PDA

View Full Version : Reclamatie admini.



KaNNaBiS
25-09-2016, 12:53 AM
NICK: KaNNaBiS
VARSTA: 16
IP: 86.126.50.123
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Deamonn + Iswear
MOTIVUL: Abuz de functie .
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Boutique
25-09-2016, 12:58 AM
Am fost şi eu pe server în momentul incidentului. Să nu uităm că dragul nostru Iswear îi dă la Grasu slap degeaba.
Vreau să se ia măsuri în privința asta.

Lova3x
25-09-2016, 01:11 AM
Ma bag si eu cu ocazia asta,pacat ca nu s-au salvat si restul SS-urilor.
Eu sunt admin de un an pe clasic si nu imi permit asa ceva,in schimb ei doi,isi permit prea multe,cu toti playerii.
Imi pare rau de calitatea acestor imagini :
De unde a inceput discutia :
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
25-09-2016, 01:14 AM
sa incepem cu inceputu intrai si eu pe sv cu alt nume sa ma joc ca incepatori ca am vazut ca se cam da slay aiurea la playeri ca pun lm pe lung sau ca fac block si admini isw imi da slap ca cica il blochez eu incercand sa pun lm ca sa pot sa intru la oameni si chiar vreau sa se ia masuri nu neaparat pt asta da macar pt limbaju de il au pe sv aici da refer si da deamon si ca fac team ceea ce nu e voie

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 01:18 AM
emanuel a zis but ,but nu este o insulta but =incepator , fiecare intelege ce vrea .. doi mi ai facut reclamatie pentru ca ti am zis ca imi provoci o migrena?doamne cand ma uit la tine si la boutique mor cand va vad cu dramele voastre pentru un joc sincer macar ea are o scuze are 15 ani dar tu frate ai 20 de ani si tot ce faci e sa comentezi la mine de fiecare data cand intru pe server te inteleg.. nu ai viata treaba ta .. .. dar daca vezi ca eu te ignor tu de ce mereu trebuie sa comentezi ceva?chiar nu ai nimic mai bun de facut ..nu mai fii o "printesa a tastaturii" si nu mai tanjii dupa atentie ca eu nu stau sa ma cert cu cineva pe un joc cum faci tu cu alti.

--------------- Added after 4 minutes ---------------

really tu vorbesti grasule ?tu care dai ban pentru block de 300 de minute ?sau pt wcd permanent cand scrie clar maxim 1500 de minute pt refuz

-WickedSick-
25-09-2016, 01:23 AM
NICK: KaNNaBiS
VARSTA: 16
IP: 86.126.50.123
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Deamonn + Iswear
MOTIVUL: Abuz de functie .
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

" Comenzile aplicate pe un jucator (llama, gag, ban…) nu vor fi scoase de catre alt admin decat daca acesta are argumente solide in ceea ce priveste jucatorul sanctionat!" Deci asteptam o explicatie din partea lui deamonnn , cu toate ca sunt curios ce-a spus acel player de a primit gag. Poti reproduce chiar tu , cu ghilimelele de rigoare!

Daca tot a-ti pus print-uri , am si eu doua primite de la o persoana.
" <b>You have to register to ba able to see this link</b> "
" <b>You have to register to ba able to see this link</b> "

Nu prea reiese mare chestie din ele , eu unul prin "nu atac" tin sa cred ca cei doi , faceau team Zombie & Om , ceea ce nu-i permis!

Nu am nimic cu voi sincer , dar reply-urile celorlalti lasa de dorit ...

KaNNaBiS
25-09-2016, 01:24 AM
Frate eu nu tanjesc dupa atentie . M-am saturat de voi si de figurile voastre ! Pentru mine BUT este o jignire , o iau cum vreau eu ! Eu raspund de greselile mele cum am facut si pana acum . In regulament scrie ca n-ai voie sa scoti comanda data de alt admin ! Apropo nu sunt o printesa stai linistit.. Multi ma cunosc de pe server si stiu ce caracter am. Recunosc ca am un caracter infect dar il am cu cine merita ! Apropo am 16 ani , nu 20 cum zici tu.. Si imi asum varsta asta !

Edit : Acel player a zis '' ce but'' sau ceva de genu dar tot cu but era. Si colegilor daca intra cineva pe server nu putem sa lasam sa rada un player unu de altu pentru ca nu mai intra..

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 01:28 AM
vreau si eu un demo cu mine si deamon facand team ^^

grasuxxl
25-09-2016, 01:31 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite aici poze cu ce iti zicea deamon si cu faza cu wcd toti da permanent
P.S nus de ce nu le lua pe toate <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 01:33 AM
Cata drama pentru un joc da nah asa e cand nu ai viata. Mnah gras asa este "toti da permanent" .

KaNNaBiS
25-09-2016, 01:37 AM
Cand avem dreptate zici ''drama pentru un joc'' . Vere noi vrem sa ne pastram playerii ,sa aducem cati mai multi. NU sa fie luati la misto , jigniti si altele de admini !

Lova3x
25-09-2016, 01:37 AM
Acum m-am saturat eu. Nu e o drama ce se intampla acum ,dar nimeni nu va inghite, eu unul nu joc ZM din cauza voastra. V-am vazut cum sunteti. Va credeti mai presus de toti. Si multumim ca ne jignesti. Asta e daca noi nu avem viata,suntem si noi mai prosti.
Asta e ultimul meu post. Bafta in viata ta care o ai.

PS. Acum ai editat ce ai spus 'ca noi nu avem viata' in ceva mai frumos. :)). Jalnic.

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 01:42 AM
tu nu joci zm din cauza mea ? are logica . poi cum sa i pastrezi cand wick grasu si alti dau ban permanent la refuz de wcd permanent sau ban pentru block de 500 de minute chiar crezi ca se mai intoarce careva inapoi din aia banati?

grasuxxl
25-09-2016, 01:46 AM
si cu ce gresesc isw ca dau ban permanent si poate dau ban pt block numai daca o face intetionat si mereu

Lova3x
25-09-2016, 01:48 AM
Am jucat ZM inainte sa existati voi in comunitate, si exista Grasu, nu am avut nicio problema cu el. Am intrat 2 ore pe server,v-am vazut cum reactionati,am renuntat eu. Si te rog ceva,nu te crede mai presus de ei,ma refer la colegii tai si la playeri. Ok. Grasu /Wick si restul baneaza pentru asa ceva,dar cum va comportati voi ,cu acel limbaj,nu ii goniti ? Daca ei zic o prostie sariti cu GAG/LLAMA dar daca voi ziceti ceva ,nu se pune,sunteti mai tari voi.
Am incheiat orice discutie.

KaNNaBiS
25-09-2016, 01:48 AM
Serios ? Tocmai tu esti cel mai cuminte de pe server , tu nu faci nimic , tu respecti regulamentu. Da fac si ei dar macar nu sunt insuportabili ca voi ! Voi sunteti cei mai smecheri , nimeni nu mai e ca voi , sunteti Number one , o dam si pe engleza ca stim.. Apropo daca tot e pe dovezi aici . Ia baga si tu o dovada cand a dat grasu ban 500min pt block.

Esky
25-09-2016, 01:49 AM
" Comenzile aplicate pe un jucator (llama, gag, ban…) nu vor fi scoase de catre alt admin decat daca acesta are argumente solide in ceea ce priveste jucatorul sanctionat!" Deci asteptam o explicatie din partea lui deamonnn , cu toate ca sunt curios ce-a spus acel player de a primit gag. Poti reproduce chiar tu , cu ghilimelele de rigoare!

Daca tot a-ti pus print-uri , am si eu doua primite de la o persoana.
" <b>You have to register to ba able to see this link</b> "
" <b>You have to register to ba able to see this link</b> "

Nu prea reiese mare chestie din ele , eu unul prin "nu atac" tin sa cred ca cei doi , faceau team Zombie & Om , ceea ce nu-i permis!

Nu am nimic cu voi sincer , dar reply-urile celorlalti lasa de dorit ...

Wick,tata,am intrat si eu pe zombie in timp ce se certau oamenii acestia si nu ma bag sa las reply sa tin cu cineva,pentru ca nu am inteles cearta lor. Eu nu sunt in cunostiinta de cauza,dar is curios daca esti tu. No offense but. ^^


nimeni nu mai e ca voi , sunteti Number one , o dam si pe engleza ca stim
Nu inteleg care-i problema ta Kanabis ca ei vorbesc in engleza. Scrie undeva ca nu au voie? Daca nu intelegeti ce zic ei,nu este problema lor. Mor.

-WickedSick-
25-09-2016, 01:50 AM
tu nu joci zm din cauza mea ? are logica . si tiger ai zis ceva de playeri ?poi cum sa i pastrezi cand wick grasu si alti dau ban permanent la refuz de wcd permanent sau ban pentru block de 500 de minute chiar crezi ca se mai intoarce careva inapoi din aia banati?

Sustineti argumentele cu dovezi. Intr-adevar , ban permanent pentru no.wCD de ce sa nu dau cand si altii o fac. Cel putin fata de altii stau si ii explic respectivului si astept dupa el cateva minute bune , nu sar ca altii cu ban imediat. Cat despre ban pentru block , nu am dat niciodata ban pentru block . Daca se intorc inapoi? Cei cu ip dinamic ,bineinteles.

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 01:52 AM
Asa este imi cer scuze eu nu fac ca tine gras sau ca altii le dau linkul i astept 3 minute apoi ban nici macar nu le explici le dai linkul download si gata exact cum a fost in cazul lu" anoonymys cand avea eroare tocmai daia nu le dau permanent daca as da permanent la toti serverul ar fii gol si sa nu mai vorbim cum te omoara careva cum i faci wcd si ban dupa 3 minute ca nah.. nu cumva sa scape de ban dar nu esti singurul mai sunt si altii care fac la fel dar nah asa scrie in regulament "permanent" si nu o zi si mai usor cu kick pe altii admini cum ai facut cu deamon in seara asta .

-WickedSick-
25-09-2016, 01:59 AM
Asa este imi cer scuze eu nu fac ca tine sau ca altii le dau linkul i astept 3 minute apoi ban nici macar nu le explici le dai linkul download si gata exact cum a fost in cazul lu" anoonymys cand avea eroare tocmai daia nu le dau permanent daca as da permanent la toti serverul ar fii gol si sa nu mai vorbim cum te omoara careva cum i faci wcd si ban dupa 3 minute ca nah.. nu cumva sa scape de ban dar nu esti singurul mai sunt si altii care fac la fel dar nah asa scrie in regulament "permanent" si nu o zi .

Nu m-am referit in special la tine , ideea e , ca tot ce spui , trebuie sustinut cu dovezi concrete. Lasa te rog un print aici cum ca eu nu stau sa-i astept si sa le explic si le dau ban permanent imediat dupa lasarea link-ului sau la un interval de cateva secunde .. ? Daca ai observat cei mai multi primesc ban pe motiv "ban activ" deci sunt printre aceia cu ip dinamic , care la interval de cateva ore / o zi , ii vezi inapoi pe server , jucand in voie.

grasuxxl
25-09-2016, 02:00 AM
pt wcd dau permanent de mult timp si joc de mult timp aici si da fac wcd cum fu si fles ala pe sv si avea aim cand anunta ala pe u@ ca are si nici 1 dintre voi nu se uita pe el si la faza cu engleza iti zic eu de ce pt zic in engleza cuvinte care nu stiu frumoase si nu apucai ca fac print si at ca ma scoasa afara dupa sv din cauza la wac ca iti aratam eu de ce

-WickedSick-
25-09-2016, 02:04 AM
Wick,tata,am intrat si eu pe zombie in timp ce se certau oamenii acestia si nu ma bag sa las reply sa tin cu cineva,pentru ca nu am inteles cearta lor. Eu nu sunt in cunostiinta de cauza,dar is curios daca esti tu. No offense but. ^^


Nu inteleg care-i problema ta Kanabis ca ei vorbesc in engleza. Scrie undeva ca nu au voie? Daca nu intelegeti ce zic ei,nu este problema lor. Mor.

Nu tin cu nimeni , daca RazZ0R considera ca a gresit cineva , va lua masurile de rigoare, sunt convins de asta. Ideea e ca certurile de genul se tin privat , nu pe server .Daca ma bag sa las reply nu inseamna ca tin cu cineva anume , iar daca tu nu lasi reply asta nu justifica cu nimic faptul ca nici altii n-au voie s-o faca !

Daenerys
25-09-2016, 02:05 AM
Mno, mă bag și eu având în vedere că îmi văd numele p-acolo.
In primul rând,
Jucatorului Emanuel i s-a dat gag pe motiv ca "but" este o insultă, jignire la adresa adminului Kannabys.
Okay.
Nu, nu e okay.
"But" folosit în jocuri, fiind ba chiar din limba engleză, înseamnă "începator" . Nu este o jignire, nici o insultă. Deși adminul nostru Kannabys s-a simțit ofensat și imediat BAMM gag. Cu ce scop a folosit comanda? Pentru că s-a simțit atacat.
Comenzile de admin nu se folosesc din nevoi personale, ci din cauze reale.
Așa că eu, admin de față și destul de realistă, îi dau ungag băiatului, pentru că este absurd orice minutt de gag pentru "but", mai ales când este o comandă folosită pentru a demonstra că "Băăi băiețaș, eu fac legea, tu n-ai dreptul să mi te adresezi așa."
Mai ales că, Emanuel este un adepd al limbii engleze ca și mine pe de altă parte, iar eu am știut în ce sens folosește cuvântul "but".
Prin urmare, consider ca am folosit comanda pe deplina dreptate. Și totuși, să se facă reclamație pe așa subiect.. Serios, își pierd și alții timpul, nu doar voi.

În al doilea rand,
Noaptea, când suntem 3 playeri pe server, consider că îmi pot asuma și alt stil de joc, mai ales dacă sunt și ceilalti deacord. Având în vedere că nimeni nu are pretenții, jucăm liber, nu ne pasă de rank. Cui ii pasă? Nu știu, poate celor care vor să ne scoată din funcție.

În al treilea rand, și off, că tare-s multe,
Odată ce tu, ca admin, intri cu un alt nick, dându-te începător, okay. Nu zic nimic.
Ceri explicații despre cum se joaca pe server. Okay, nu zic nimic.
Dar întreb și eu, oare o fi intrat Grasuxxl cu alt nick fără motiv? Nu prea cred, și uite care e motivul: să încerce să scoată ceva de la admini, să îi testeze, no? Okay.
Dar odată ce nu te supui când omul îți spune "dă-te la o parte, nu te mai plange, ai vreo plangere du-te pe forum" and so on, evident că aplici niște comenzi, comenzi minore evident, nu ban, cum fac alții.

Uitați, Kannabys, Bot, grasu, în caz că ești și tu pe aici.
Înțeleg că se întâmplă să ai probleme personale cu o persoană, toți avem. Dar serios, nu vi le mai exprimați pe server, nu mai căutați motiv de ceartă, nu vă mai ofticați când omul își spune o părere. Nu vă mai enervați când pe chat e engleză. Serios, aveți ceva cu noi, spuneți-ne pe privat.


Și ca o concluzie, măcar dacă tot aveți așa puțină activitate pe server, folosiți-o să adminați pe motive reale, să mai schimbați o mapă, să participați la joc mai vioi, în loc sa veniți cu ceartă, motive de reclamație și sa umpleți admin chat-ul cu "pisicile si iubirile" voasatre. Nu că ar fi treaba mea,
dar e deranjant pe un joc cu mai multe persoane să te porți așa. Rufele murdare se spală la tine acasă.
Nu fac team cu nimeni, nu îmi pasă atât de de rankul meu, cât nici de al altcuiva. Intru și joc pe bunul plac. Dacă eu consider că trebuie favorizat cineva, e problema mea, dar momentan n-a fost cazul. Pe langa asta, dacă îți susții atât de tare ideea, vino buddy cu probe, dovezi concrete, altfel...Cine să te creadă? Dacă pe server există o persoană cu care am lucruri în comun și îmi place să vorbesc cu ea, da. O voi face indiferent că vă place sau nu.
Sunt o fire rece, directa, nu drăguță cum vă așteptați voi să fie o fată. Dacă vi se pare ca am comportament urât, probabil nu mă cunoașteți, asta e tot, n-o luați personal.

Atât am avut de spus. Dacă reclamația primește pro-uri și iau downgrade, asta este. Trecem mai departe, dar măcar pot spune ca sunt mai apropiată de ceilalți playeri ca unii admini și, măcar, activitatea mea ajută.
Dar odată ce mi se aplică comenzi cum ar fi kick pentru ca vorbesc în chat ca orice om sau gag pentru că folosesc termeni în engleză pe care doar cei la care mă refer îmi înțeleg stilul, e okay. Mersi grasule pentru "autoritatea ta" pe care o foloseți când te enervează cineva. Îmi este puțin ciudă că nu am dovezi, pentru că din cauza WAC-ului mi se închide constant CS-ul din 5 în 5 minute. Urăsc să țin certuri pe un server unde principalul scop e să joci. Dar dacă oamenii provoacă, se lasă cu oameni provocați.

KaNNaBiS
25-09-2016, 02:07 AM
Iswear de cate ori am intrat pe server numai odata te-am vazut ca i-ai facut unuia wcd ca erai ofticat pe mine .. In rest niciodata .. Dar sa vedem ce zice Razor.. Deabia astept ^^
Si erai ofticat pe mine pentru ca m-am luat de tine ca ti-ai schimbat numele si ala ti-a zis sa nu te iei cu mine in gura .

EDIT: 1. Nu m-a facut pe mine but si pe grasu
2. Cand vorbeam cu botic vorbeam pe admin chat .
3. Crede-ma ca daca n-ai fi tu si iswear as sta toata ziua pe server.
4. Si nu ma oftic cand va ziceti parerea.. Sti cum e '' Cainii latra ursul trece'' ;)
Chiar tanjesc dupa atentie . <3 Doamne cat imi place. Sper sa ma fi remarcat si pe mine cineva cu reclamatie asta . -_- Serios ? Ma doare fix in .... de atentie . Eu sunt de 1 an si ceva pe server si chiar vreau sa il ajut nu ca altii sa jignesc playerii .

NU mai las reply pana razzor nu ia o decizie.

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 02:12 AM
wick eu nu inteleg de ce inca mai continui sa te bagi din moment ce nu ai fost on in seara asta du te si bea butule ca e ziua ta nu mai sta ca tristu pe forum dar gras asa este ai mereu dreptate. deja devine plictisitor bot si kanabyss 2 frustrati dupa atentie,. wick e trist a ramas fara alcol probabil ,lova as vrea sa imi pese sincer ca nu joci zm din cauza mea .. si cam asta e astept downgrade >_>

grasuxxl
25-09-2016, 02:12 AM
deamon ca sa iti zic si tie eram in fata lui incercam sa pun lm sa le acopar si nu cred ca se da slap ca incerci sa pui lm peste ca sa le acopari da sory ii luam fragu atata timp cat alti joaca la top nu prea e voie sa faceti asa si cu asta am incheiat ast raspunsu acum fie el care o fi bft in continuare nu e vb ca am eu mereu dreptate ca nici eu nus perfect nimeni nui perfect

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 02:19 AM
Asta este ,asa se intampla cand ai prea mult timp liber te bagi pe cs si dai o drama si imi cer scuze kababyss ca vb in engleza .

-WickedSick-
25-09-2016, 02:21 AM
wick eu nu inteleg de ce inca mai continui sa te bagi din moment ce nu ai fost on in seara asta du te si bea butule ca e ziua ta nu mai sta ca tristu pe forum dar gras asa este ai mereu dreptate. deja devine plictisitor bot si kanabyss 2 frustrati dupa atentie,. wick e trist a ramas fara alcol probabil ,lova as vrea sa imi pese sincer ca nu joci zm din cauza mea .. si cam asta e astept downgrade >_>

Nu ma mai bag , ar fi cazul sa asteptam cu totii un raspuns final. Apropo , ai fost putin ironic prin reply-ul asta ..fata de ei , de mine nu , am baut cat a fost necesar :)) .

iSwearSheWas18 :O
25-09-2016, 02:29 AM
Si last post gras ieri sau acum 2 zile daca nu ma insel eram pe cave_new erai tu si bot si a venit la mine crezand ca esti tu si sa lasat omorata si imi vorbesti tu mie de team cand tu faci team cu bot si ea scria pe chat ca hai dai si kanabyss wick are dreptate cand ai de gand sa te mai bagi in seama cu mine si sa comentezi la mine ai bun simnt si fa o pe admin chat asa cum scrie si in regulament dar nah.. ma mir ca tu nu stii doar esti pro cand vine vorba de regulament .. sau nu.

Daenerys
25-09-2016, 02:34 AM
Iswear de cate ori am intrat pe server numai odata te-am vazut ca i-ai facut unuia wcd ca erai ofticat pe mine .. In rest niciodata .. Dar sa vedem ce zice Razor.. Deabia astept ^^
Si erai ofticat pe mine pentru ca m-am luat de tine ca ti-ai schimbat numele si ala ti-a zis sa nu te iei cu mine in gura .

EDIT: 1. Nu m-a facut pe mine but si pe grasu
2. Cand vorbeam cu botic vorbeam pe admin chat .
3. Crede-ma ca daca n-ai fi tu si iswear as sta toata ziua pe server.
4. Si nu ma oftic cand va ziceti parerea.. Sti cum e '' Cainii latra ursul trece'' ;)
Chiar tanjesc dupa atentie . <3 Doamne cat imi place. Sper sa ma fi remarcat si pe mine cineva cu reclamatie asta . -_- Serios ? Ma doare fix in .... de atentie . Eu sunt de 1 an si ceva pe server si chiar vreau sa il ajut nu ca altii sa jignesc playerii .

NU mai las reply pana razzor nu ia o decizie.

Îmi pare rău să te dezamăgesc, eu una sincer, nu tânjesc după atenție câtuși de puțin. Nu mi-a păsat de astfel de lucruri. Îmi pot exprima o părere indiferent că îți place sau nu, nu trebuie să îți pese. Sincer îți spun, atitudinea ta si lui Bot față de noi, determina totul și complică lucrurile. Ați putea să vă vedeți de treaba voastră? Ori e prea greu?
Ești cam entuziasmat de alegerea finală a lui Razzor, asta explică cât de mult îți dorești să "câștigi", dar eu te anunț, nu e o bătălie, e ceva absurd de care mie nu-mi pasă, căci imi fac datoria de admin.

Edit:

NU MAI LUAȚI IRONIA ATÂT DE PERSONAL.

RaZz0R
25-09-2016, 12:49 PM
Ok, in ordinea ideilor.
Deamon, tu esti principala vinovata, asa cum a spus si wick, niciodata un admin nu o sa se bage pe alt admin indiferent de ce face. Daca nu iti convine ce face, faci poze, demo (dovezi relevante si clare) si le prezinti. Daca tu procedai asa acum era alta situatie.
Nu am de ales si va trebui sa iti scad gradul la superslot pentru incalcarea clara a regulamentului.

Pozele aduse de grasul sunt suficient de clare si reiese limbajui lui swear, drept urmare va primii aceasi sanctiune ca si Deamon, pentru incalcarea clara regulamentului.

Banul pentru wcd:

REGULAMENT PENTRU FOLOSIREA WCD(WarGods Cheat Defender)
Scanul cu WCD o sa se solicite de catre admin doar daca acesta din urma detine dovezi solide asupra suspiciunii playerului de folosire a codurilor. NU cereti wcd pentru 3 gloante trase prin zid!
Adminii au obligatia de a explica CORESPUNZATOR jucatorului in ce consta si cum se realizeaza scanul.
Pentru refuzul de wcd NU se da ban permanent. Se recomanda banarea pe un maxim de 1500 minute (~24h).
In cazul cererilor de unban pentru refuz WCD adminii au obligatia de a prezenta dovezi care atensa faptul ca au adus explicatii jucatorului in legatura cu scanul wcd si acesta a refuzat.
In cazul in care folosirea codului este evidenta, adminul, nu va solicita wcd, si va realiza un demo cu dovada folosiri codului urmat de banarea jucatorului.

Atata timp cat nu s-a sesizat nimeni asupra incalcarii acestui regulament nu am sa iau nici o masura impotriva nimeniu, dar pe viitor nu este exclus. Eu nu am stat si nu o sa stau sa verific fiecare gag/ban/slap dat pe sv, fara sa am dovezi clare.


Restul "dramelor" sunt irelevante sau fara dovezi si nu are rost sa le discutam.



Degeaba esti admin si stai pe sv 24/24 daca nu respecti regulamentul.