PDA

View Full Version : Reclamatie SILVIU



aerabou
08-07-2017, 10:22 PM
Nick-ul tau: X-man
Varsta: 15
Nick-ul admin-ului/player-ului: SILVIU
Ora si Data: azi la ora 22:00
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Sa incepem.Jucam pe server linistit , iar eu am cumparat cateva grenade sa arunc la ct , iar apoi Silviu imi zicea ca daca m-ai arunc cu grenazi imi da slay urmat de kick.am dat o data si m-a omorat cu hook nu cu kick. Am aruncat a doua oara si mi-a dat iar slay.Bun.Apoi am zis de un ct ca se aud niste sunete ciudate pe fundat si m-am trezit cu quit. Dupa ce am intrat pe server doar am intrebat de ce am primit quit. Se vede si pe demo ca m-am logat si doar am intrebat.Apoi am primit gag de 15 minute cu motivul potolestete , dar eu nu am vazut nici-un motiv sa imi dea gag.

Ulquiorra
08-07-2017, 10:44 PM
Fara motiv? Nu cred ca este fara motiv,daca imi spui intreaga poveste as putea sa te cred.

aerabou
08-07-2017, 10:52 PM
Am dat edit.Uitate

Ulquiorra
08-07-2017, 10:56 PM
Wrong. De fapt ai spus de vocea lui ca e foarte nasoala si l-ai jignit.Vrei sa il aduc aici pe martor sau? Si pentru grenada, ai omorat jucatori/ai ranit jucatori,ai meritat asta.

~Wolf~
08-07-2017, 11:04 PM
Eşti tare-n gură X-Man.Spui tuturor că nu li se aude microfonul doar ca să-ți baťi joc de ei.Sunt :contra: acestei reclamații avānd īn vedere ce a zis UlquiorraRo

aerabou
08-07-2017, 11:05 PM
Vreau poza ca am zis ca vocea lui e nasoala.Nu vreau martori ci dovezi

SILVIU SILVIU
08-07-2017, 11:09 PM
Hmm oare de ce ti-am dat? Pai i-ai zis lui LittleStar el e martor + si Robert a fost pe sv ai spus ca vocea lui little e ca o ... nu zic ca e prea urat cuvantu pacat ca nu am facut poza cand ai zis.

Te-am omorat cu grabu nu cu hooku si grab=slay cum ar veni deci am zis + ca ai mai injurat si deaia ti-am dat 15 minute, dar tu nu zici tot numa pe jumatate

<|Robert|>
08-07-2017, 11:14 PM
:contra: Eram CT pe server. In prima ipostaza luai grenadele si dadeai in coechipierii tai. Silviu v-a anuntat politicos ca cine omoara pe cineva cu grenada are ban cine mai face damage are kick. Ca sa nu iti dea kick din prima te-a omorat cu hook si tot tu faceai gat ca ce tu nu ai omorat pe nimeni. Dupa kick te-ai luat de vocea lui LittleStars. Daca nu era silviu de la mine ai fi luat ban direct pentru atatea HE-uri. Propun sanctiune pentru X-Man

Denisucu
08-07-2017, 11:35 PM
:contra: ...

JoKeR12
08-07-2017, 11:48 PM
:contra: +1 Wolf

AndreeaRik27
08-07-2017, 11:59 PM
:contra:

Nigga*>?<
09-07-2017, 12:05 AM
:contra: eram de față

-=Christian=-
09-07-2017, 07:37 AM
Din cate imi aduc aminte si eu eram pe server si am vazut cand i-ai dat gag 15 minute , eu cat am stat pe server nu l-am vazut injurand , poate a injurat dar nu se da 15 minute gag , sa fim seriosi acum .
Am vazut si cand l-ai omorat cu grab , ai acces la comenzi foloseste-le dar nu abuza de vip .
:pro: Avertisment , gag-ul de 15 minute a fost dat mai mult din orgoliu !

TheLyon
09-07-2017, 11:22 AM
:contra: eram si eu sv si de 2 ori mai omorat cu grenada sau mai lasat cu vro 25 de hp

SILVIU SILVIU
09-07-2017, 01:25 PM
Din cate imi aduc aminte si eu eram pe server si am vazut cand i-ai dat gag 15 minute , eu cat am stat pe server nu l-am vazut injurand , poate a injurat dar nu se da 15 minute gag , sa fim seriosi acum .
Am vazut si cand l-ai omorat cu grab , ai acces la comenzi foloseste-le dar nu abuza de vip .
:pro: Avertisment , gag-ul de 15 minute a fost dat mai mult din orgoliu !

Poate tu atunci ai intrat cand i-am dat gag dar inainte cu 2 mape tot injura si cand am vrut sa ii dau gag pe mapa aia chiar atunci s-a schimbat. Si am zis daca mai da careva cu grenada are slay. Si eu l-am omorat cu grab-ul. Dar pana la urma daca il omori cu grabu sau ii dai slay nu-i tot acelasi lucru? ca tat va muri.. si dupaia i-am dat kick dupaia a intrat s-a luat de vocea lui Little si i-am dat 15 minute ca a mai injurat si mapa trecuta. Atat! Nu i-am dat ban sau ceva!

<|Robert|>
09-07-2017, 01:51 PM
Din cate imi aduc aminte si eu eram pe server si am vazut cand i-ai dat gag 15 minute , eu cat am stat pe server nu l-am vazut injurand , poate a injurat dar nu se da 15 minute gag , sa fim seriosi acum .
Am vazut si cand l-ai omorat cu grab , ai acces la comenzi foloseste-le dar nu abuza de vip .
:pro: Avertisment , gag-ul de 15 minute a fost dat mai mult din orgoliu !
Nu cred ca are motiv de orgoliu injuriile nefiind aduse la adresa lui.

~Wolf~
10-07-2017, 01:36 PM
SILVIU - vei primi un avertisment pentru acel gag exagerat.
Cat despre tine X-Man , rog adminii sa-i dea un ban de 300 minute pentru incalcarea regulamentului respectiv arma la day(Reclamatia lui Diablo) cat si limbaj si jigniri.
:locked: