PDA

View Full Version : Cerere unban Old Legend



OldLegend
26-01-2017, 09:50 PM
NUME: Old Legend
IP: 79.115.191.148
VARSTA: 17
ID DE STEAM: -
DATA: 26.01.2017
ORA: 15:30
HARTA: zm_infantry_max2
ADMIN: grasuxxl
MOTIV: Motiv pentru ca aveam ban si nu am facut cerere de unban, nu stiu de ce imi expirase.. Mi-a dat ban si mi-a spus sa fac cerere de unban.
MARTORI: -
DOVEZI: -
MENTIUNI: Din cate stiu banul este dat pe motivul ca nu am prezentat testul wcd, toti de pe server stiti faptul ca nu imi merge testul, am windows xp si am incercat sa il fac pe toate platformele si nu imi merge.

iSwearSheWas18 :O
26-01-2017, 09:53 PM
Ai avut ban pe timp?Si ti a expirat?

OldLegend
26-01-2017, 09:59 PM
Nu, cred ca am avut permanent pentru ca nu am reusit sa fac testul si am primit permanent pana aduceam dovada ca nu imi merge testul.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

iSwearSheWas18 :O
26-01-2017, 10:29 PM
Well, sa vedem ce are de zis gras atunci,pentru ce anume ti a dat ban ,pentru wcd nu se da permanent.

Ps. Observ ca ai doar un ban activ si anume acesta de acuma.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
26-01-2017, 10:51 PM
cand cautati un jucator banat cauta pe steamid da ai avut ban pt no.wcd nu a fost permanent da aveti ip dinamic intrati pe sv cand vreti STEAM_0:0:218060046 la wcd ala pe 3 luni a fost o greseala am pus mai multe 0 decat trebuia

iSwearSheWas18 :O
26-01-2017, 10:55 PM
Well, there u go, ai aflat de ce ai ban .

-=Christian=-
26-01-2017, 10:58 PM
Plateste taxa unban daca vrei sa mai joci.

grasuxxl
26-01-2017, 11:01 PM
scz de postu asta da am o tastatura mai veche si mai face figuri si eu cred ca eroarea aia a ta are si o rezolvare din cate se vede in poza

~TraNda~
26-01-2017, 11:19 PM
Rezolvare eroare:
1. Instalezi .net framework 3.5/4.0/4.5 (unul din versiunile alea - le gasesti pe google, unde o sa-ti dea site-ul de la microsoft)
2. Descarci wCD pentru windows XP - degeaba incerci cu alte versiuni

Revino cu reply daca ai rezolvat

ON: :pro: unban

-WickedSick-
26-01-2017, 11:23 PM
:contra: unban ! O taxa unban n-ar strica .

OldLegend
27-01-2017, 01:47 AM
Poftim, am tot umblat pe aici am tot facut aiureli si vad ca pana la urma imi permite sa fac scanarea pe platforma de Windows 8, nu prea vad legatura... dar atata timp cat imi permite si va demonstrez ca nu utilizez nimic si sunt curat 100%, eu sunt multumit. Inca nu pricep pentru ce tot imi dati ban, dar in fine.
Imi pare rau ca nu toti avem calculatoare avioane ca voi, eu joc de pe un pc de lucru, cu windows XP, asa pentru fun, uneori cand am timp. Imi pare rau ca ma tot intind cu testul asta, dar chiar am facut tot ce imi sta in putinta sa il fac si mereu apare cate o problema.

P.S: Acum veniti cu ideea sa platesc taxa pentru unban ? Deja devine penibila situatia, banul este dat pur si simplu pentru neprezentare rezultat la test WCD, vreti sa imi spuneti ca daca platesc, mi se scoate banul si nu mai primesc si nici nu mai sunt supus la test? Asta ar insemna ca pot juca cu diferite scripturi sau hack-uri, nu-i asa? Nu vi se pare putin ilogica situatia asta? Ia ganditi-va si voi putin inainte sa scoateti ceva pe gura, voi persoanele care propuneti taxa pentru unban-ul in priviinta situatiei mele.

Link rezultat test: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

De acum inainte puteti sa ma supuneti la orice test WCD, am rezolvat situatia, sa va convingeti ca nu utilizez nimic ce ma poate avantaja ;).

-WickedSick-
27-01-2017, 02:21 AM
P.S: Acum veniti cu ideea sa platesc taxa pentru unban ? Deja devine penibila situatia, banul este dat pur si simplu pentru neprezentare rezultat la test WCD, vreti sa imi spuneti ca daca platesc, mi se scoate banul si nu mai primesc si nici nu mai sunt supus la test? Asta ar insemna ca pot juca cu diferite scripturi sau hack-uri, nu-i asa? Nu vi se pare putin ilogica situatia asta? Ia ganditi-va si voi putin inainte sa scoateti ceva pe gura, voi persoanele care propuneti taxa pentru unban-ul in priviinta situatiei mele.

Link rezultat test: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Faptul deja e consumat , puteai avea cod de 10 de ori in tot acest timp , nu vom stii niciodata, ceva tot ai avut de ai ridicat suspiciuni si ai fost supus testului wCD.
Reply-ul meu cum ca nu sunt de acord cu scoaterea ban-ului decat printr-o taxa de unban e strict parerea mea fiindca ai mai primit ban si pentru limbaj dezolant la adresa noastra , iar noi nu suntem obligati sa inghitim toate tampeniile voastre + refuzurile wCD , ar fi trebut sa faci cerere de la primul ban , daca eu nu sunt de acord asta nu inseamna ca va ramane asa.
Asteapta decizia owner-ului !

OldLegend
27-01-2017, 02:36 AM
Nu cred ca am avut niciodata un limbaj atat de "dezolant" ca sa merit ban permanent incat sa trebuiasca sa platesc pentru scoaterea lui, ma confunzi in legatura cu limbajul, daca te-am facut batut in cap pentru ca nu intelegeai faptul ca nu imi functioneaza testul WCD, asta este altceva, nu vad ceva dezolant in asta. Iar in legatura cu codurile, stai linistit, v-am vazut eu pe voi, cum va omoara cineva sau joaca mai bine ca voi, va ofticati si gata, ii supuneti la testul WCD.

Wicked, tu ai o problema destul de grava la cap, esti intotdeauna paralel cu ce se intampla aici, toata lumea s-a zbatut sa ma ajute si sa ma indrume ca sa rezolv problema cu testul si acum cand am rezolvat problema, tu vii si spui ca degeaba am rezolvat problema pentru ca banul nu mi se va scoate ? Din nou, comentezi pentru +1 cu un comentariu ilogic, te rog eu, abtine-te de la comentarii inutile si lasa oamenii care incearca sa ajute si sa rezolve problema intr-un mod firesc, sa comenteze.

Astept decizia finala, deja ne intindem cu topicul aiurea. Problema este rezolvata cu testul WCD si multumesc celor care mi-au dat indicatii, il fac cand doriti voi, sa va demonstrez ca banul este pe nedrept.

-WickedSick-
27-01-2017, 02:45 AM
Wicked, tu ai o problema destul de grava la cap, esti intotdeauna paralel cu ce se intampla aici, toata lumea s-a zbatut sa ma ajute si sa ma indrume ca sa rezolv problema cu testul si acum cand am rezolvat problema, tu vii si spui ca degeaba am rezolvat problema pentru ca banul nu mi se va scoate ? Din nou, comentezi pentru +1 cu un comentariu ilogic, te rog eu, abtine-te de la comentarii inutile si lasa oamenii care incearca sa ajute si sa rezolve problema intr-un mod firesc, sa comenteze.

Asta denota faptul ca cei 7 ani de acasa iti lipsesc in intregime , nici pe urmatorii nu cred ca-i ai , dar trecem peste. Te-as ruga sa te abtii de la jigniri asupra mea fiindca consecintele se pot aplica si aici , nu numai pe server , iar pe langa asta , nu ne tragem de sireturi sa-mi spui tu mie cand sa ma abtin de la comentarii si cand nu , e ultimul advertisment care ti-l dau .

grasuxxl
27-01-2017, 03:11 AM
Uite vezi ca se poate ca orice problema are o rezolvare da de ce nu ai facut si cerere unban cand ai luat primu ban si poate nu se mai ajungea aici

OldLegend
27-01-2017, 03:13 AM
Imi pare rau de faptul ca te deranjeaza adevarul Wicked, dar asa este si o stii si tu foarte bine, dar te simti prea "mandru" sa recunosti lucrul asta, de fiecare data cand am intrat in contact cu tine ai incercat sa pari superior si ti-ai atins un nivel destul de ridicat de frustare, atat pe server cat si pe forum, termina cu amenintarile astea si vezi-ti de lucrurile tale, cred ca ai lucruri mai importante de facut decat sa porti o discutie cu o persoana care dupa cum afirmi tu, nu are cei 7 ani de acasa si nici pe urmatorii 7, dar trecem peste. Nu ma trag de sireturi cu nimeni, incerc sa termin odata cu harababura asta fara sens si sa imi vad de treaba, am rezolvat cu testul WCD, este totul in regula, play-ul meu o sa fie intotdeauna la fel, deci sunteti liberi sa imi acordati supunerea oricarui test de acum inainte.

P.S: Dupa cum vezi, pot intra oricand pe server, fie ca am ban sau nu, dar prefer sa nu fac asta pana nu mi se acorda privilegiul asta prin intermediul unban-ului oficial, sa ajung cu voi la o situatie amiabila si sa respect regulile, astfel incat ambele tabere sa fie multumite.

Am incheiat discutia cu tine caci deja facem chat, te rog sa nu mai continui cu comentarii, astept raspunsul unei persoane in masura, fie negativ sau pozitiv, am sa respect decizia luata de persoana care are dreptul sa judece banul meu.

Grasuxxl, nu am mai facut pentru ca ma saturasem sa tot explic faptul ca nu imi merge testul WCD si sa nu ma asculte nimeni, dar uite ca totusi cu ajutorul vostru am reusit, multumesc, apreciez.

grasuxxl
27-01-2017, 03:21 AM
Tocmai de dadusi de gol singur ca poti intra pe sv cand vrei normal ai ip dinamic zic ca puteai sa faci cerere unban de la primu ban da nu ai facut acum ast decizia

OldLegend
27-01-2017, 03:27 AM
Pai normal ca pot intra pe server, cum crezi ca eram pe server cand mi-ai dat ban ? Dar intru foarte rar cate 5-10 minute, nu tu mi-ai spus ca sunt banat si nu am voie pe server si sa fac cerere de unban daca vreau sa pot intra liber pe server, apoi mi-ai dat ban? De aceea am si facut cerere de unban, ca sa lamurim odata situatia.

In fine... sa asteptam decizia totusi, zic.

-WickedSick-
27-01-2017, 05:43 PM
Imi pare rau de faptul ca te deranjeaza adevarul Wicked, dar asa este si o stii si tu foarte bine, dar te simti prea "mandru" sa recunosti lucrul asta, de fiecare data cand am intrat in contact cu tine ai incercat sa pari superior si ti-ai atins un nivel destul de ridicat de frustare, atat pe server cat si pe forum, termina cu amenintarile astea si vezi-ti de lucrurile tale,

P.S: Dupa cum vezi, pot intra oricand pe server, fie ca am ban sau nu,

Deci ai facut-o de multe ori , ma refer la faptul ca ai intrat pe server desi stiai ca aveai ban , de aceea am si optat pentru platirea taxei .
Degeaba te pierzi in citate fara vreun consens , vreau dovezi la ceea ce afirmi mai sus , nu vorbe , pe de alta parte asa faceti voi , cand nu mai aveti replici incepeti sa jigniti subtil , foarte frumos . Degeaba faci 100 de teste daca comportamentul tau e -0 .

