PDA

View Full Version : Cerere Promovare



~Life~
31-12-2016, 04:20 PM
NICK: DavidoSpeed
VARSTA: 12 dar asta nu înseamnă că nu pot fi serios
ID DE MESSENGER: proismine@yahoo.com
PERIOADA: după-amiază intre orele 13:00 - 20:00
MOTIV: nu am niciun motiv vreau doar sa ajut comunitatea
MENTIUNI: voi posta in fiecare zi pe Facebook,Steam, Twitter și multe altele rețele de socializare !

-=Christian=-
31-12-2016, 05:24 PM
Ai gresit sectiunea aici este Forumul Comunitiaii WarGods (Cerere Staff Forum) daca vrei aici poti gasi serverle --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> si nu prea pare a promovare cum spune titlul,pare a cerere!

~Life~
31-12-2016, 05:45 PM
Este un grad numit promovare ! Cel cu acest grad se ocupa cu reclama comunității ! sorry for off topic

-=Christian=-
31-12-2016, 05:49 PM
Este un grad numit promovare ! Cel cu acest grad se ocupa cu reclama comunității ! sorry for off topic

Am inteles ce spui dar totusi nu ai varsta necesara,cu alte cuvinte esti prea mic.

~Life~
31-12-2016, 05:55 PM
Asta nu înseamnă că nu pot fi responsabil!Sorry for off topic again

Esky
31-12-2016, 06:15 PM
Sunt :pro: , chiar daca este mititel.

TheLike
31-12-2016, 11:39 PM
:contra:
Eu nu inteleg cum un membru nou cu 34 de mesaje poate sa ia grad pe o comunitate veche,cu un renume si aproape 12 000 de membri.

Edit:Iar varsta de da dorit,deoarece la acest grad necesita multa seriozitate,ambitie si rabdare.
Stiu ca eate nevoie de asemenea membri care sa promoveze forumul,dar ramane la alegerea voastra ce votati.


Este cel mai simplu grad de aici singurul lucru este că îmi pune un titlu pe forum iar eu trebuie sa fac reclama comunității ! Ce e așa de măreț in asta -.- !

Dar daca ai face reclama comunitatii,fara sa iti puna un grad pe forum (cum facem noi totii) nu ti-ar comvenii.

+Nu ai facut nimic pana acum ca sa ne demonstrezi ca meriti un asemenea grad.
E tot ca pe un server "activitate+implicare in dezvoltarea server-ului",intai promoveaza comunitatea,apoi poti sa te intorci cu o cerere dupa ce ai demonstrat ca te-ai implicat in promovarea comunitatii.

~Life~
31-12-2016, 11:49 PM
:contra:
Eu nu inteleg cum un membru nou cu 27 de mesaje poate sa ia grad pe o comunitate veche,cu un renume si aproape 12 000 de membri.

Este cel mai simplu grad de aici singurul lucru este că îmi pune un titlu pe forum iar eu trebuie sa fac reclama comunității ! Ce e așa de măreț in asta -.- !

Esky
01-01-2017, 03:21 AM
Ca bine zici TheLike. Cum un player ca tine cu 131 de posturi a primit grad de Manager la noi,asa poate sa primeasca si el pe cateva posturi grad de Promovare. Cu asta cred ca am zis tot si am fost destul de inteles. Pace.

TheLike
01-01-2017, 04:26 AM
Am primit gradul de Manager Server pe server-ul de JailBreack,deoarece am fost activ pe server si am dat dovada de interes fata de server.
El nu a demonstrat pana acum nimic de interesul sau fata de promovarea comunitatii.

~TraNda~
01-01-2017, 05:52 AM
:contra:
Dai dovada de neseriozitate. Pana la urma se cunoaste varsta.

-WickedSick-
01-01-2017, 08:50 PM
:contra: si eu , ceilalti , v-as ruga sa nu mai lasati reply-uri aiurea si sa va limitati strict la aceasta cerere !