PDA

View Full Version : Proiecte 2017 [Ze.WarGods.Ro]



lAsuStarl
19-12-2016, 01:25 PM
- Dupa cum spune si titlul doresc sa va aduc la cunostinta proiectele care se vor implementa de-a lungul anului 2017. ( Voi incerca sa le implementez consecutiv , nu o data la o luna :)) ) Timpul meu e destul de incarcat datorita faptului ca se apropie sesiunea pentru facultate si trebuie sa invat, dar cum voi termina cu bine cu ele, voi incepe sa ma apuc de acest intreg proiect.

1) Voi creea un sistem de beneficii bazat pe plugin-ul de top 15, cel cu infectii si evadari, care consta in:
- Arme normale
- Arme CSO ( Counter-Strike Online )
- Puteri ( ex : Aruncator de foc etc.. )

2) Checkpoint-uri specifice acestui mod ( tot din Counter-Strike Online ) , iar cei ce trec primesc banii, cat si probabil zona de scapare:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

3) Sistem personalizat de control al vremi, va fi unpic cam dificil dar voi incerca sa-l realizez :D.

4) Runde 'bonusuri' , acestea consta in uciderea unei entitati sub forma unui om de zapada, sau un model la alegere, care se plimba hai hui pe mapa :)) , iar cine il omoara primeste anumite beneficii, sau chiar infectii in plus sau evadarii :D.

5) Un nou sistem de VIP, care va fi cu plata, iar pe baza acestui meniu, banii nu vor intra la mine in buzunar, ci voi investi tot in server : boosturi, sau poate chiar un server nou cu portul default 27015.

- Momentan cam atat, pe parcurs voi mai face update la acest subiect. Ce-i care sunt doritori sa participe la testari, sa lase un replay, iar eu i voi contacta cand voi pune in aplicare.

-WickedSick-
19-12-2016, 11:53 PM
Eu doresc sa particip , suna foarte interesant si atragator totodata , sper ca ulterior , usor , usor server-ul sa fie adus pe linia de plutire cu celelalte servere din perspectiva playerilor ! :)

lAsuStarl
20-12-2016, 04:36 PM
Sa speram ca da, ma bucur de participare, vei fi contactat cand vor fi gata fiecare in parte :) .Cine mai doreste e bine venit :D

ady.HD
20-12-2016, 07:35 PM
Si eu doresc sa particip daca nu e prea tarziu :D ma poti contacta pe fb ca acolo sigur vad mesajul :)

lAsuStarl
20-12-2016, 10:15 PM
Nu e niciun deranj :D , te voi contacta si pe tine :)

~Life~
02-01-2017, 05:16 PM
Vreau sa particip daca nu e prea tārziu! :D :)

lAsuStarl
02-01-2017, 08:51 PM
Linistit :) , astept un id de contact in privat.

lAsuStarl
14-01-2017, 10:22 PM
* 14.1.2017 Am reusit sa modific plugin-ul de checkpoint existent, inca nu va fi niciun test, va voi anunta pe fiecare in parte cand va fi.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cine doreste sa ajute la acest plugin, a-si dori daca se poate sa gaseasca un indicator, aproximativ ca si cel din poza, nu trebuie exact. Sa aibe o calitate buna, atat doresc, multumesc anticipat! :)

lAsuStarl
15-01-2017, 06:16 PM
* 15.1.2017 Am creat plugin-ul pentru runde bonus, dupa cum am spus este o entitate care se misca hai hui, primiti bani pe lovitura + la uciderea lui primiti o suma mult mai mare.
Faceti cunostinta cu 'scheleti' :)) :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>