PDA

View Full Version : Unban dNzfTw # BLasTeR



dNzfTw # BLasTeR
24-08-2016, 02:55 PM
NUME: dNzfTw # BLasTeR
IP:109.98.161.245
VARSTA: 15 ani
ID DE STEAM: -
DATA: 24.08.2016
ORA: 14:00
HARTA: -
ADMIN: Nu stiu
MOTIV: Banuri active
MARTORI: Jucatori
DOVEZI: nu am
MENTIUNI: Deci...jucam linistit pe dr si un admin mi-a dat ban cu privire ca am luat un ban pe furien pentru refuz wcd,eu nu joc furien si cand am intrat pe zm azi am primit ban si aici pe motivul banuri active pentru refuz wcd si nu inteleg cu ce am gresit....am luat ban dintr-o prostie deoarece cred ca cineva cu nick-ul meu a jucat furien de unde a plecat toata treaba...doresc unban pe serverul zm.wargods.ro deaorece am mai jucat pe server cu numele SnK l *M*A*D*A*L*I*N*
si am detinut si grad de admin pe serve.Multumesc de intelegere!

~TraNda~
24-08-2016, 03:15 PM
Tu mi-ai recunoscut ca ai ban pe ZM, nu pe alte servere cand te-am intrebat. Era mapa zm_2day, ieri. Ora nu o mai stiu, se poate vedea in lista de banuri, ca i-am dat ban 500 min.
Nu mi-ai zis nimic de Furien. Pe Dr tot eu ti-am dat, fiindca te stiam ca ai pe Zm.
Mi-am facut datoria, ultimul cuvant il are Razzor.

-WickedSick-
24-08-2016, 03:38 PM
Pe furien nu figurezi cu ban / :pro: unban!

~TraNda~
24-08-2016, 03:53 PM
Hai sa explic treaba mai pe larg. Jucam cu un admin mai vechi (nu ii dau numele) si mi-a zis ca domnu' "dNzfTw # BLasTeR" e snk madalin. La scurt timp acel admin a iesit, ii cazuse netu ca i se blocase si caracterul :)) .
Revenim, dupa ce a iesit acel admin, urmatoarea runda l-am intrebat pe acest blaster daca este snk madalin. Omu mi-a recunoscut ca el este. L-am intrebat daca nu cumva avea ban pe Zm, mi-a zis ca "da" si a continua apoi cu "dar acum pot sa intru, mi s-a dus banul" . Normal m-am gandit la Ip Dinamic :) , urmat de un shock. L-am prins ulterior pe Dr, unde am aplicat aceeasi comanda, ca azi sa-l prind iar pe Zm.

Deci sa fie clar: OMU NU MI-A ZIS NIMIC DE FURIEN! Din contra mi-a zis de ZM!
Mapa era zm_2day / 23.08.2016 / ora nu o mai stiu.

dNzfTw # BLasTeR
24-08-2016, 06:23 PM
Hai sa explic treaba mai pe larg. Jucam cu un admin mai vechi (nu ii dau numele) si mi-a zis ca domnu' "dNzfTw # BLasTeR" e snk madalin. La scurt timp acel admin a iesit, ii cazuse netu ca i se blocase si caracterul :)) .
Revenim, dupa ce a iesit acel admin, urmatoarea runda l-am intrebat pe acest blaster daca este snk madalin. Omu mi-a recunoscut ca el este. L-am intrebat daca nu cumva avea ban pe Zm, mi-a zis ca "da" si a continua apoi cu "dar acum pot sa intru, mi s-a dus banul" . Normal m-am gandit la Ip Dinamic :) , urmat de un shock. L-am prins ulterior pe Dr, unde am aplicat aceeasi comanda, ca azi sa-l prind iar pe Zm.

Deci sa fie clar: OMU NU MI-A ZIS NIMIC DE FURIEN! Din contra mi-a zis de ZM!
Mapa era zm_2day / 23.08.2016 / ora nu o mai stiu.
Nu ti-am zis nimic de furien deoarece stiu ca pe zm luasem ban pe motiv refuz wcd pe furien....tocmai de accea nu ti-am zis ca stiam ca am ban pe zm din cauza furien

dcdaifa
24-08-2016, 07:36 PM
deci tu ai ban pe Deathrun de la LiOn cu vechiu nick R.R.M ai 2 ore care a expirat

si acuma figurezi pe zm cu un ban de 8 ore de la LiOn

asta e steam id tau STEAM_0:0:1427652017

cum a spus si alex nu are treaba banurile unu cu altu
daca a luat ban pe furien nu mai are dreptu acolo
dar pe restu are dreptu si e treaba aproape de 1 an de zile

dNzfTw # BLasTeR
24-08-2016, 07:38 PM
pune id de steam aici sa il verificam,si atuncea vedem pe care ai ban si pe care nu ai ban

Cum fac rost de id de steam daca nu am?

-WickedSick-
24-08-2016, 11:21 PM
Cum fac rost de id de steam daca nu am?

Steam ID-ul il poti afla intrand pe orice server si scriind status in consola !

~TraNda~
25-08-2016, 12:04 AM
Ma las pagubas. Vad ca e greu de inteles ca nu are nicio treaba banul dat de mine pe Zm cu cel de pe furien!
Faceti ce vreti.

RaZz0R
25-08-2016, 08:53 AM
Snk madalin a avut o problema pe vremea cand era admin, sau avea ceva grad, asta se intampla cand eu aveam premium si majoritatea de aici nu jucau pe sv. Dupa lung timp de atunci a intrat pe sv intr-o zi fiind si eu si abiss on si abiss i-a spus clar ca poate sa joace dar sa nu aibe pretentia la grad pe sv.
Asa ca eu ii respect decizia. Iti dau unban dar nu-ti pot accepta cererea de slot.