PDA

View Full Version : Poll: NEW MOD !!



RaZz0R
01-10-2016, 04:05 PM
Am deschis acest post pentru a cerere parerea tuturor membrilor din comunitate despre soarta sv de knife. Am discutat cu Tiger si acesta ne poate lasa sv de knife pentru a ii schimba modul si a face un sv cat de cat populat.
Ce vreau eu de la voi este sa propuneti moduri de cs 1.6 care va doriti sa le vedeti in comunitate si care o sa atraga ceva jucatori. Dupa ce se strang destule nominalizari o sa dau drumul la un Poll pentru a vota ce varianta ramane.

Klaus Hybrid.
01-10-2016, 04:28 PM
JailBreak sau surf ar fi bun.

-WickedSick-
01-10-2016, 04:55 PM
HNS ( Hide N Seek ) & BB ( Base Builder ) & Furien ( Diferit decat cel aferent prin introducerea de "level" / "experience" / "class" / etc..

Lova3x
01-10-2016, 05:00 PM
Mie unul mi-ar place un server de War3ft,am vazut ca sunt destul de populate.

Boutique
01-10-2016, 05:06 PM
JailBreak sau Base Builder .

eXcess | BLACK SCORPION
01-10-2016, 05:12 PM
respawn-hs only

C@mp3R
01-10-2016, 05:27 PM
zombie plague sau respawn!

ADRI
01-10-2016, 05:32 PM
eu propun mod Paintball

RaZz0R
01-10-2016, 06:01 PM
Pe langa ce s-a propus, am dat din intamplace pe un post a lui Tiger de acum ceva timp si am vazut cam ce s-a cerut atunci.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Momentan modurile nominalizate sunt:

zombie plague
JailBreak
Base Builder
surf
War3ft
Paintball
Predator
Hide N Seek
repawn



Respawn si Hide N Seek:
1) respawn stiam ca este deja in comunitate, nu mai stiu daca merge sau nu.
2) Hide N Seek din cate vad a mai fost acum cativa ani dar toti s-au lasat.
cu toate astea cele 2 or sa apara in poll. Nominalizarile se pot face pana diseara pe la ora 22-23 cand o sa inchid postul si o sa dau drumul altui post unde va fi pollul. Desi cred ca nu mai sunt propuneri de moduri noi, dar ramane de vazt.

Furien deja exista in comunitate.

~TraNda~
01-10-2016, 07:37 PM
In ordinea ideilor:
HNS - nepopulat
Base Builder - nepopulat
War3ft - nepopulat
respawn-hs only - avem respawn
Paintball - nepopulat

zombie plague si JailBreak - modurile cele mai convenabile
Eu unu sunt pentru zp (pe lvl si moduri). Este mai singurul mod de 1.6 care mai "supravetuieste"

RaZz0R
01-10-2016, 08:21 PM
Pe langa modul in sine se poate introduce un "mini-mod", mi-a dat ideea asu, se numeste cs:go (interesanta directia in care se duc toate, a?), si e in felul urmator:
Daca omori pe cineva primesti chei virtuale si cufere, Si le deschizi, Si primesti tot felu de skin-uri, putem sa introducem asta pe lanmga modul pe care il alegem, pentru diverse bonusuri, skinuri daca se poate, si dastea. Un mic + de continut pe server.

~TraNda~
01-10-2016, 08:39 PM
Tine dedicatul pentru atatea entitati? :))

Esky
01-10-2016, 09:00 PM
JB acapareaza multi playeri. Ar fi bun un server de genul.

Lova3x
01-10-2016, 09:08 PM
Lion ,cam toate modurile de mai sus ,ar supravietui cam toate,numai daca cineva chiar se ocupa. Cum e pe clasic , platesc 5-6 oameni hostul,boostul. Sa facem la toate serverele la fel. Sa se stranga oameni seriosi,si sa fie o rotatie cu plata hostului/boostului ,pe furien/zm/gg/dr se dau boosturi rar, daca am da boost in fiecare zi pentru serverele din comunitate ar fi altceva. Parerea mea.

lAsuStarl
01-10-2016, 09:28 PM
Am sa postez mai imedat despre treaba cu CS:GO pentru cs 1.6 , doar sa rezolv cu problema de sunet.

lAsuStarl
01-10-2016, 10:45 PM
Asa, referitor la ce a spus Lion, da ar fi in regula zombie-plague, dar combinat cu CSO, altfel e prea naspa, e doar parerea mea.Initial acest mod despre care spunea Razzor, este unu destul de amuzant sa zic asa, daca va fi sa fie original:<b>You have to register to ba able to see this link</b> , pozele sunt mai jos.Iar a 2-a idee este ca daca voua va place am putea sa facem un mod, astea sunt modificariile mele:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Edit: Cuferele nu vor catea asa rapid, exista cvar-uri :))

~TraNda~
02-10-2016, 06:53 PM
Lion ,cam toate modurile de mai sus ,ar supravietui cam toate,numai daca cineva chiar se ocupa. Cum e pe clasic , platesc 5-6 oameni hostul,boostul. Sa facem la toate serverele la fel. Sa se stranga oameni seriosi,si sa fie o rotatie cu plata hostului/boostului ,pe furien/zm/gg/dr se dau boosturi rar, daca am da boost in fiecare zi pentru serverele din comunitate ar fi altceva. Parerea mea.


Daca tu crezi ca reputatia unui server sta in a cumpara boost atunci ai o impresie foarte proasta
Un server are reputatie buna prin modul placut pe care-l gazduieste, prin adminii responsabili si prin atmosfera placuta. Nu intr-un boost.
In primu rand boostul stii ce e? 90% straini care oricum nu raman pe server, iar restul de 10% codati. Ce treaba ai facut?

Asustar:
E o idee buna. Merita incercat.