PDA

View Full Version : Salut , cum mai merge?



Sxe
24-04-2017, 03:39 AM
Va salut cu mare respect in primul rand.
Ce mai faceti ? toate bune si frumoase?
Nu am fost prezent foarte , foarte mult timp nu am spus ca am revenit sau ceva de genul dar mi sa facut dor de vremurile cand "activam" si eu alaturi de voi . Nu stiu daca isi mai aduce cineva aminte de mine , in fine. Am vazut foarte multi membrii noi asta inseamna ca , comunitatea este pe culmile succesului si ma bucur extraordinar pentru asta. Tiger ... ce sa spun de el este un om de nota 10.
Incerc sa va mai ajut cum pot si eu mai ales pe sectiunea de IT , timp nu prea mai am stiti cum este , insa din putinul timp pe care il am o sa incerc sa ajut membri cu diferite intrebari .
Sunteti o comunitate extraordinara sunt membru aici de ani buni , am fost prezent aici cand membrul nostru , un prieten foarte bun de al meu a ..... serverul zm din punctul meu de vedere este ceva , cu care Abys ii multumeste pentru tot ce a facut pe server noptiile nedormite sau statul pana la 5 dimineata. Nu stiu cine mai e prin comunitate , insa cum as putea sa il uit pe Grasuxxl pe zm era nr1 nu mai zic.. Si pe prietenul meu foarte bun ISwearSheWas18 , am amintiri frumoase cu toti cei vechi de aci .Imi era dor sa scriu tot ce am scris mai sus . Salutari inca o data si multumesc ca v-ati pierdut 5 minute din timpul vostru sa cititi asta. Va pup :X:X:X

AdreN
24-04-2017, 08:48 AM
Welcome back ! :)

~Wolf~
24-04-2017, 09:32 AM
Ne bucurăm mult pentru intoarcerea ta în comunitatea! :)

-WickedSick-
24-04-2017, 11:55 AM
Bine ai revenit :)
N-am considerat niciun minut pierdut din ceea ce-am citit mai sus , fiindca citeam , si totodata mi-am adus si eu aminte de momentele cand am ajuns aici :) .