PDA

View Full Version : Important pentru toti adminii!!!



-=MaX=-
25-11-2011, 05:27 PM
Bai daca nu apareti pe server v-am scos adminele! Sa fie clar! Si ati face bine sa jucati cu numele voastre daca vreti sa va ramana adminele!
Au ajuns sa joace codatii intre 50 de admini? Sa va fie rusine!
Cand apare cate un admin nou gen Seight, tuborg, WhiteAngel sariti toti cu gura si nu incapeti de ei... Dar pe voi nu va vedeti ca trec si cate 3-4 zile si nu apareti pe server!
Aveti treaba? nici o problema, sunt altii care nu au si care au timp de srever.
De inceput v-am scazut adminele la multi, daca in urmatoarele zile nu vad schimbari vi le sterg de tot.
Si aduc eu admini care sa stea pe server...

Wake
25-11-2011, 05:45 PM
Max-ule Asta asa E
Eo is pe sv Aproape mereu numa intre 12 si 5 nus atat Rest numa pe wargods
Si rar Cand se gaseste cate un admin

Edited by daniel_San
Tu o sa fi banat ratatule

AlieN
25-11-2011, 05:51 PM
Saptamana asta am avut probleme cu windows-ul si a trebuit sa mi-l bag din nou, de abia azi am terminat, iar de anuntan nu am avut cum. Asta e, suport consecintele.:):D

-=MaX=-
25-11-2011, 07:27 PM
Max-ule Asta asa E
Eo is pe sv Aproape mereu numa intre 12 si 5 nus atat Rest numa pe wargods
Si rar Cand se gaseste cate un admin

Nu inteleg de ce dai reply aici cand topicul dedicat tie e aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

PS: unii deja au primit degradari din cauza absentei pe server, din cauza ca nu tin redirecte, etc... totodata, cei care au dat doavada de seriozitate au primit mariri de admin, pacat ca-s prea putini.

Oricum deja am inceput treaba asta si am de gand sa o duc pana la capat, scot admine pe rupte si aduc admini noi, deja am gandit o oferta pentru cei care vor admin pe srever, de luna viitoare va aparea anunt!

AnOnIm
26-11-2011, 12:01 PM
Ti-am lasat off si pe mess,dar scriu si aici . Am avut o saptamana grea...plec la 5:30 dimineata ...vin la 3 acasa...dorm putin..apoi am de lucru pana la 10..ma culc. Asta a fost saptamana mea ,cand sa joc cs? Trebuie sa ne intelegi si pe noi cand avem niste probleme...redirectelor le-am dat drumu ,cand am aprins pc-ul. Aseara dupa ce am dezactivat nu stiu ce pacolo sa mearga redirectele ,am bulit win,la ora 12 instalam win pentru a putea tine astazi redirecte ;) . In fine...

-=MaX=-
26-11-2011, 03:45 PM
Anonime, atata timp cat ai probleme si nu poti venii pe server, nu ai nevoie de admin! e simplu frate, foarte simplu, cine nu intra des pe server nu are nevoie de admin! Tu macar tii redirecte, de-asta nu am umblat la adminul tau. Admin au nevoie cei care joaca si imi dau buzz zilnic pe mess "Max hai ca e codat pe cs.wargods.ro" sau vad mesaje in chatul de pe forum "Un admin pe cs.wargods.ro ca e unu cu aim". Pai asa am ajuns ma? cu atatia admini? La toti vi le scad si dau la astia care joaca zilnic!

AnOnIm
26-11-2011, 06:17 PM
Ba da ai umblat si la mine ;) . Nu contaza asta ,ideea e ca o sa revin ...nu am spus ca nu mai intru deloc .

FragNSTein
29-11-2011, 09:52 PM
Eu nu inteleg ce rezolvi prin scaderea adminului.. Ori il scoti de tot ori il lasi..e simplu.
Ce comenzi limitezi prin scaderea adminului? Nu mai putem da ban? Nu mai putem schimba harta? la ce mai ajuta adminul?
Macar adminii vechi poti fi sigur ca nu vor juca cu cod.
Apropo...am vreo 2 admini din noua garda care 100% joaca cu cod. Ti voi spune si pe PM.
Spor.

-=MaX=-
30-11-2011, 02:22 AM
Prin scaderea adminului m-am referit la degradarea la slot, nu am luat doar litere, am trecut admini la slot. Pentru ca multi la cat de des intra pe server nu au nevoie de admin. Un admin trebuie sa intre mai des pe server. O sa postez o oferta din 1 Decembrie si o sa fie admini noi incat sa ne permitem sa alegem cine ramane si cine nu.
Da-mi te rog privat cu cei de care ai zis ;)

IRB | Walles
30-11-2011, 08:20 AM
mie poti sa imi scoti chiar si slotul ca,cu el sau fara el e tot aia...eu nu ma supar ca mi-ai scos adminul ptr ca stiu ca nu prea am mai dat pe srv...redirectele nu-mi mai mergeau ca sa aiba rost sa le mai tin dar vroiam sa ajut cu alea de la seti,transfer euro...de jucat jucam cand eram acasa dar nah...oricum serverul am sa-l vizitez cat pot de des ca imi place nu cum fac altii daca li se ia adminul pleaca de aici,eu spoer sa aiba efect ce faci tu si sa fie serverul plin

WarGods | AbySs
30-11-2011, 08:55 AM
Eu nu inteleg ce rezolvi prin scaderea adminului.. Ori il scoti de tot ori il lasi..e simplu.
Ce comenzi limitezi prin scaderea adminului? Nu mai putem da ban? Nu mai putem schimba harta? la ce mai ajuta adminul?
Macar adminii vechi poti fi sigur ca nu vor juca cu cod.
Apropo...am vreo 2 admini din noua garda care 100% joaca cu cod. Ti voi spune si pe PM.
Spor.

Sunt perfect de acord cu Frag in legatura cu niste admini codati si vreau sa adaug Maxule ca dimineata foarte rar este un admin pe server. Eu de obicei atunci intru la un cs si dupa 30-40 min de jucat sunt plin de draci ca sunt codati si ies.

-=MaX=-
30-11-2011, 02:52 PM
Stiu ca sunt probleme, stiu ca nu sunt destui, dar nu mai suport sa stiu ca sunt o gramada de admini care nu intra... am scos adminele la multi doar pentru simplul fapt ca nu au intrat... nu si-au anuntat absenta si au disparut pur si simplu... e nevoie de admini care sa intre cel putin odata la 2 zile...

IRB | Walles
30-11-2011, 07:17 PM
observ ca eu nu prea sunt bagat in seama:)) am mai postat ceva o data si nimeni nu a dat un rasp la vorba mea...ce sa mai:)) cred ca ma voi evacua singur de pe aici ca si asa sunt ca o fantoma

-=MaX=-
01-12-2011, 12:27 AM
Walles, nu cred ca te-am ignorat eu vreodata si pana acum chiar nu am avut nimic cu tine. Repet, am actionat doar in functie de prezenta pe server.
Facem altfel... dintr cei care v-am penalizat, imi dati privat cei care garantati ca intrati minim o data la 2 zile pe server si aveti adminele inapoi!
Fara cerere, fara nimic. DOAR mesaj privat. Astept!

Teddy
01-12-2011, 12:56 AM
pai ori faci ceva pana la capat ori deloc..
de ce le-ai mai scos adminele daca ai de gand sa le dai inapoi? nu are nici un sens..
stiu ca ar trebui sa nu ma bag dar chiar nu ma pot si nu vreau sa ma abtin, poate reusesc sa fac si eu sa fac de un ban pe forum ca sa ma lecuiesc de cs si de tot

-=MaX=-
01-12-2011, 03:20 PM
am facut asta pentru ca sunt sigur ca prea putini dintre cei la care le-am scos vor intra cat de des le-am cerut eu... facand chestia asta nu vor mai avea ce comenta si imi vor confirma ca am dreptate si am luat o decizie corecta

Aladin
01-12-2011, 06:17 PM
Nu am apucat sa vad daca mi-ai scazut adminu sau nu max, dar tind sa cred ca ai dreptate, ca si eu cand vin de la munca am mesaje p YM gen: esti?..hai ca e codat p srv
Infine, ideea unde vreau sa ajung este ca si eu lucrez de la 5 jumate la 2 si ajung akasa in jur de 5-6, si apoi dau drumu 3-4 ore la redirecte cat is aks si mai intru p srv, daca ti se pare putin timpul care mil dedic comunitatii, sper sa nu eziti prin ami spune supararile care le ai fata de mine,

oricum, cei drept ca am intrat putin p srv in ultimu timp fata de cat jucam la inainte:))...dar oricat de departe as merge, tot acasa ajung, adica <b>You have to register to ba able to see this link</b> is my home :X...cu sau fara admin :))

XeLa
15-04-2012, 06:07 PM
Toti adminii va rog sa fiti mai activi pe server si sa bagati redirecte.
Daca nu prea mai aveti timp o perioada sau nu aveti acces la PC , faceti macar cate o donatie(boost prin sms la gt 1 euro credit).
Multumim.


Am ales sa scriu aici in topicul asta vechi ca sa nu mai deschid altu nou.Nu are rost.