PDA

View Full Version : Unban Metal



MeTaL
30-04-2017, 05:05 PM
Nume: MeTaL(Duckadam)
Ip-ul: 89.39.13.116
Varsta: 14 ani
ID De Steam: Nu am
Data: 30.4.2017
Ora: 15:45-14:00
Harta: cs_assault
Admini pe server: Esky,pFg l NnZoR,SpaXx
Motiv: Limbaj
Dovezi: Nu avea motiv sa imi dea ban permanent pentru limbaj, cel mult 120 de min pentru limbaj, si nu este corect ca eu sa primesc ban permanent cand is multi admini care injura mai mult ca mine si ei nici macar nu sunt sanctionati.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Nu admit sa fiu sanctionat de admini de-aiurea,asa ca vreau ca si ei sa fie sanctionati intr-o masura corecta si drastica.

EleGiac
30-04-2017, 05:14 PM
:pro: Nu se da ban permanent pentru limbaj.

P.S. : Pozele arata cumva cum vorbesc adminii pe server ? Cum se comporta ? cum ar trebui sa se intample ? asa ?? amx_addban admin permanent lbj,comportament.neserios,slap.de-aiurea.

edit : playerii nedreptatiti din cauza ca sunt putin nervosi si iau ban permanent. Si unii membri din staff vorbesc mai urat decat cei care iau permanent , ba chiar se da slap/llama de-aiurea ??? Innacteptabil.

Esky
30-04-2017, 05:42 PM
Duck,hai sa fim realisti ca ai primit ceva mai multe banuri din partea mea. Ce sa faci,te-a mancat pielea si din nou tot tu ceri banurile.De ce nu ai adus Ss-ul cu limbajul tau?
Chiar ma intreb si eu de ce...Tipic tie. Parca spuneai ca : " Se duce pe pla serverul asta" si eu ca sa nu fiu nesimtit,ti-am dat kick si dupa ti-am zis ca " Nu suntem la oi" ,restul se vede in ss.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ca off topik: Ce legatura am eu cu Shadow?

sRT Shadow
30-04-2017, 06:09 PM
Hai ca iti dau un :pro: nu se da permanent la limbaj nu stiu ce ai zis sau ce ai facut.
PS:Cu acele poze vii la topicul reclamatii NU la UNBAN si ce legatura am eu cu Esky?Niciuna.
offtopic:Unde am vorbit urat?"Tigane"?Cand si tu imi ziceai tigan si ma jigneai si nu iti dadeam gag era ok nu?Bafta.

MeTaL
30-04-2017, 06:19 PM
Shadow, pozele acelea erau un exemplu cum vorbeau altii in comparatie cu mine, in plus tu cand eu is furien imi dai slap pe motiv: Mori ma sau:Mori tigane

Esky
30-04-2017, 06:27 PM
Daca ai fi vazut ca mi`am schimbat numele atat pe server cat si pe forum,ar fi fost bine. Numele precedente : Daihatzu si WarGods | Targaryen . Poate acuma iti amintesti.

MeTaL
30-04-2017, 06:29 PM
Pozele sunt exemple in comparatie cu mine! La cum ma comport eu si cum se comporta/vorbesc restul

Off Topic: Esky , cand mi-ai mai dat ban?E prima data.

-WickedSick-
30-04-2017, 10:54 PM
Ghinion , ban-ul va ramane pana la platirea unei taxe unban datorita limbajul dezolant de care ai dat dovada + ca nu ar fi prima data , ci s-a intamplat in mod repetat!
Platesti taxa de unban de Gradul I ( 3 Euro / 10 Lei ) daca mai doresti sa mai joci pe server !

:locked: