PDA

View Full Version : Propunere v3nom



v3nom
13-12-2016, 05:04 PM
Salut AsuStar!! Am o propunere pentru tine,am intrat aseara pe serverul tau si au fost 14-16 playeri, nu au fost multi dar pentru inceput e ok, si m-am gandit in felul urmator, daca tot e deschis acest server, ar fi pacat sa nu depui un mic efort, adica: Sa fie pe nivele si in fiecare escape sa primeasca doua escape-uri, cu cat acumuleaza escape-urile, cu cat creste nivelul mai repede, dar si cand creste nivelul sa ii creasca si viteza de miscare cu 10%. Exemplu: Daca am nivel 1, trebuie sa fac 100 de escape-uri pentru urmatorul nivel,(adica 2 ), dupa ce am facut nivelul 2, trebuie sa fac 300 de escape-uri, si tot asa, m-am gandit sa fie pana la nivelul 20 (pentru inceput), dar inca ceva, sa poata sari de doua ori plus parasuta (avem nevoie de ea), eu zic ca e mai distractiv asa. !! Alt ceva, poti pune si pentru donatie VIP, adica: Care vrea sa faca nivelul mai repede sa doneze 5-10 Euro (depinde de tine), preferabil 5 Euro pentru inceput. In ce consta aceasta donatie VIP? VIP-ul are ca bonus: Sa primeasca de trei ori escape-urile si sa sara de trei ori. Dupa parerea mea,eu zic ca o sa fie multi playeri pe serverul tau,si am mai observat ca nu sunt servere de genul asta. Eu sper ca v-am ajutat cu aceasta propunere, mult succes in ceea ce faci, domnul AsuStar !! ;)

-WickedSick-
13-12-2016, 05:39 PM
Eu sunt :pro: acestei propuneri !

lAsuStarl
19-12-2016, 08:36 AM
Salut, īți mulțumesc pentru interesul tău față de acest server, si vreau sa īți spun că īntr-un fel intrigat ai īntr-un fel nu. Nu sunt din punctul de vedere că majoritatea serverelor sunt la fel, majoritatea cu sistem de nivele, cu cea ce nu am fost niciodată deacord. Īn schimb pe server am introdus un sistem de top 15 care află cate infecții si cate escape-uri au jucători, am lăsat o portiță prin care să mă folosesc de asta sa pot sa fac concursuri. Parașuta la fel e prea mult din punctul de vedere că termini prea rapid majoritatea mapelor, dacă te uiți la alte servere, nu prea vei vedea deloc parașuta. Iar īn legătură cu sistem-ul de vip cred că a-si putea să creez altul sau să pun shop-ul la preț de jumătate, depinde de ce a-ti prefera. Īți mulțumesc īncă odată :) , aștept un feedback.