PDA

View Full Version : Reclamatie StaR3miX



DarkNess
16-12-2016, 03:55 PM
Data:16.12.16
Nick-ul tau : DarkNess
Nick reclamat : StaR3miX
Motiv : Domnul Star este in acelasi caz ca si Darius, nu poate sa-si tina gura pe server si se vede un mare ''domn'' cu admin pe server, presupun ca un downgrade n-ar strica sa se invete minte si nu-i prima data.
Martori : -
Dovezi: Priviti acest comportament din partea unui admin.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
16-12-2016, 04:09 PM
Dupa cum se vede si in dovezi acel jucator il batea la cap,era si normal sa reactioneze asa. :contra: Down.
Dupa parerea mea este o reclamatie puierila.

DarkNess
16-12-2016, 04:45 PM
Eu eram acela, pentru ca vorbeam cu cineva si mi-a zis taci odata din gura, si dupa i-am spus ''asa vorbeste un admin''
si aporpo daca-l bate la cap asa trebuie sa raspunda ?

-=Christian=-
16-12-2016, 05:00 PM
Bai astea sunt prostii ce naiba ti-a spus "taci din gura",astea nu-s motive,singurul motiv este de a scapa de admini "mai slabi" care voi incercati sa scapati de ei,in loc sa scapati mai bine i-ati explica ca niste colegi adevarati nu ca si niste aroganti invidiosi. ;)

ALX
16-12-2016, 06:25 PM
:contra: down sunt si eu,am fost pe server atunci,nu e normal un comportament de genul din partea unui admin,dar nici sa ia down din cauza asta,cu totii stim ca star e un copil,eu am avut un conflict cu el,dar nu trebuie sa ia down pentru ca a folosit niste cuvinte de genul,cum a zis si David,suntem colegi,hai sa fim mai intelegatori unii cu altii si sa ne ajutam!!

grasuxxl
16-12-2016, 09:39 PM
Darkness cred ca ar trebui sa inveti si u sa vb pe sv daca iti aduci aminte iti pe la pranz cand jucai tot cu numele asta si te intrebai daca ai admin zisasi ca nu si dupa iti schimbasi numele
<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> si u jignesti playeri si esti admin

-WickedSick-
16-12-2016, 10:28 PM
Reclamatie puerila. Ai intrat intentionat cu alt nume si l-ai luat si la misto , ce ar fi trebuit sa faca , sa-ti multumeasca?
DarkNess a primit downgrade pentru limbaj !
:locked: