PDA

View Full Version : Reclamatie dcdaifa



scorpion66
21-10-2016, 03:01 PM
mi-a cerut sa-i fac scan! si odata ce am bagat jocul in bara e normal sa am un lag urias... ca am probleme cu placa de baza la el... si mi-a dat eroare la toate scanerele! + ca mi-a dat ban fara motiv! adica nu mi-a cerut jet lee sau mai stiu eu care scanare si vine lesinatul asta care am stat dupa el 2 minute sa-mi dea link de la scan

642643644

dcdaifa
21-10-2016, 03:10 PM
deci nu ai respectat modelu de cerere
nu ai stat 2 minute sa iti dau un link de scanare asta poate confirma si zbenng
multumesc ca mai facut lesinat si cretin
+ ca ai intrat pe server dupa ce ai primit ban
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
21-10-2016, 03:22 PM
si vine lesinatul asta care am stat dupa el 2 minute sa-mi dea link de la scan

1. Model nerespectat !
2. Jigniri aduse unui admin!
3. :contra: unban! Propun sa mai ramai ceva timp cu ban-ul pentru arogantele de care dai dovada !

scorpion66
21-10-2016, 03:46 PM
e trecut in partea aia... inchide-l pe acela, ca l-am facut din greseala...

si daca am intrat pe server am intrat pt ca sunt nevinovat si te-am jignit pt ca am vrut sa-ti explic situatia dar tu fiind incapatanat si nu ai vrut sa intelegi de asta ti-ai primit o portie de jigniri gramada! deci te rog frumos dcdaifa sa taci din gura ca esti = 0 cu administrarea... daca te uiti bine in screenshot-urile alea... vei vedea singur cat de imbecil esti si ca m-a scos serveru din cauza ca aveam lag!

dcdaifa
21-10-2016, 04:48 PM
iti multumesc pentru jigniri nu mai comentez nimic

Ceausescu
21-10-2016, 05:06 PM
Propun sa ramai cu ban vreo 3 zile , poate te inveti minte , prea multi jucatori tupeisti ne vorbesc urat si ne fac in toate felurile pe server . Noi nu putem decat sa tacem si sa va suportam jignirile . Gag-ul nu rezolva problema respectului .

eXcess | BLACK SCORPION
21-10-2016, 07:56 PM
Pro sa ramina cu banul cel putin 3 zile,

ADRI
21-10-2016, 08:21 PM
o sa ramana banat 3 zile dar daca va avea comportament recalcitrant in continuare o sa fie permanent
:locked: