PDA

View Full Version : Unban N@$$



Ceausescu
01-11-2016, 03:22 PM
1. Nick : N@$$
2. IP : 86.122.121.39
3. Motivul pt care a luat ban : AIM
4. Harta : gg_death_box
5. Ora : aproximativ 14:45
6. Banat de adminul : M3S3RiAsU


Fac aceasta cerere in numele lui N@$$ deoarece juca de la mine , banul a fost dat pe ip-ul meu , deci Ceausescu nu mai poate intra pe server .

Ok , sa incepem :In harta anterioara ( gg_aim_speedball ) dupa ce N@$$ i-a dat o lama lui M3S3RiAsU , a fost imediat trecut spectator si i s-a cerut scan , fara sa verice daca avea WAC activ .
Scanarea nu a functionat , se mai intampla uneori sa nu mearga .
Iata dovada ca a dat eroare : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Totodata poza arata ca si wac-ul era activ .
Degeaba ii explica faptul ca are wac activ si sa verifice , plus ca a incercat sa scaneze de cateva ori ( cu run as administrator ) , pur si simplu nu a vrut sa auda , el juca in continuare desi regulamentul spune ca trebuie sa se treaca si el spectator cand cere scan .
Iata toata discutia : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Banul l-a primit la harta urmatoare , pe gg_death_box , dupa ce i-a explicat din nou situatia cu eroarea si i-a cerut sa verifice ca are wac activ .
Jucatorul N@$$ are si slot si juca cu WAC activ , repet , dupa regulament adminului M3S3RiAsU ar trebui sa i se ia gradull!
Cu parere de rau pt el , cer sa se ia masuri !

-WickedSick-
01-11-2016, 06:12 PM
Eu sunt :pro: unban.

ADRI
01-11-2016, 08:21 PM
ban scos

Ceausescu
01-11-2016, 11:01 PM
ADRI , asta e caz de remove admin , fara suparare , nu am nimic personal cu dl' Meseriasu . Regulamentul e valabil pt toata lumea , nu ? Tiger , tu ce parere ai ?

ADRI
02-11-2016, 06:03 AM
invata si el din greseli , cu totii am gresit la inceput :locked: