PDA

View Full Version : Propunere 4 [RESPINS]



~Wolf~
20-02-2017, 10:57 PM
Propun ca numarul de bani din cont (/cont) sa se mareasca de exemplu pana la12k

Rost:
1.Daca vrei sa treci o portiune a unei mape si nu ai bani pt. Noclip iei din cont 12k si gata.
2.Banii,sunt foarte folositi la HP dar te oftici cand vezi ca nu ai deloc bani sau nu stiu ce.
3.Teroristii mai folosesc metoda "Tero menu-200HP,Shop--》Deagle (10k)-》Shop 2x 200hp dar costa prea mult.

Pare o propunere fara rost/sens/puerila dar am zis ca ar putea *POATE* cu ceva

-WickedSick-
20-02-2017, 11:41 PM
Asta stiu ca se poate face , pe furien suma maxima admisa de "/cont" este de 30k .
Eu sunt :pro: daca nu va strica bunul mers al jocului , dar nu prea as crede ca e nevoie fiindca din cate stiu , de curand s-a introdus plugin-ul de bet , cu ajutorul caruia obtii bani facand pariu pe una din echipe , presupun ca tot din lipsa banilor fata de playeri s-a introdus .

AmigoQuantikGames
21-02-2017, 07:32 AM
Eu sunt contra
Toti isi i.au hp/no clip si restul din shop, astfel strica sensul jocului, va fi mai plictisitor
+ este comanda "/retrage all" , prin care iti retragi banii din mapa trecuta daca nu ma gresesc

Robertinorusu
21-02-2017, 12:53 PM
:contra: ai banii in banca la fiecare mapa 8k + ca poti sa pariezi pe una din echipe ..

-=Christian=-
21-02-2017, 02:46 PM
Dupa ce ca este abuz de no clip mai vrei si mai multi bani..:contra:

~TraNda~
21-02-2017, 04:24 PM
Respins
Motive:
1. 8k in cont sunt indeajuns, pe care oricum ii ai la fiecare mapa
2. S-a introdus bet-ul, poti castiga si 16000$/runda
3. S-ar face prea mult abuz de no-clip, si asa multi nu inteleg ca, chiar daca iei no-clip trebuie sa dai arma.
:locked: