PDA

View Full Version : [RESPINS] Propunere !



Alexalex97
04-07-2017, 04:59 PM
Propun ca pe server (FURIEN) Sa se impuna folosirea mai multor he-uri pe runda , deoarece playerii fac abuz in permanenta de he , nu dau nume se vor simtii singuri. Eu zic ca 2 he-uri pe runda este de ajuns , poate nu gandesc bine, dar m-am saturat sa se tot planga playeri ca fac alti admini abuz de he, asa cum unul sau mai multi membri de adminaj , (Vip) Nu numai ca au un avantaj fata de playeri dar si faptul ca omor playerii numai din he , mie nu mi-se pare normal ca un VIP sa foloseasca mai mult de 2 he pe runda , si nu doar VIP-ul ci si playerii care joaca pe server . Si nu mi-se pare normal ca in baza fie t fie ct sa fie plina de he de catre adversar , nu am facut asta doar ca ''ma oftic'' cum ar spune multi , ci doar pentru playeri ! Multumesc!

ISdArk
04-07-2017, 05:40 PM
:pro: e stres mare sa joci cu un jucator real daca joaca bine:))) (mesaj subliminal)
e buna ideea, m-am gandit si eu la aceste conditii.

R3aL :x
04-07-2017, 06:00 PM
:contra:
Nu mi se pare normal...atata timp cat nu ai voie sa pui la bmb cred ca este de ajuns...
Si da...cred ca toti daca ar avea VIP ar cumpara mai multe he-uri..... Parerea mea!!!

-=Christian=-
04-07-2017, 06:18 PM
:contra: Mi-e imi place cum este acum !

lAsuStarl
04-07-2017, 07:28 PM
:contra: , datorita faptului ca acele persoane au donat in primul rand, si avem nevoie de asta, dar in acelasi timp s-ar putea limita la un numar de grenazi, nu 2 ci maxim 4-5, altfel un jucator fara VIP, ar putea lua mai multe grenazi decat un VIP , nu mi se pare logic :))

Alexalex97
04-07-2017, 11:34 PM
Sa fim sinceri facem fraguri doar din he? Pe bune? Si abuzare de he?

Denisucu
05-07-2017, 12:16 AM
Eu sunt :pro: am vazut destule faze in care vipul omoara player-ul doar din he-uri.

-WickedSick-
05-07-2017, 09:54 PM
Imi pare rau dar nu se poate tine o evidenta pentru cate he-uri cumpara fiecare vip in fiecare runda , ar fi practic imposibil .
Ceilalti carora nu le convine situatia sunt bine veniti sa cumpere VIP fie el temporar , fie permanent .
Asta e , fiecare are dreptul la he-uri atat cat le permite suma de bani ce-o detin .
Propunere respinsa !
:locked: