat tu acolo nu are niciun fel de legatura cu reclamatia , glumeam cu un player , atata tot . Am o rugaminte , sa nu mai comenteze aici ce-i care nu stiu despre ce e vorba , bine ? :D

Daca nu astepti cat e necesar te invit sa-ti cauti alt server , oricum nu avem nevoie de influente negative. Te-am mai rugat odata sa incetezi cu jignirile la adresa mea dar tot continuii , il curand vei fi penalizat si pe forum pentru chestia asta . Ti-am spus mai sus ca adminii aferenti server-ului au dreptul sa-si spuna opinia in legatura cu acest incident , chiar daca au fost prezenti chiar daca nu au fost , dar copacii inteleg mai greu , trecem peste. Nu iti da nimeni dreptul sa stai pe server si sa te joci in continuare , din contra , iti inrautatesti situatia . Si inca ceva , cat de penibil poti fi zicand ca comanda de ban nu e buna / aplicata cum trebuie , cand ai primit permanent de N ori , iar la intervale de 1-2 secunde erai inapoi pe server . Ceva , ceva tot ai , stai tu linistit .

RuN , shoT , kiLL .
20-08-2016, 01:08 PM
"Copacii inteleg mai greu " , sa inteleg ca tu ai tot dreptul sa ma jignesti ? o.O , n-am zis ca nu au voie sa vina cu o parere , dar ce a spus el nu a avut niciun fel de legatura cu reclamatia , frt , ti-am spus nu am niciun fel de program , du-te si invata mai bine comanda , te rog frumos , tu ca admin cand ti-am spus ca-mi apare eroare ar fi trebuit sa ma ajuti , poate exista o modalitate sa mearga , dar tu nu ca un "zeu" ce esti dai direct ban , ca na tu esti admin frt si nu te cobori la nivelul meu ca sa ma ajuti . Acum treaba cu wcd , tu chiar nu intelegi ca ar fi trebuit sa-mi dai ban doar daca as fi refuzat , eu am incercat stii asta , mereu aceeasi eroare , ce vina as avea eu ca nu-mi merge , sa ma duc sa-mi instalez windows 7 ca nu intelegi tu ca nu-mi merge , asta e , nu-mi merge este atat de greu de inteles ?

~TraNda~
20-08-2016, 01:28 PM
Fara suparare, tu esti ala care nu intelege. Regulamentul spune: refuzul controlarii cs-ului cu wCD duce la banarea de pe server. Aceasta regula se aplica si in cazul unei erori. De ce? Pai scanul nu l-ai facut, adminul nu are de unde sa stie daca minti sau nu si se asteapta la cererea unban dovada ca iti da eroare wCD. Din pacate, ce ai tu la dovada este egal cu 0, pentru ca tu ai incercat versiunea pentru Windows 7, exista versiunea si pentru XP. Tu trebuia sa vi frumos cu poza ca nu iti merge cu versiunea pt XP, nu pentru Windows 7.
Plus ca ai intrat pe server cu banul activ. Pacat, imi placea cum jucai :) .

-WickedSick-
20-08-2016, 01:41 PM
"Copacii inteleg mai greu " , sa inteleg ca tu ai tot dreptul sa ma jignesti ? o.O , n-am zis ca nu au voie sa vina cu o parere , dar ce a spus el nu a avut niciun fel de legatura cu reclamatia , frt , ti-am spus nu am niciun fel de program , du-te si invata mai bine comanda , te rog frumos , tu ca admin cand ti-am spus ca-mi apare eroare ar fi trebuit sa ma ajuti , poate exista o modalitate sa mearga , dar tu nu ca un "zeu" ce esti dai direct ban , ca na tu esti admin frt si nu te cobori la nivelul meu ca sa ma ajuti . Acum treaba cu wcd , tu chiar nu intelegi ca ar fi trebuit sa-mi dai ban doar daca as fi refuzat , eu am incercat stii asta , mereu aceeasi eroare , ce vina as avea eu ca nu-mi merge , sa ma duc sa-mi instalez windows 7 ca nu intelegi tu ca nu-mi merge , asta e , nu-mi merge este atat de greu de inteles ?

Sa te ajut cu ce ? Erai dispus sa-mi dai TeamViewer la cat frustrat erai ? nu cred , pe langa asta lasa o poza atasata la cererea unban cu eroare de la XP sa vedem si noi .

@LastEdit: Nu ti-am dat direct ban , te-am asteptat 5 minute daca nu mai mult , ti-am si explicat cum se procedeaza si asta n-o poti nega fiindca am martori , iar din logo-uri daca-s verificate reiese clar acest lucru. Apropo nu te jignesc ci iti raspund cu aceeasi moneda fiindca nu esti tu in masura sa ma jignesti pe mine !

Nutella :3
20-08-2016, 02:08 PM
"El" se poate pronunta si stie ce zice :) .
1. Stii ca ai ban activ, nu ai avea voie sa intri pe sv pana nu se ia o decizie.
2. Te inteleg, joci bine, asta e, dar nu ar trebui sa ii faci prafi pe cei care joaca mai slab. Fiecare joaca cum poate. "rappa deja ai murit?" , "moare de 5 ori intro runda" , ce te deranjeaza pe tine de cate ori moare cineva intro runda? glumeam cu un player , doar tu luai parte la gluma.
3. Am o rugaminte , sa nu mai comenteze aici ce-i care nu stiu despre ce e vorba am fost on atunci pe sv dragutule.
4. Faza cu "invata comanda de ban" deja ma enerveaza pe mine. Laso mai usor cu chestiile astea profesionistule. ;)

dar ce a spus el nu a avut niciun fel de legatura cu reclamatia am vorbit despre reclamatia ta si comportamentul tau , nu de incalzirea globala ;)

Esky
20-08-2016, 04:21 PM
Imi place de tine,Wick,ca te pui la mintea unui copil,care nu are acei 7 ani de acasa. In ordinea ideilor chiar eu ti-am cerut sa faci o scanare de WCD,Swear poate confirma si am stat dupa tine 20 de minute. Desigur,ti-ai gasit scuze ca nu stii de unde se downloandeaza programul...jalnic.Acuma va sa zica,nu`ti merge programul? Imi vine sa rad la cat de copac esti. Sau hai sa-ti amintesc de data trecuta cand ai zis catre mine : lasa`ma drk sa joc. Pacat ca nu ti-am dat atunci ban permanent,copile. Oricum,nu o sa scapi de ban,asa ca multa bafta in continuare si mai cizeleaza-ti limbajul de cocalar.

RuN , shoT , kiLL .
20-08-2016, 05:27 PM
Intr-adevar, posibil sa am un comportament mai agresiv, nu neg faptul asta. Ma numesti frustrat pentru ca te-am rugat sa ma ajuti cu programul? Cum ai spus si tu, se poate verifica in loguri, am discutat foarte calm si la subiect cu tine pe server, faptul ca nu imi functioneaza, nu e nici un deranj pentru mine daca fac testul acela, ba dimpotriva, daca mi-ar functiona, v-as da bucuros rezultatul sa va dau peste nas. Asta este, sunt eu mai invechit, mai joc din cand in cand de fun pe un PC de lucru ce ruleaza Windows Xp si nu imi accepta scanarea wcd, banati-ma, ce pot sa zic, atata va duce capul din cate observ. Wicked, tu tot o tii pe a ta ca am primit ban pentru ca nu am realizat scanarea, hai sa o luam logic, dupa tine asa, de ce m-ai pus sa fac scanul? Nu pentru a depista posibile cfg-uri, hack-uri etc? Asa dupa creierul tau ala de "om" nu de "copac" ca al meu, rezultatul banului nu se refera la hack? Zic asa dupa tine, cat te duce pe tine creierasul ala.

Nu ma laud si nu sufar de faptul cum joc baieti, dar cand vad persoane ca voi care nu au pic de habar cu ce se mananca lucrurile astea si pe deasupra mai primesc si ban pentru anumite perceptii de ale voastre pentru ca va oftica stilul meu de joc, ei bine e cam normal sa devin "frustrat", nu crezi Wicked? In fine, in alta ordine de idei, dati topic closed la reclamatie, e inutil sa dezbati un subiect cu niste oameni fara pic de creier. Da, poate ca nu sunt eu la curent cu programul vostru de scanare, ceea ce ma face inutil in cunostiinta de cauza, ei bine asta ar fii o dovada clara cum ca si voi sunteti inutili in cauza modului in care joc eu, e de inteles.

P.S: Nutella, ce spui tu acolo se numeste "tachinare" intre doua persoane, prietene. Sa iti traduc? Ei lasa, esti baietel mare, te descurci tu cu search on google.
Daihatzu...nu am cuvinte pentru tine, nu merita osteneala sa imi irosesc secunde din viata sa iti dau o explicatie, atat iti spun, doar uita-te la ce ai scris si pune-ti mainile in cap, zace multa prostie in tine.

Singura persoana cu capul pe umeri de aici este Lion, ma bucur ca mai exista si persoane de genul. Succes cu toate Lion, esti baiat bun si se vede ca dispui carisma unui om inteligent. Ai grija, succes.

Dati "Topic Close", prea multe persoane fara creier aici. Salut.

-WickedSick-
20-08-2016, 05:42 PM
Intr-adevar, posibil sa am un comportament mai agresiv, nu neg faptul asta. Ma numesti frustrat pentru ca te-am rugat sa ma ajuti cu programul? Cum ai spus si tu, se poate verifica in loguri, am discutat foarte calm si la subiect cu tine pe server, faptul ca nu imi functioneaza, nu e nici un deranj pentru mine daca fac testul acela, ba dimpotriva, daca mi-ar functiona, v-as da bucuros rezultatul sa va dau peste nas. Asta este, sunt eu mai invechit, mai joc din cand in cand de fun pe un PC de lucru ce ruleaza Windows Xp si nu imi accepta scanarea wcd, banati-ma, ce pot sa zic, atata va duce capul din cate observ. Wicked, tu tot o tii pe a ta ca am primit ban pentru ca nu am realizat scanarea, hai sa o luam logic, dupa tine asa, de ce m-ai pus sa fac scanul? Nu pentru a depista posibile cfg-uri, hack-uri etc? Asa dupa creierul tau ala de "om" nu de "copac" ca al meu, rezultatul banului nu se refera la hack? Zic asa dupa tine, cat te duce pe tine creierasul ala.

Nu ma laud si nu sufar de faptul cum joc baieti, dar cand vad persoane ca voi care nu au pic de habar cu ce se mananca lucrurile astea si pe deasupra mai primesc si ban pentru anumite perceptii de ale voastre pentru ca va oftica stilul meu de joc, ei bine e cam normal sa devin "frustrat", nu crezi Wicked? In fine, in alta ordine de idei, dati topic closed la reclamatie, e inutil sa dezbati un subiect cu niste oameni fara pic de creier. Da, poate ca nu sunt eu la curent cu programul vostru de scanare, ceea ce ma face inutil in cunostiinta de cauza, ei bine asta ar fii o dovada clara cum ca si voi sunteti inutili in cauza modului in care joc eu, e de inteles.

P.S: Nutella, ce spui tu acolo se numeste "tachinare" intre doua persoane, prietene. Sa iti traduc? Ei lasa, esti baietel mare, te descurci tu cu search on google.
Daihatzu...nu am cuvinte pentru tine, nu merita osteneala sa imi irosesc secunde din viata sa iti dau o explicatie, atat iti spun, doar uita-te la ce ai scris si pune-ti mainile in cap, zace multa prostie in tine.

Singura persoana cu capul pe umeri de aici este Lion, ma bucur ca mai exista si persoane de genul. Succes cu toate Lion, esti baiat bun si se vede ca dispui carisma unui om inteligent. Ai grija, succes.

Dati "Topic Close", prea multe persoane fara creier aici. Salut.

Ma bucura faptul ca renunti atat de usor , esti pus in situatia de a raspunde acuzelor a mai multor oameni si nu faci fata , de aceea ne jignesti pe toti , ei bine prietene , asa fac frustratii. Ai primit ban si pe DeathRun fiindca tot continuai cu ironiile tale , si pentru ca odata ce primesti ban pe un server oficial , automat vei primii pe toate. Rezultatul ban-ului nu se refera la hack , fiindca la motiv nu scrie hack . In momentul de fata tu esti singura persoana fara creier aici .

Adr1aN
20-08-2016, 08:07 PM
Reclamatie fara rost,se putea face doar o cerere unban care se accepta daca nu aveai un ban activ si nu intrai pe server pana ce nu spunea ownerul decizia finala

KaNNaBiS
21-08-2016, 11:12 PM
Reclamatie degeaba ! Tu ai vreun hack , ceva. Iti dadea ban dupa ban si nu pateai nimic. A procedat corect .

RaZz0R
23-08-2016, 10:15 AM
Eu nu gasesc nici un ban pe numele tau dat de wick.
Gasesc doar ban pe adresa de ip un ban pe numele de bullet.

Ban pt cod nu exista, dar vreau ca wick sa-mi arate ce ban avea acest jucator pe sv. Eu nu gasesc decat 1 ban dat de targa pe timp si cel dat de wick, ambele pe aceleasi ip-uri.

-WickedSick-
23-08-2016, 01:06 PM
Nu avea ban, decat cel al lui Targaryen dat pe timp si unul permanent care nu figureaza acolo si n-am idee de ce . Ideea e ca i-am dat permanent din ce reiese si din pozele sale iar el intra pe server la intervale de 1-2 secunde , si ii dadeam ban in mod repetat cu motivul "ban activ" . Poti verifica logo-urile astfel incat sa te convingi ca am dreptate , pe langa asta exista multi martori care pot confirma chestia asta.

~TraNda~
23-08-2016, 01:10 PM
S-ar putea ca problema cu banurile sa fie din cauza Shieldului. S-a ajuns la numarul maxim de banuri date, iar acum banul e doar un kick!
Rog pe Tiger sa verifice si sa ma contrazica daca gresesc.

RaZz0R
24-08-2016, 10:07 AM
Si de unde sti tu ca are ban activ pe sv, inafara de cel dat de tine, daca nu figureaza in statistici? cum ti-ai dat seama ca are ban?

-WickedSick-
24-08-2016, 12:43 PM
Dacă eu i-am dat permanent pentru wCD, iar el tot continua să intre pe server la intervale de 1-2 secunde automat motivul nu mai era "no.wCD" ci. "Ban Activ",nu e normal?

RuN , shoT , kiLL .
24-08-2016, 02:44 PM
Deci , am cerut sa se inchida topicul , dar vad ca continuati , imi dadeai ban da? , eu crede-ma ca nu am niciun fel de program , ori nu dadeai tu bine ori e cum zice Lion , apoi dintr-o data banul a mers si mi-a trecut a doua zi si am intrat pe numele de Bullet , cand am intrat nu aveam ban activ , mi se termina-se timpul , acum nu zic ca sa ne certam iar , spun doar ca sa clarific , cand mi-ai dat ban pe Bullet nu aveam ban activ mi se termina-se timpul , chestie cu wcd , o sa las dovada cu eroarea de pe windows xp

O veti vedea probabil maine , acum ma pregatesc sa plec la serviciu , o zi buna ! :D

RaZz0R
24-08-2016, 03:06 PM
Run prezista dovada ca wcd nu iti merge.

RuN , shoT , kiLL .
24-08-2016, 07:13 PM
Deci , in sfarsit am facut rost de un alt pc care are windows 7 , voi intra acum sa vad daca imi merge aplicatia , daca merge , mi se va scoate banul nu ?

-WickedSick-
24-08-2016, 07:25 PM
Deci , in sfarsit am facut rost de un alt pc care are windows 7 , voi intra acum sa vad daca imi merge aplicatia , daca merge , mi se va scoate banul nu ?

Stai putin prietene , unde sa intrii? Iar faci ce te taie capu` ? Dovada ca nu-ti merge pe WinXp unde e? Crezi ca se trece cu vederea sau ce?

dcdaifa
24-08-2016, 07:35 PM
faci poza la eroare care zici ca iti da pe pc pe care ai fost pus sa faci wcd nu pe alt pc

RaZz0R
25-08-2016, 08:55 AM
Adu dovada ca ti-a dat wcd eroare si scurtez pedeapsa banului la cateva zile pentru ca nu ai respectat banurile, altfel o sa ramai cu ban permanent

RaZz0R
28-08-2016, 09:15 AM
dovada lipsa. Banul ramane.