OldLegend
27-01-2017, 08:44 PM
Deja incepi sa aberezi Wicked...chiar incerc sa fiu intelegator cu tine si sa te ignor cat de cat, nu vad unde te jignesc cand afirm niste lucruri care chiar se observa in ceea ce vorbesti tu..Vezi? Din nou, esti prea orbit de impresia asta a ta "Sunt admin, sunt superior fata de alte persoane". Ce dovezi doresti sa iti mai aduc domnule? Ti-am dat mura in gura cu absolut tot, in primul rand dovezile cu erorile primite, apoi dovezile cu scanarea, pana si rezultatul cu faptul ca sunt 100% curat, ce dovezi mai ai nevoie, imi poti spune si mie? Am spus clar, acum am reusit sa fac testul sa imi functioneze pe Windows XP folosind varianta pentru Windows 8, nu stiu care este rezolvarea, dar atata timp cat merge, eu sunt multumit si ar trebuii sa fii si tu de faptul ca nu sunt vreun frustrat din-acela sa va fac viata un calvar pe server, sa intru non-stop sa stati sa ma banati si sa va pierdeti timpul cu mine. Crezi ca mi-e greu sa intru pe server cu diferite nume si sa imi vad de joc de fiecare data? Nu, nu imi este greu, dar prefer sa respect regulamentul, atata timp cat am ban, nu am ce cauta pe server fara cerere de unban aprobata, ceea ce si astept aici, unde tu vii cu aberatii inutile si ma acuzi ca te jignesc, nu, nu te jignesc in nici macar vreun fel, spun un adevar pe care cu siguranta il observa majoritatea de aici dar prefera sa taca, cum o fac si eu de acum incolo, am incheiat orice discutie cu tine si punct, ultimul meu post caci deja o dam in povesti.

Razzor, iti astept decizia, multumesc.

Daenerys
27-01-2017, 09:13 PM
Citind toate comentariile anterioare..
:pro: unban

-=Christian=-
27-01-2017, 09:28 PM
Citind toate comentariile anterioare..
:pro: unban

Pai..acest "om" are 5 ban-uri permanente + unul de 3 luni.


Rezolvare eroare:
1. Instalezi .net framework 3.5/4.0/4.5 (unul din versiunile alea - le gasesti pe google, unde o sa-ti dea site-ul de la microsoft)
2. Descarci wCD pentru windows XP - degeaba incerci cu alte versiuni

Revino cu reply daca ai rezolvat

ON: :pro: unban

Cum am spus putin m-ai sus acest "om" are 5 ban-uri permanente +unul de 3 luni,cum sa-i dam unban? Dupa parerea mea ar trebuii sa plateasca o taxa unban daca m-ai doreste sa joace,dar cum a mentionat si el,joaca cand vrea...
El cred ca a vrut sa "fenteze si wCD-ul.
Ps: --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

OldLegend
27-01-2017, 10:27 PM
Ban-urile sunteti toti constienti de ce sunt, nu mai incerca sa aduci atatea argumente impotriva mea cand tu habar nu ai ce se intampla in situatia asta Cristi. Primul ban este pentru neprezentare test WCD din motivul cunoscut de toti(problema a fost rezolvata) iar restul sunt pentru ban activ, cu exceptia celui in care mi-am pus numele jignitor din print, care nici macar nu are legatura cu staff-ul, numele era destinat unui player din cate tin eu minte, dar dupa cum am spus si o spun mereu, Wickedsick inca merge pe premiza "Am admin, sunt superior fata de restul jucatorilor", asa ca, domnule Cristi, nu am incercat sa fentez nici un WCD, aveti dovezile clare de eroare, aveti print-urile, aveti totul pe tava si voi inca continuati sa ma acuzati de fel si fel de obraznicii pe care nici macar nu le-am comis, te rog frumos sa iti iei argumentele si sa iti vezi de treaba cu ele, nu ai fost niciodata prezent cu mine pe server, nu ai avut niciodata legatura cu vreun ban de al meu, nu inteleg de ce aduci argumente precum cele de mai sus cand nici macar nu stii in ce circumstante se desfasoara situatia..

P.S: In contextul acesta "Cum am spus putin m-ai sus acest", "m-ai" ala fir-ar mama lui se scrie "mai". Valabil si aici, "daca m-ai doreste sa joace" Si te-ai gandit tu sa ma judeci asa...felicitari.

-=Christian=-
27-01-2017, 10:51 PM
Te-as ruga sa te termini sa lasi reply-uri care nu-si au rostul,eu mi-am spus punctul de vedere,ban-urile sunt evidente,intrebarea este de ce nu ai facut cerere unban de la primul ban primit? si te-ai trezit cand ai acumulat/ai primit N ban-uri. Daca nu iti place ceva ai butoanele (Thanks/Like/Dislike) te rog sa le folosesti si sa nu lasi reply aiurea,asteapta decizia owner-ului.

OldLegend
28-01-2017, 04:57 AM
Nu cred ca ma aflu la masaj erotic sa "ma termin", Cristi...Te rog incearca sa te exprimi normal si sa purtam o discutie ca doi oameni normali daca tot o purtam, in regula? Iar in legatura cu explicatia pentru faptul ca nu am facut cerere de unban, din nou, dovedesti faptul ca esti total pe langa subiect, am explicat in comentariile anterioare de ce, dar dumneavoastra domnule comentator superior, nu v-ati rupt 2 minute din timpul dumneavoastra pretios ca sa cititi. Scrie clar si raspicat faptul ca am incetat sa fac cerere de unban pentru ban-uri date pe motiv de "ban activ" din cauza faptului ca nu aveam nici o dovada, deoarece testul WCD nu functiona si astfel nu aveam nici o dovada cu care sa ma prezint pe forum. Dar acum ca am postat cererea asta si m-a ajutat Li0n sa rezolv problema, am adus toate dovezile de care este nevoie. Ce este atat de greu de inteles, este totul explicat mura in gura, cateva comentarii mai sus. Doriti sa va dau tie si lui WickedSick personal in privat, print-urile, link-ul si toate cele intr-o lista aranjata frumos ca sa ma fac inteles, pentru ca vad ca ori sunteti batuti in cap, ori jucati un teatru penibil ca sa obtineti si voi o amarata de taxa pentru unban sa va faceti utili, asta doriti? Puteti sa imi spuneti de la obraz direct caci va donez cat aveti nevoie, daca si aici am ajuns sa ne mancam pentru bani, unde trebuia sa fie distractie, intelegere si relaxare, atunci voi doi...v-ati ***** rolul aici. Si sa nu ma intelegeti gresit, nu va jignesc cu nimic, ba chiar imi sunteti indiferenti amandoi, dar pentru faptul ca incercati sa ma afundati intr-o situatie penibila si sa ma proclamati vinovat pentru un motiv stupefiant, deja am impresia ca aveti ceva cu mine.

P.S: Se pare ca nu sunt singurul care observa faptul ca parerea ta este una gresita si cu atat mai putin logica, zic doar asa, in cazul in care crezi ca sunt eu nebun ;). Verifica butonul de dislike, succes :).

RaZz0R
28-01-2017, 10:46 AM
iti dau unban. Acum nu mai ai motiv sa spui ca nu-ti merge wac-ul.
Cei nemultumiti pentru decizie ii astept cu mesaj.