PDA

View Full Version : cerere unban 2fast



2fast
19-02-2017, 05:47 PM
NUME: 2fast
IP: 188.26.245.188
VARSTA: 28
ID DE STEAM: STEAM_0:1:87490754
DATA: azi
ORA: 17:25
HARTA: awp_maya
ADMIN:DarkNess
MOTIV: Motivul pt care am luat ban ar trebui inlaturat de pe server..se numeste admin Darkness
MARTORI:
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:Acest admin..da banuri pe banda rulanta..nu ma intereseaza ce grad detine..chiar nu m.am uitat..dar avand in vedere ca ii dau wcd de 2 x..si el nu se uita..pe motiv ca no wcd sunt banat ...inseamna lipsa de respect fata de playeri..nu se poate sa alungi playerii care tot vin aici datorita unui asemenea +incompetent+ de admin..scuzati jignirea..dar merita mult mai mult..astept ungag..sau trecerea timpului.

~TraNda~
19-02-2017, 05:54 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
E curat raportul si e facut inaintea banarii lui. Dark, fii si tu mai atent si ai putin rabdare ca nu te alearga nimeni. Asa putem pierde playeri
:pro: unban

-WickedSick-
19-02-2017, 06:03 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
E curat raportul si e facut inaintea banarii lui. Dark, fii si tu mai atent si ai putin rabdare ca nu te alearga nimeni. Asa putem pierde playeri
:pro: unban

+1 , :pro: unban !

Nutella :3
19-02-2017, 06:09 PM
:pro: unban , fi mai atent si ai mai multa rabdare. Nu ii dai linkul, omul merge sa faca si tu il banezi intre timp.

DarkNess
19-02-2017, 06:10 PM
2fast? te-am pus spectator si ti-am trimis link-ul de wcd, te-am strigat de vreo 4-5 ori la care a 5 oara mi-ai raspuns, te-am pus sa descarci si tu mi-ai zis sa astept, am asteptat si am asteptat fara niciun raspuns de la tine, iar dupa tu ai iesit si ai reintrat si te-ai bagat la joc, eu vaznd asta te-am banat oare de ce nu mi-ai spus si mie ca ai dat scan sa stiu si eu ce trebuie facut ? pacat ca n-am facut ss.

ALX
19-02-2017, 06:17 PM
Vei primi unban deoarece adminul respectiv nu are dovada ca ai iesit,dar e pentru prima si ultima data cand accept un asemenea limbaj din partea ta, data viitoare veo rămāne cu banul daca mai jignești!!
:locked:

Edit Cristi: cat despre DarK,el va primii un avertisment,data viitoare sa fii mai atent.