PDA

View Full Version : Unban Rdu



Radu Rdu
17-09-2016, 10:10 PM
NUME: Rdu
IP: 86.127.5.191
VARSTA: 18
ID DE STEAM: cont23g1ro
DATA: 17/09/2016
ORA: 22:00
HARTA: gg_dusty_maze
ADMIN: eXcess | BLACK SCORPION
MOTIV: no.wcd
MARTORI: nu cred ca mai erau admini pe acolo
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Nici nu am apucat sa fac bine testul ca atunci cand am intrat inapoi in cs am luat ban, nici macar 1 minut nu m-a lasat (aici e testul de atunci <b>You have to register to ba able to see this link</b>)
P.S. Domnule "scorpion" ti-a fost ciuda ca iti luai lame si ca pierdeai din nivel??

-WickedSick-
17-09-2016, 10:32 PM
:pro: unban!, Scorpion, fi mai răbdător cu ei, nu toți au un pc rapid...

eXcess | BLACK SCORPION
17-09-2016, 11:40 PM
sa bagat la jok in loc sa faca scan si atunci lam banat,e usor sa stai pe forum si sa zici fi mai rabdator,daca erai pe servar vedeai ca omu se juca nu mai era la spectatori.Lasa asa eu sunt de vina.

-WickedSick-
17-09-2016, 11:52 PM
sa bagat la jok in loc sa faca scan si atunci lam banat,e usor sa stai pe forum si sa zici fi mai rabdator,daca erai pe servar vedeai ca omu se juca nu mai era la spectatori.Lasa asa eu sunt de vina.

Acum sunt eu de vină nu? Mi-e mult mai ușor să stau pe forum, nu pot intra pe server pentru x sau y motiv, până la urmă am slot, ceea îmi acordă dreptul de a mă pronunța oriunde aici pe secțiune. Apropo nu te mai victimiza singur fiindcă nu rezolvi nimic. Îți propun să te înscrii în școala de admini ca și elev, ai multe de învățat! :)

eXcess | BLACK SCORPION
18-09-2016, 12:16 AM
Mai bine ramin la slot,cind eu eram admin tu inca nu jucai cs,nu trebuie sa stau spec sami dau seama ca unul are wall sau ca unul joaca cu un cfg infectat,dara daca asa spuneti voi ca nu am experienta,eu ramin la slot,.Nu ma supar ca te pronuntu,dar tu crezi ca eu dau ban aiure fara ca jucatorul sa fie codat,daca 903 a spus ca eu dau ban aiurea pun jucatori aiurea sa faca scan,903 e mai vechi ca mine e normal sal crezi pe el,

-WickedSick-
18-09-2016, 01:03 AM
Te comporți ca un copil în ciuda faptului că ești un om matur. Nu spune nimeni să rămâi la slot, eu ți-am dat un sfat care ar trebuii să-l iei ca atare. E strict problema ta ce vrei să faci. Te rog, nu te mai plânge, nu e vina absolut nimănui că ai primit downgrade, răbdarea e o virtute mare!

eXcess | BLACK SCORPION
18-09-2016, 09:13 AM
nu am primit downgrade,dar am zis daca Adri crede ca am gresit sami dea downgrade.

WarGods | KGB
18-09-2016, 11:22 AM
Ban scos; Rdu a pus dovezi,Black ,in asemenea cazuri e bine ca si admin , sa vi cu dovezi .WCD facut in timp,putina rabdare,poate mai multa ar trebui ca si admin!