PDA

View Full Version : O noua idee. !



ReLLaxX
18-01-2012, 09:16 PM
Cred ca ar fi o idee buna ca cei care stiu limbile straine sa ajute playerii din alte tari..
Eu de exemplu stiu : germana , engleza , franceza .
Si daca ar fi sa intre cineva din alte tari , il voi ajuta cu cea mai mare placere. :)
Aa.. eram sa uit.. cred ca ar fi bun un clan "wTranslator |" sau orice alt clan care va place. :)

Astept opiniile d-voastra !

petryca
18-01-2012, 09:33 PM
As fi de acord cu asa ceva insa...
Precizez ca limba de comunicare cu serverul se poate schimba prin simpla comanda in consola "amx_langmenu" iar de aici meniul cu limbile disponibile...
Mesajele informative cum ar fi "Plantarea laserului precum si scoaterea acestuia","Schimbarea claselor de zombie"...
Ar fi utile mesaje informative in legatura cu folosirea protectiei antizombie cat si comanda de reinviere /zspawn....
:contra: propunere
:ass:

WarGods | AbySs
18-01-2012, 09:54 PM
ReLLaxX avand in vedere ca exista o limba internationala, si anume engleza, mi se pare o pierdere de timp. Majoritatea stim macar un minimum de engleza pentru a ne intelege cu strainii, iar daca vorbesc alta limba este problema lor. Nu putem sa punem oameni doar pentru a sta dupa cei din strainatate. Gandeste-te cate limbi se vorbesc pe pamantul asta, ce facem acu? Punem oameni pentru toate?

luys
18-01-2012, 10:47 PM
e bine... ca avem oameni care mai stiu alte limbi..

petryca
18-01-2012, 11:51 PM
Avand in vedere contextul in care ne aflam,as dori sa iau legatura cu tine pe messenger si sa vorbim,sa vad ce tot atat ai uh de mine;)
Luand in considerare faptul ca am avut conflicte in trecut nu stiu de ce trebuie sa rascolim aceste "detalii"....Cred ca te-ai vazut in fata faptului implinit si de aceea ai hotarat sa arunci din nou "ofense" la adresa mea,fapt ce ma nesatisface...
Chiar te rog sa iei legatura cu mine pe mess deoarece ,dupa cum s-a discutat la sedinta,aceste lucruri se vorbesc pe mess;)
:ass:

luys
19-01-2012, 07:48 PM
foarte bine...