PDA

View Full Version : Care-i faza cu bugurile de pe deathrun_latexx?



~Wolf~
20-02-2017, 10:57 AM
Latexx devine din ce in ce mai enervanta cu privire la bug-uri.Sunt niste bug-uri chiar enevrante care cred ca ar putea fi scoase.
1. Asta--> <b>You have to register to ba able to see this link</b> .E foarte enervant deoarece nu vrei sa fii oprit la surf,apoi sa te chinui jumatate de ora sa te sui apoi sa sari
2.Asta--> <b>You have to register to ba able to see this link</b> .E la fel de enervanta pentru unii.Cei care nu prind 1k merg cu asta dar mai sunt si unii troller care apas butonul ala si acea persoana ramane blocata.

Sper ca aceste buguri sa se scoata!

-WickedSick-
20-02-2017, 02:07 PM
Daca intr-adevar este o problema pentru toata lumea si se poate inlatura , eu sunt :pro: !

Nutella :3
20-02-2017, 03:28 PM
La partea de surf, daca te uiti atent, triunghiu ala nu ii dintr.o bucata..is vreo 3 si puse mai stramb, deci nu e bug..asa e acolo. Si la partea cu platforma aia..da, aia ii enervanta, dar nu cred ca se poate rezolva.

~TraNda~
20-02-2017, 05:01 PM
Daca stii tu hammer si vrei sa refaci mapa sa lasi aici reply dupa ce ai reparat bugurile. Eu de cand stiu mapa e asa.

~Wolf~
20-02-2017, 10:20 PM
Daca imi explici cate ceva despre hammer voi incerca sa scot bugul de pe platforma cat mai repede. (Voi incerca cat de mult pot)

~TraNda~
20-02-2017, 10:22 PM
Daca imi explici cate ceva despre hammer voi incerca sa scot bugul de pe platforma cat mai repede. (Voi incerca cat de mult pot)
Hammer editor este un program folosit la crearea mapelor. Ca sa scoti bug-urile de pe mapa trb sa construiesti mapa de la 0, ceea ce e aproape imposibil sa o mai construiesti exact la fel, chiar imposibil fara pic de experienta.

~Wolf~
20-02-2017, 10:33 PM
Voi face în felul următor:
1.Voi face o filmare hărţii
2.Voi căuta şi analiza tot ca să văd la ce foloseşte
3.Voi încerca să refac mapa

Menţiune:Cel mai probabil nu voi reuşi dar voi încerca.

~TraNda~
22-02-2017, 04:06 PM
S-a lamurit problema
:locked: