PDA

View Full Version : (IMPORTANT)Pentru admini



-=ElDiabloS=-
04-04-2017, 10:42 PM
Pentru toti admini care au acces la ban!!!

Daca vedeti ca tero a iesit de pe server din cauza pingului prea mare nu le mai dati ban imediat!!

Uitativa mai intai daca a iesit din cauza pingului mare sau daca a dat retry!!!

Uni playeri au ping nu le putem face nimic si se intampla sa primeasca kick din cauza pingului prea mare,dar se intorc dupa cum vedem le place serverul dar daca un player cu ping mare este tero si primeste kick de la ping si cand se intoarce le dati ban sau daca nu intra si ii dati addban pe ip parca vedeti ca nu o sa mai intre pentru ca le dati ban.

Doar asta vroiam sa va zic sa fiti atenti la banurile care le dati.

Isus
04-04-2017, 11:06 PM
Daca vedeti ca tero a iesit de pe server din cauza pingului prea mare nu le mai dati ban imediat!!

dar daca un player cu ping mare este tero si primeste kick de la ping si cand se intoarce le dati ban


Te contrazici singur :)))

-=ElDiabloS=-
04-04-2017, 11:11 PM
Era ca un exemplu cand am zis daca un player cu ping mare este tero ecc.
Zimi tu daca tu aveai ping erai tero si tea dat afara pentru ping mare si cand intri inapoi iti da deja ban tu nu teai enerva si nu ai mai intra pe server.

-WickedSick-
04-04-2017, 11:12 PM
Pentru toti admini care au acces la ban!!!

Daca vedeti ca tero a iesit de pe server din cauza pingului prea mare nu le mai dati ban imediat!!

Uitativa mai intai daca a iesit din cauza pingului mare sau daca a dat retry!!!

Uni playeri au ping nu le putem face nimic si se intampla sa primeasca kick din cauza pingului prea mare,dar se intorc dupa cum vedem le place serverul dar daca un player cu ping mare este tero si primeste kick de la ping si cand se intoarce le dati ban sau daca nu intra si ii dati addban pe ip parca vedeti ca nu o sa mai intre pentru ca le dati ban.

Doar asta vroiam sa va zic sa fiti atenti la banurile care le dati.

Nu văd rostul thread-ului , chestia asta ai fi putut să le-o comunici pe grup .

Isus
04-04-2017, 11:13 PM
Da, m-as enerva. Si niici eu n-as da ban unuia care iese din cauza ping-ului, dar pe unii ii da afara prea des.

z3p1q
06-04-2017, 12:02 AM
Asta orice admin cu acces la ban de se respecta ar trebui sa stie asta , plus sunt de acord cu dl wick.

Isus
06-04-2017, 07:48 AM
Nu văd rostul thread-ului , chestia asta ai fi putut să le-o comunici pe grup .

Nu toti adminii stau pe grup si nu toti adminii sunt pe grup