PDA

View Full Version : Folosire wCD.



-=Christian=-
10-12-2016, 12:19 AM
Pentru cei care nu stiu sa foloseasca wCD:
-wCd este o aplicatie care nu trebuie instalata,este o aplicatie care o data downloadata si apasand "SCAN" ne scaneaza cs-ul sa vada daca avem coduri (Aim,Wall),cfg..etc
Cum sa procedati:
*Puneti jucator care il suspectati de cod,il puneti /spec si ii spuneti sa nu iasa din cs in timpul scanului altfel ii dati ban,(daca a iesit ii dati ban.)
*Ii dati acest link --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> si ii spuneti sa il descarce.
*Dupa ce l-a descarcat apare un buton care v-am spus si sus "SCAN",il puneti sa dea pe el,daca spune ca ii da anumite eroare,nu sariti cu banul pe el.
*Il puneti sa faca raportul ofline ,adica da pe celalalt buton de langa "SCAN" adica "REPORT" dupa ce a dat ii spuneti sa-l salvezi in pc si sa-l uploadeze aici ---> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
*Dupa ce l-a urcat acolo pe site la wCD,dumneavoastra intrati pe acest link si verificati daca a facut wCD sau nu... <b>You have to register to ba able to see this link</b> nu apare pe nume cautati dupa IP,ei bine daca nici acum nu a facut acest pas,ii dati ban pe motiv "no.wCD" .

Pentru alte detalii sau intrebari contactati-ma in privat.

-=Christian=-
23-12-2016, 12:23 AM
*Edit: Link download --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <--