PDA

View Full Version : Reclamație Moto & Morpheus



yos
09-04-2017, 02:05 PM
Reclamație Moto & Morpeus

Acum cāteva minute, Moto a schimbat harta fara vot si fara sa se uite ca harta pusa tocmai o terminasem eu, nu are nici un respect fata de playere activi care din pacate sunt cei mai vechi, nu stiu daca isi aduce aminte de mine Adri sau Tiger sunt unul dintre cei mai vechi playeri ai vostri . Unii admini ma cunosc, am fost si verificat de mai multe ori de catre ei . Mi se pare o lipsa mare de respect fata de servarul asta pe care il iubesc si pe care joc cu placere de atatia ani de zile sa nu se respecte macar regulile de baza .... ca, sa nu mai zic ca alias Morpheus i-a luat apararea compatriotului zicandu-mi sa tac si sa nu mai comentez ... voua vi se pare normal asa ceva? Ca unui player vechi de-al vostu sa fie luat la misto si sa nu se tina cont de parerea mea ?... cand ei nici nu stiau de servarul asta pe cand jucam eu?.... De ce se dau admine aiurea la pustime? care nu respecta nici o regula ?.... si nu sunt numai ei, parca era o limita de varsta..... Chinez... sustine-ma sti ca am dreptate...

M o T o
09-04-2017, 02:12 PM
amice,
eram 4 oameni pe server din care 1 era colegul de camera, deci din start 2 oameni votau pentru harta care am pus-o.
cum se face ca tu esti singurul care se plange ca am schimbat mapa?

yos
09-04-2017, 02:30 PM
Cred ca adminul a fost pus sa respecte dorinta jucatorului si sa resepcte regulile servarului asta este menirea lui , sa presteze servicii pentru servar ca jucatorul sa fie multumit

morPHeus1981
09-04-2017, 02:38 PM
Yos, unde e lipsa de respect si bataia de joc, prietene?!? Imi pare rau ca n-am facut demo la toata discutia dar cu siguranta se poate vedea in log-uri "ce si cum". Pana una-alta, eu prezint o dovada a "respectului" tau fata de adminiii prezenti pe server.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

M o T o
09-04-2017, 04:52 PM
pai si cum se face ca numai tu esti nemultumit?
Eu am schimbat mapa la rugamintea lui denis. L-am intrebat si pe colegul de camera daca sa schimb mapa, iar cum raspunsul a fost pozitiv si din partea lui am zis sa o schimb. altfel spus, mi-am indeplinit rolul de a satisface dorintele player-ilor :) mai putin ale tale. dar MINORITATEA SE SUPUNE MAJORITATII!

Jet Lee
09-04-2017, 07:01 PM
Admini au 14+ doar unul singur am la slot de 11 ani, ei nu te stii pe tine asa cum te stii eu de multi anii, poti sa fii un jucator vechi esti ca restul jucatorilor, tu vb de reguli la cererea admin ce ai gresit????

Teg-Kiddow
09-04-2017, 07:13 PM
Daca mapa respectiva a fost la inceput , se poate schimba si fara a fi votata :) deci Yos degeaba ai facut aceasta reclamatie , este nula si nu isi avea rostul , ne puteai spune noua " astora mai vechi" si te lamuream
Cat despre limbaj sa sti ca si pentru ce ai scris acolo iti puteai lua un ban de cateva minute pentru ca este jignire la adresa unui admin

yos
09-04-2017, 11:21 PM
teg dar restul dicutiei de ce nu scoti in evidenta, de ce scoti doar un adevar? arata toata discutia, si cum a schimbat fara vot ( schimbam da/nu) in regulament scrie clar ca trebuie sa dai vot cat despre chinez... aveam pretentii la tine este adevarat ca nu am citit regulamentul stiu si unde sa cunoscut nu am stat sa-l citesc cum nu l-au citit nici tek morpheus si moto dupa cum il citez si pe moto " daca ar fi sa ne luam dupa reguli tek demult nu ar mai fi trebuie sa aiba admin " tek poti cauta in consola sa vezi asta.... cat despre reguli stiu regulile de baza fara de care nu poti administra astea sunt elementare pe orice servar restu sunt pentru adimi impatimiti ... eu vroiam admin doar pentru a schimba o mapa si de a bana un codat.. dar daca nu se poate nu i bai nu ma deranjeaza. Chinez ... ceea ce ma deranjeaza este atitudinea ta nu ma asteptam la asta din partea ta.. credeam ca esti cu mine cu contra mea... sti ca am dreptate . Si cum se face ca amandoi mi-au dat contra pe ei ii reclam si bineinteles ei imi dau contra.... buna asta... si tot ei raspund si la reclamatie e ca si cum lupu ar fi paznic la oi.... in fine daca asa stau treburile pe servarul asta cred ca trebuie sa ma reprofilez cat de curand chinez .... pacat....

~TraNda~
09-04-2017, 11:34 PM
cat despre reguli stiu regulile de baza fara de care nu poti administra astea sunt elementare pe orice servar restu sunt pentru adimi impatimiti
Ai vrut grad de admin, din cate am vazut, deci voiai sa fii un admin impatimit, vad ca te contrazici singur


Si cum se face ca amandoi mi-au dat contra pe ei ii reclam si bineinteles ei imi dau contra.... buna asta... si tot ei raspund si la reclamatie
E ceva aboslut normal si necesar totodata sa raspunda la reclamatiile facute, pentru a se apara. Fiecare are dreptul asta.


eu vroiam admin doar pentru a schimba o mapa si de a bana un codat..
Inainte sa iei un grad de admin ai de trecut prin gradul de Slot, ca orice membru din staff-ul acestui server (si comunitate, fiindca aceasta regula se aplica pe toate serverele officiale)


Chinez ... ceea ce ma deranjeaza este atitudinea ta nu ma asteptam la asta din partea ta.. credeam ca esti cu mine cu contra mea.. sti ca am dreptate
Un manager de server trebuie sa fie neutru, nu de partea cuiva. Reclamatia asta e mai mult dintr-o fustrare. Serverul nu era 32/32 iar playerii sa fii iesit afara. La un nr de 4/32 faci reclamatie ca a schimbat o mapa? Fii serios :))

Aaa.. si inca ceva, poti sa cunosti tu si pe Max, sa fii frate cu Tiger sau ce mai vrei tu. Aici nu se fac favorisme!
Cat despre vechimea ta, poti sa fii si mai vechi ca initiatorul comunitatii.


PS: stiu ca nu este sectiunea mea, dar nu ma pot abtine

dcdaifa
09-04-2017, 11:38 PM
o reclamatie facuta fara rost
cand pe o harta sunt 4 playeri harta fiind mare cauti sa bagi o harta
mai mica sa atraga si mai multi playeri asta este parerea mea

Jet Lee
10-04-2017, 08:33 AM
Nu te lua de alti ca x nu ar fi trebuit sa aiba admin si normal daca mapa e mare si sunt putini se schimba pe una mai mica, s-au inteles ei pe amx_chat.