PDA

View Full Version : Reclamatie Boutique<3



claudiu1997
21-09-2016, 09:43 PM
Nick-ul tau: Claudiu
Varsta: 19
Nick-ul admin-ului/player-ului: Boutique<3
Ora si Data / harta: 14:29:13 <> 21/09/2016 pe Deathrun_arctic
Motiv: Acest admin mi-a dat ban avand ca motiv imaginar " incalcarea regulamentului" , lucru pe care il consider abuz in cea mai pura forma.
Dovezi:
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Deathrun.WarGods.ro # Cautam admin
Map: deathrun_arctic
Admin: Boutique<3
Your name: Claudiu
Your IP: 92.84.123.16
Your AuthID: STEAM_ID_LAN
Ban Reason: incalcarea.regulamentului
Ban Minutes: 100 minutes
Time/Data: 14:29:13 <> 21/09/2016
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check


Mentiuni: Am sa depun si o cerere de unban , insa sper ca si aceasta sa imi fie luata in considerare pentru ca reprezinta o forma clara de abuz ce trebuie meticulos chestionat si sanctionat!

~TraNda~
21-09-2016, 09:53 PM
Dovezi care sa iti sustina reclamatia ai? Dovezi ca n-ai incalcat regulamentul si ca ai primit ban pe nedrept?

claudiu1997
21-09-2016, 10:01 PM
Pai ce dovezi as mai putea aduce? Este ilogic sa imi cereti ceva in plus de ce mi-a aparut in consola. Nu mai rational ar fi sa ii verificati acelui admin dovezile care ma incrimineaza? Eu nu am ce dovezi sa aduc din moment ce nu mi s-a prezentat decat un motiv general.

~TraNda~
21-09-2016, 10:07 PM
Desigur se asteapta si explicatiile adminului in cauza.
Dar ce dovezi ai adus tu, le poti scrie si din cap, daca intelegi ce vreau sa zic.

claudiu1997
21-09-2016, 10:18 PM
Singura dovada pe care o detin este referitoare la copy-paste ul din consola pe care il am si sub forma de poza <b>You have to register to ba able to see this link</b> , dar este pe acocuri neclara... Daca crezi ca "ar mai trebui sa am si alte dovezi" referitoare la incident si le ascund sau poate nu stiu de unde sa le "culeg" te rog sa imi dai indicatii in acest sens.
In alta ordine de indei , tot ce am avut am prezentat. Astept un raspuns , fie pozitiv finalizat cu sanctionarea respectivului admin ; fie negativ cu lamuririle aferente intruchipate prin dovezi care sa incrimineaze subsemnatul.

Boutique
21-09-2016, 10:52 PM
Dragule,tu ai scurtat de nenumarate ori,toti playerii de pe dr pot confirma asta .
Nu ai fost singurul,au mai primit si alti care scurtam/nu dadeau arma.
Țin minte ca eram la spectator,īnvățăm, iar playerii spuneau de tine ca scurtai,iar tu ai spus ceva in gen "daca toata lumea face ,eu de ce sa nu fac?" . Asa toți care au scurtat au primit la rāndul lor ban, daca unu se arunca de pe casa..o faci si tu?
Mai ai tupeu sa faci si reclamație, cātă nesimțire.
Te-am vazut cu ochii mei ca scurtai,nu poti nega asta !

claudiu1997
21-09-2016, 11:01 PM
Deci , tupeul provine de la tine . Este clar acum! DUPA momentul in care m-ai atentionat eu nu am scurtat , iar tu nu ai nici o dovata care sa ma contrazica. Iar ceea ce am spus eu ( nedenaturat) este : " Cum iti permiti sa imi spui numai mie sa nu scurtezi , cand toti ceilalti o fac " incercand sa te fac atent inspre a-i sanctiona. Nu am scurtat in nici o runda si am si dat arma. Tu cu gura ta spui ca singurele dovezi pe care le ai sunt MARTURIILE unor playeri ceea ce nu inseamna o dovata " solida" asa cum cere regulamentul. Este Socant ca nu stii regulamentul....

Boutique
21-09-2016, 11:07 PM
Cum poți spune că eu mint? Am fost afk,deoarece īnvățăm, iar după te-am văzut pe tine ca scurtai,desigur nu am dovezii,fiindca nu fac poze la fiecare player care īncalcă regulamentul.
In primul rand,zi mersi ca ban-ul nu-i permanent ,nu mai 100 de minute . Nu e prima oară cānd incalci regulamentul.
Cel care nu stie regulamentul esti tu,nu eu. Atāta timp cat eu sunt adminul si nu tu. Nu ma mai contrazice tu pe mine ! Nu e cum spui tu...e cum zic eu.
Si lasa tupeu,ca nu ajungi nicăieri.

claudiu1997
21-09-2016, 11:20 PM
Deci este incredibil , tu vii si imi spui mie ca eu sunt prost si nu stiu nimic pentru ca nu am admin , iar tu le stii pe toate si chiar iti permiti sa spui ca ai dreptate doar pentru ca ai admin . Tu mi-ai dat ban pe vorbe goale si ar trebui sa fi sanctionat. Cum poti sa imi spui ca eu aberez cand regulamentul spune clar ca Trebuie sa ai DOVEZI SOLIDE , ori tu ai doar niste acuzatiii . Discutia cu tine a devenit irelevanta , pentru ca tu nu ai nici cel mai mic argument care sa iti dea dreptate.
LiOn. sau cine e responsabil cu luatul deciziilor , va rog sa ajungeti la un consens spre finalizarea reclamatie . Va puteti da seama foarte usor dupa argumentele acestui admin cum a fost situatia si cine e de vina.
Cu posibilitatea de a ma repeta , ROG SANCTIONAREA lui pentru abuz si incompetenta.

Boutique
21-09-2016, 11:30 PM
Cāt tupeu ai tu īn tine ,nu pot să cred. Eu să fiu sancționată pentru abuz si incompetență? De cāt timp sunt eu admin...nu am mai auzit asa ceva. Crede-mă ,se poate căuta īn consola cum toți spuneau ca scurtezi + eu am văzut asta. Nu te-am făcut prost, dar adminii sunt alesi cu grijă,eu dragule stiu regulamentul ,alta data o sa fac demo numa de-a dracu...m-ai enervat la culme copile. Să vedem cine se mai scoate si cu ce la demo.

claudiu1997
21-09-2016, 11:41 PM
Inca nu intelegi nu?Te-am rugat sa prezinti de la inceput o dovada . NU VORBE GOALE . Acestea nu sunt dovezi . Ma faci sa ma repet flagrant.
In alta ordine de idei , ai continuat cu expunerea superioritaii prin apelativul "copile" . Incerci sa castigi o polemica intr-o cerere prin aere de superioritate , desi nu intelegi nici jumatate din cuvintele pe care le scriu.
AI spus-o si mai sus NU AI DOVEZI , deci trebuie sa fii sanctionat. FIE CA EU AM SCURTAT SAU NU , TU TREBUIE sa fi tras la raspundere pentru ca mi-ai dat ban fara sa ai dovezi , INCALCAND ASTFEL REGULAMENTUL UNUI ADMIN.


M-am SATURAT SA O SPUN!!!!!!!!!!!!!!!!

Boutique
21-09-2016, 11:54 PM
Doveziile nu prea plauzibile,dar dovezii se regasesc in consola. Astept ca Speddy să se uite şi să ia măsurii īn privința asta...
Nu mai īmi bat capul cu tine, este degeaba...numa īmi fac nervii ,imi explodeaza creierul.
Crezi că,dacă scrii cuvinte "inteligente" nu ştiu ce īnseamnă? Normal că īți spun ca esti copil,daca de asta dai dovadă.

claudiu1997
21-09-2016, 11:57 PM
Deci daca prezinti dovezi imi recunosc vina , sterg cererea si nu mai intru in viata mea pe sv . Spun asta pentru ca eu stiu prea bine ca nu ai nici o dovada , altfel ai fi postat-o de mult ca sa imi inchizi gura . Stii ca am dreptate asa ca te rog sa incetezi cu tot , mai ales cu jignirile si complexele de superioritate ( "copile" s.a.) pentru ca ele NU tin loc de argumente.
Din punctul meu de vedere lucrurile sunt simple. Ai dovezi , mi se respinge reclamatia , nu ai primesti sanctiuni.
Inca un lucru care trebuie adus in atentie , este urmatorul fapt: Cum m-ai putut observa ca am scurtat din moment ca tu invatai, Napoleoane!? :)))
Am demontat fiecare improscare cu noroi pe care ai facuto asupra mea , asa ca te rog sa te abtii pentru ca te faci de ras.

Boutique
22-09-2016, 12:05 AM
Mă faci să rad ,extrem de mult. Crezi că daca aduci mereu argumente asupra mea īnseamnă că sunt şi adevărate? Nu prietene nu este aşa. Sunt multifunctionala draga,am luat caietul la pc şi īnvățăm + mă uitam pe playerii.
Atunci viteazule ,astept să īți stergi cererea. In consola se vede clar tot ce s-a īntāmplat pe server. Aşa că,te pup, pa-pa !
Normal că nu am adus dovezii,cum am mai zis nu stau ca la fiecare player să fac demo,dar cu reclamația asta,asa o sa fac.
Nici tu nu ai dovezi care să justifici faptul că nu ai scurtat :).

-WickedSick-
22-09-2016, 12:21 AM
Astept ca Speddy să se uite şi să ia măsurii īn privința asta... +1

Sanctiune? Ar fi cam mult pentru un ban de 100min` , cel mai probabil daca se dovedeste ca a gresit un advertisment ar fi indeajuns.

~TraNda~
22-09-2016, 04:22 PM
Privind din ambele tabere:_
Claudiu a venit la mine cu un copy din consola ca a luat ban, ceea ce este egal cu zero
Boutique este admin cu experienta, altfel n-ar mai avea grad, dar nici ea nu are vreo dovada solida.

Eu acum, pe cine sa cred? O fraza insa spusa de claudiu m-a pus pe ganduri

. AI spus-o si mai sus NU AI DOVEZI , deci trebuie sa fii sanctionat. FIE CA EU AM SCURTAT SAU NU , TU TREBUIE sa fi tras la raspundere pentru ca mi-ai dat ban fara sa ai dovezi , INCALCAND ASTFEL REGULAMENTUL UNUI ADMIN.
Ei bine tocmai ai spus tu cu jumatate de gura ca ai scurtat si ca tu poti sa faci reclamatie oricui, sa nu aduci nicio dovada, iar adminii tot vor fi sanctionati. Ei bine aici ai facut greseala. Te-ai dat destept dar ti-ai facut-o cu mana ta.
Eu zic sa citesti bine regulamentul! Reclamatie respinsa.