PDA

View Full Version : Record de viteză



alexCT
12-03-2017, 06:39 PM
Văd cu ochi buni introducerea acelui plugin pentru recordul de viteză, însă nu știu vouă, dar mie nu îmi merge să fac mai mult de 2k viteză pe server. Fps am destul, nu cred că despre asta este vorba. Există vreo limitare de viteză? Dacă e așa, nu văd utilitatea pluginului cu recordul.

P.S. Știu că o să ziceți că a făcut cineva 2.3k viteză. Viteza aia apare doar la record, niciodată la viteză curentă.

-=Christian=-
12-03-2017, 08:58 PM
Intr-adevar nu poti face mai mult de 2k speed,dar mie unul imi place acel plugin,chiar daca "nu este foarte,foarte folositor" dar te face intr-un fel sa joci pana depasesti anumite recorduri ! :))

-WickedSick-
12-03-2017, 09:13 PM
Presupun ca te referi la acesta:


# 11.03.2017

* S-a adaugat pluginul SpeedMeter. Acest plugin iti arata cata viteza prinzi dar si ce record ai ,dar si ce record a fost facut pe mapa si decatre cine
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Pai nu datorita optarii voastre spre a fi introdus , a fost adaugat?
Faceti propuneti utile pentru server , privind si din perspectiva playerilor , ceva de durata , care sa-i faca si pe ei multumiti , cel putin pe majoritatea , ca nu-i poti multumii pe toti , si ceva util totodata !

alexCT
12-03-2017, 09:18 PM
Nu stiu datorita cui este introdus. Aici este topicul pentru Propuneri și Opinii, și după cum vezi, doar mi-am exprimat opinia.

Viteza peste 2k poate fi realizată exclusiv cu ajutorul benzilor de viteză. Dacă nu, nu treci peste.

Într-adevăr, e interesant ca plugin, dar nu util. Dacă ar fi să fac o propunere, cred că ar fi util să fie acest plugin ținut activ, împreună cu măsura de a scoate pragul maximal de 2k viteză pe server(pentru că văd că există limitarea asta).

Isus
16-03-2017, 08:22 AM
Ce rost are sa scoata limita de viteza.. Oricum nu prinzi peste 2k in timpul unui tur de mapa, indiferent de ea.

-=Christian=-
16-03-2017, 08:24 AM
Ce rost are sa scoata limita de viteza.. Oricum nu prinzi peste 2k in timpul unui tur de mapa, indiferent de ea.

Daca limita de viteza (2k speed) poti prinde si m-ai mult daca ai PC-ul bun.

Isus
16-03-2017, 09:11 AM
Daca limita de viteza (2k speed) poti prinde si m-ai mult daca ai PC-ul bun.

Stiu ca poti, si eu pot, dar doar daca imi iau ceva "avant" de la inceput. Dar pe ce mapa ai nevoie de mai mult de 2k speed?

alexCT
18-03-2017, 10:24 AM
For fun. Mie imi place viteza. Voua nu? :))

Nush unde prindeti voi peste 2k speed, eu credeam ca am pc bun... dar daca ziceti voi ca se poate si peste, inseamna ca mai am de facut imbunatatiri la el :)

~TraNda~
18-03-2017, 12:09 PM
Din nefericire, nu puteam face in asa fel incat sa nu inregistreze viteza pe care o faci pe benzi.