PDA

View Full Version : Cerere unban Relax



ReLLaxX
20-04-2012, 04:15 PM
Salutare.. vreau sa imi cer scuze in fata lui Sky si croco pentru ca am folosit wall .. scopul folosirii wall`ului a fost acela de a ma convinge ca un player are sau nu wall .. stiu ca nu asta e treaba mea..

Promit ca nu se va mai intampla sa mai folosesc ptr ca mi.am luat ban pe ip si m.am invatat minte.. si in plus daca ma jucam cu cod inainte cum spun multi de ce mai donam .. cand stiam ca o sa imi iau ban .? nu conteaza ori cu ban ori fara.. ori cu admin ori cu slot ori fara. eu tot am sa donez.. ce pot sa spun.. v-am dezamagit total pe majoritatea adminilor ..

Daca stiam ca joc cu cod si asa... numai donam pentru ca stiam ca imi iau ban. ( o sa joc pe sv folosind doar wacul )
Mai dati`mi o sansa si promit ca nu o sa va dezamagesc.

Inca odata as vrea sa le cer scuze lui Sky si lui Croco.. imi cer scuze ptr cele intamplate..
Am avut puterea sa imi recunosc greseala , nu sa ma contrazic sau sa mint cum au facut-o altii.
Bafta.. si o zi buna ! , astept parerile voastre.


Multumesc ca aveti incredere in mine , in special lui Sky si Croco

Rapid1923
20-04-2012, 04:53 PM
Contra!

Sky
20-04-2012, 05:11 PM
Sumudica cred ca am ajuns la varsta la care sa inteleg si sa iert "copilarisme" gen ce a facut Relax, in ideea ca a donat fara sa i se ceara asta si ca isi exprima dorinta de a dona in continuare, mi se pare ca scopul nostru e sa populam serverul.Plecand de la acest scop al nostru si vazand dorinta "inculpatului" de a juca in continuare si mai ales de a dona sunt Pro pentru scoaterea ban-ului cu conditia sa foloseasca WAC si sa nu mai aibe imunitate la slot.

XeLa
20-04-2012, 05:24 PM
Eu sunt de acord cu Sky , sa scriu si argumentele:

1.Eu saptamanile astea doua m`am uitat pe el si nu avea wall, acum nu stiu ce l`a apucat de si`a bagat wall, din ce am inteles a jucat slab,tin sa cred ca si`a bagat wallu pt alt motiv.
2.In 2 saptamani de cand avem noul ip am urcat pe locul 8000 incepand de pe locul 45000, sa recunoastem ca ne`a ajutat foarte mult donatiile lui.(7euro cs , 4 zombie)
3.In comunitatea asta niciodata nu s`a taiat sau spanzurat , sa nu uitam ca si altii au fost iertati.
4.Sa nu uitam ca avem admini care inainte au jucat codati si au fost prinsi , nu e primu si nici ultimul.
5.Pentru mine conteaza foarte mult ca si-a recunoscut greseala si nu a tinut`o lunga ca altii si mai ales ca si`a cerut iertare public in fata lui Crocodil si Sky
6.Daca o sa fie lasat sa joace o sa o faca obligat fara imunitate si mai ales cu Wac , asa ca , de ce nu?!


Eu nu ma bag peste ban-ul altui admin , aici ramane la latitudinea lui Crocodilu si Sky.Ei l`au prins.Dar vreau sa tineti cont de ce am scris mai sus, nu sa aruncati un contra la mijto fara nici un argument.In mare parte stiti ca am dreptate.

AnGeL | Pro (W_^)
20-04-2012, 06:40 PM
De acord cu XeLa , PRO dar fara imunitate si sa joace q wac.

CRocoDiL
20-04-2012, 06:43 PM
Tot ce am vrut sa spun si eu au subliniat Sky ( pervers. Msik :x ) si Xela.

Nu prea sunt genul de a acorda a doua sansa dar momentan avem nevoie de playeri ce sunt fideli serverului si pot face unele sacrificii pt el.

Sunt deacord sa ii oferim a doua sansa lui Relax pt ca el se catalogheaza oarecum in ceea ce am spus mai sus.(+ Sky si Xela)Dar asta nu inseamna ca pe viitor cand serverul va fi plin ca se vor mai acorda a doua sansa.ATENTIE MARE!

Fara imunitate si wac.ul activ.

scuzele sunt acceptate!

bft!
Sky edit:
"sacrificii" ma , nu "sacrifOcii" :)))))))) ...te inteleg ca scrii dupa iPhone, un fel de Nokia 3310 al timpurilor noastre >:)

Ma perversul tot pervers ramane dar are inima buna :)
Msik :x :)) pt corectura si nu e iPone e Htc hd2 :))
Sky edit:
Imi cer scuze pentru jignirea cu iphone, msik :X ;;)

Sky
20-04-2012, 06:58 PM
Sky ( pervers Msik :X) auzi :)))))
Deci, acestea fiind spuse revin asupra caldurosului "Bine.PA!" si te iert ;;)

ReLLaxX
20-04-2012, 07:12 PM
Multumesc ca aveti incredere in mine , promit ca nu va voi dezamagi , ms in special lui Sky si Croco

Sky
20-04-2012, 07:14 PM
:locked: Croc pervers daca ai ceva de adaugat imi dai un bip de pe "aifon" si redeschid treaba aici :))))

Aha! Deci esti "android-ar" de al nostru, asa mai merge, imi retrag cuvintele in care te jigneam spunandu-ti ca ai iphone, te rog sa ma ierti ;;)

Msik :X anticipat :*

Rapid1923
20-04-2012, 07:26 PM
Stati linistiti ca m-am gandit la toate argumentele voastre inainte de a da contra (pe care nu l-am dat la misto) si i-as fi acordat a doua sansa daca recunostea din prima acest lucru. Plus de asta as fi suportat eu donatiile ca sa compensez lipsa lui. Dar in fond e decizia voastra, a celor care l-ati prins si-am sa o respect ;)

-=MaX=-
21-04-2012, 03:17 PM
Scuzoaiele mele ca intervin prin usa dar vreau sa mentionez ceva:


3.In comunitatea asta niciodata nu s`a taiat sau spanzurat , sa nu uitam ca si altii au fost iertati.
4.Sa nu uitam ca avem admini care inainte au jucat codati si au fost prinsi , nu e primu si nici ultimul.

Am fost de acord si eu cu iertarea lui Rellax desi dupa toata rasplata si atentia de care a beneficiat din partea noastra nu ma asteptam la o astfel de iesire din partea lui! Tin sa va anunt ca e ultimul caz de genul asta!
Ce a spus Xela mai sus nu se va mai intampla aici! S-a creat precedent din cauza ca puterea de decizie era prea impartita si era loc de eroare, acum nu va mai fi asa! Sa nu creada vre-unul dintre voi ca va fi iertat pe considerentul ca si stramosii au fost candva iertati!
Chestiile astea dispar! Daca aveti parte de respect din partea Comunitatii si primiti diverse accese, asteptam si noi respect de la voi!