PDA

View Full Version : Cerere Avatar !



-WickedSick-
17-11-2016, 01:35 PM
Nick-ul tau : WickedSick`
Marime Avatar: ? ? ? Vreau ca atat lungimea cat si latimea acestora sa fie cat a celui aferent cel am la avatar.
Imagine / Render: 1. <b>You have to register to ba able to see this link</b> 2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> 3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Text + Culoare: 1. Acelasi text , in schimb culoarea galben sa fie inlocuita cu rosu. 2. Textul sa fie inlocuit cu -WickedSick- dar sa fie pastrata aceasi culoare si font. 3. In josul imaginii as dorii sa scrie -WickedSick- cu culoarea rosu iar font-ul scrisului sa fie unul specific imaginii :D .
Mentiuni: Multumesc frumos! :)

AlieN
18-11-2016, 04:36 PM
Pfhoaa, ce bine ca vrei doar un avatar:))
Revin cu edit mai tarziu:)

-WickedSick-
18-11-2016, 05:09 PM
Pfhoaa, ce bine ca vrei doar un avatar:))
Revin cu edit mai tarziu:)

Mai bine 3 , cel putin nu voi mai face cerere o perioada de timp :hohot: .Multumesc :)

AlieN
18-11-2016, 05:51 PM
Mai bine 3 , cel putin nu voi mai face cerere o perioada de timp :hohot: .Multumesc :)


Phahaha, cred si eu, ca numai tu faci cereri toata ziua:)), butule:)):D

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
18-11-2016, 06:32 PM
My goodness , esti incredibil omule , nu stiu cum naiba le faci ,sau ce le faci , fiindca intotdeauna sunt pe placul meu , multumesc foarte mult , tot respectul ! :X .

Mars
18-11-2016, 07:17 PM
Īmi pare rău, nu am idee de font-uri :D <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
18-11-2016, 07:39 PM
Multumesc foarte mult , sunteti foarte talentati . Multumesc amandurora pentru efortul depus si timpul acordat cererii ! Sunt foarte incantat ;)) .

:locked: