PDA

View Full Version : Reclamatie Cristi



Refresh
23-10-2016, 02:43 PM
Nick-ul tau: Refresh*PH
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: Cristi
Ora si Data / harta: 14:35 / 23.10.2016
Motiv: Pentru ce slay ? Pentru ce ban ?
Dovezi: Se poate verifica in consola deoarece am facut testul acela si am pierdut poza.
Mentiuni: Nu e voie sa folosesti CFG ? Cfg face doar niste configurari ci nu un "hack" cum a spus el .
Cfg-ul este pentru deathrun refresh.cfg ! <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Zic odata ce joc aproape 7h in 2 zile sa fie un server de calitate , dar cum cu Cristi admin ma indoiesc.
Vreau unban cat mai repede !

-=Christian=-
23-10-2016, 02:51 PM
Baiatule eu slay nu ti-am dat,te-am dat doar ban si rog toti colegii sa verifice wCD sa vada si ei,nu cum ai mintit tu ca ai pierdut poza.Si + ca atunci cand te-am spus sa faci wCD ai spus ca cine is eu sa ti dau tie sa faci WCD si ai iesit si de la spec unde te am pus eu.Ps. Esti un mincinos frustrat.

-WickedSick-
23-10-2016, 02:51 PM
Mentiuni: Nu e voie sa folosesti CFG ? Cfg face doar niste configurari ci nu un "hack" cum a spus el .
Cfg-ul este pentru deathrun refresh.cfg ! <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Gresit ! Este total interzis sa folosesti vreun cfg pe server. N-ai putea sa ne pui cfg-ul aici sa-l vedem si noi ? Momentan :contra: unban .

Refresh
23-10-2016, 03:05 PM
Bineinteles ca il pun . Cat cristi , chiar vreau sa verifice primadata Slay/Move->Spec , mi-a dat eroare Not Responding d-aia am iesit si apoi m-ai banat .

CFG -> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
23-10-2016, 03:36 PM
Te-as ruga sa-ti dai un "Refresh" la minte si nu mai minti ca nu-i frumos,in plus degeaba incerci tu sa te scoti ca nu ai cum,pentru ca wCD specifica clar nu cum ai spus tu ca te-a dat eroare si ca ai pierdut si poza. (app,link-ul nu merge)!!

~TraNda~
23-10-2016, 04:22 PM
Reclamatie facuta degeaba.
Lasa cfg ul aici sa il vedem si noi, dar dupa spusele tale ca e de dr ma indoiesc ca o sa fie curat.
Mai citeste regulamentul si o sa aflii ca n ai voi cu CFG.
Edit: sa pui si one.cfg

~TraNda~
24-10-2016, 07:43 PM
Se pare ca te doare fix in "dos" de aceasta reclamatie si sa iei unban. Ca urmare Cristi a procedat corect, iar tu ramai cu banul permanent ;)
:locked: