PDA

View Full Version : Ban Wargods



paul1ca69
29-05-2017, 04:00 PM
Salut Tiger, am o problema foarte mare. Eu sunt jucator de mix etc. Imi trebuie neaparat wargods, cand incerc sa fac wargods imi spune: Ai fost banat permanent deoarece ai pretins ca esti alt jucator.
Multi mi-au spus aaa ca ai umblat in regedit, habar nu am sa-l deschid.. Cum putem rezolva aceasta treaba? Steamid Steam # STEAM_0:0:193254297 ip 91.67.169.106

Tiger
29-05-2017, 11:52 PM
Dar stii sa minti.

PS: Pentru tine, special, taxa de unban va fi dubla - 20 euro, in loc de 10 euro. Considera-l un cadou de la mine pentru oamenii mincinosi ca tine.

paul1ca69
30-05-2017, 08:42 AM
Salut, sa stii ca nu este asa cum ai spus. Dupa ce am facht cererea peste o ora am lasat un admin sa vada el, si el mi-a schimbat dupa in wcd id in regedit, si daca il schimba si dadea wargods ii dadea eroarea: Versiune veche ... ceva de genu, dupa cand baga pe ala ORIGINAL la loc ca schomba doar o litera scria iar ai pretins ca esti... deci practic daca schimbam imi scria treaba cu versiune.. nu ma intelege gresit dar nu mii se pare corect.Iti pot oferii 10 euro cu cea mai mare placere....

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Plus ca am si o sora cu pc si se joaca pe steamu meu poate d aia ca si ea a dat wg dupa steamul meum. habar nu am dar eu sunt in stare sa jur ca nu am umblat la unique id, nu aveam de ce, uita te pe scanarile mele, doar unu a fost cu cod din 20 30 fiindca am vrut sa vad daca codu ala de jucau multi la wn cu el, iese in wg, sau nu. Ce prost ar face wg cu cod in cs...te rog sa ma scuzi Tiger.

Tiger
30-05-2017, 09:34 PM
Nu suport minciuniile, iar tu in continuare asta faci. Platesti taxa de unban de 20 de euro si atunci vei mai avea acces in serviciul nostru. Stiai prea bine ca acest lucru este interzis si ca se pedepseste cu banul permanent, in ciuda acestui fapt tu nu ai tinut cont de acest lucru, acum suporti consecintele. Nu esti primul caz, si nici ultimul caz, dar cei care au avut un pic de bun respect si-au cerut scuze si au platit taxa de unban.

Daca te gandesti, candva, sa platesti taxa unban atunci contacteaza-ma.

:locked: