PDA

View Full Version : Retragera Qatar



WarGods|Qatar
22-09-2016, 01:25 AM
Sa fiu direct ?
Si cu am discutat cu noul Owner de pe sv daca au dovezi ca sunt codat imi dau retragere.
Am luat un Cfg de la unu si de la altu chiar nu am stiut ca am asa ceva in Cs in fine . Si Cum nu ma Dau Cine nu Sunt aici se termina legatura cu Formul si in special cu Clasicu imi dau retragerea puteti si sa ma banati imi pare rau daca am suparat, jignit pe cineva imi cer mii de scuze in numele meu si chiar nu imi pare rau ca am pierdut 2 ani din viata sa joc Cs cu voi am cunoscut oamenii de oamenii in special Alex,Firma,Negrutu,Chef,Gica,Tygrut si Mr.A sa aveti parte de ce va doriti al vostru Qatar.

Va salut si sa aveti o zi frumoas ?
Multa bafta in continuare ! :(:(

Lova3x
22-09-2016, 01:44 AM
Bafta.

Alex Maro
22-09-2016, 01:51 AM
Bafta Qatare..sper sa nu te grabesti facand asta..Bafta in viata,numa bune!

-WickedSick-
22-09-2016, 01:53 AM
Daca ai muncit atat , nu trebuie sa dai inapoi tocmai acum . Un ban se poate scoate printr-o taxa de unban , pana la urma decizia nu s-a luat inca , dar e alegerea ta. Nu cred ca am apucat sa ne cunoastem inca , dar am tot respectul pentru adminii ca tine care petrec multe ore pe server si-si fac treaba cum trebuie. Mult succes si bafta pe viitor in ceea ce-ti propui sa faci ! :)

M3S3RiAsU
22-09-2016, 01:55 AM
Bafta

WarGods | KGB
22-09-2016, 03:34 PM
Iesi acas' . Pe mine nu m-ai cunoscut?? Macar de pe serverele comunitatii...
Sincer ,eu nu vreau sa parasesti aceasta comunitate,da-te'n Japolanda Qataree!!
Daca chiar te retragi,succes in viata asta scurta si urata!!!
Te pupa moshuu :* Fa copii,sa ai cu cine sarbatori viata...ciao!!

Savarinaa
22-09-2016, 04:13 PM
Ai grijă de tine, Qatar. Îţi doresc tot binele din lume şi sperăm că mai intri pe server la o poveste.
Mult succes în ceea ce vei alege în viaţă!
Pa-pa :)

G|Nico.
22-09-2016, 06:05 PM
:) Bafta .

negrutzu
22-09-2016, 10:38 PM
Ai ba si daca tu ai avut? cfg ala? tu nu ai stiut da-l in sange ca se poate juca si default......ce moloz trebuie sa te retragi?

Mr.A
24-09-2016, 09:43 PM
Iti dau sansa de a mai juca la noi pe server.

Nu o sa mai ai admin niciodata pe acest server. O sa ai doar nume rezervat (Slot)

Imi pare rau ca ai ajuns aici , dar ai fost capos , copil si nu ai incercat sa explici nimanui despre acel cfg.

:locked: