PDA

View Full Version : Iteme noi in shop!!!



~TraNda~
25-06-2017, 09:03 PM
Va rog sa lasati reply in acest topik daca vreti un nou item in shop (arme, idei noi etc.) .

-=Christian=-
25-06-2017, 09:52 PM
Am vazut intr-un shop de dr cateva chestii:
~>> Long Jump
~>> Jetpack
~>> Life
Si in shop ul pentru tero ar fii bine daca s-ar adauga iara awp-ul , am observat ca nu mai este..

AdreN
25-06-2017, 09:56 PM
~>> Life

Este deja

-=Christian=-
25-06-2017, 10:07 PM
Este deja

Nici nu-l observasem,raman cele 3 atunci. :-)

-=ElDiabloS=-
25-06-2017, 10:15 PM
Double Jump

~Wolf~
25-06-2017, 10:59 PM
E un subiect diferit,dar aş dori să se adauge duel cu:
-aug
-usp
-aug-ul de la tero (B->4->4)
-G3SG9

Denisucu
26-06-2017, 01:27 AM
Eu zic ca ar ajuta un sitem in care daca stai afk mai mult de 30 secunde sa iei slay de la server. ( Acest sistem ar fi bun in caz ca nu sunt admini pe sv. )

S-au mai intamplat evenimente in care ramaneau 2 ct... Un ct terminase mapa iar al doi-lea ct era pe la mijlocul hartii stand afk, iar ct-ul fiind nevoit sa omoare tero-ul pentru a reincepe runda sa jucam toti.

-WickedSick-
26-06-2017, 02:42 AM
Un knife cu un speed mai mic decāt cel de la nr.
5 care cānd mori căzānd de pe traseu ca și ct , să ofere posibilitatea unui revive ( +1 life ) īn acel loc de unde ai căzut .

TheSe7en
26-06-2017, 01:40 PM
Un knife ce iti ofera speed 500 si sa devii transparent

~TraNda~
26-06-2017, 03:59 PM
Un knife ce iti ofera speed 500 si sa devii transparent

Ai speed in shop, iar knife 5 te face transparent (invizibil partial) .


Un knife cu un speed mai mic decāt cel de la nr.
5 care cānd mori căzānd de pe traseu ca și ct , să ofere posibilitatea unui revive ( +1 life ) īn acel loc de unde ai căzut .

Ai life in shop, cumpararea unui knife din shop nu mi se pare o idee buna.


Eu zic ca ar ajuta un sitem in care daca stai afk mai mult de 30 secunde sa iei slay de la server. ( Acest sistem ar fi bun in caz ca nu sunt admini pe sv. )

S-au mai intamplat evenimente in care ramaneau 2 ct... Un ct terminase mapa iar al doi-lea ct era pe la mijlocul hartii stand afk, iar ct-ul fiind nevoit sa omoare tero-ul pentru a reincepe runda sa jucam toti.

Exista un plugin pentru cei afk, pus la 60 secunde daca respectivul player nu se misca, este bagat automat la spec (daca CT-ul este in baza, iar mapa il misca niciun pluginul anti-afk existent nu va face vreo comanda asupra lui, deoarece teoretic caracterul este in miscare) + n-are treaba cu shopul :) .

Tiger
26-06-2017, 09:30 PM
Am vazut intr-un shop de dr cateva chestii:
~>> Long Jump
~>> Jetpack
~>> Life
Si in shop ul pentru tero ar fii bine daca s-ar adauga iara awp-ul , am observat ca nu mai este..

Este inutil jetpack-ul, nu te ajuta cu absolut nimic decat pentru scurtarea hartii. Pot adauga long jump, dar tot inutil mi se pare.


Double Jump

Este inutil double-jump, nu te ajuta cu absolut nimic decat pentru scurtari. De indata ce faci double jump vei pierde bhop-ul...

~Wolf~
26-06-2017, 09:58 PM
Item : Immunity for 5 seconds.
Preţ: 12.000 $$
Descriere: să fii imun la orice obstacol pentru 5 secunde