PDA

View Full Version : Ajuta comunitatea [citeste]



bLLue
04-05-2012, 12:45 PM
Comunitatea WarGods iti accepta orice propunere de a o ajuta. Pentru ca sa crestem sus, sa fim o comunitate cunoscuta trebuie sa facem reclama multa, sa anuntam oamenii de ofertele noastre, si nu in ultimul rand prin contribuirea de banuti ca sa tinem serverele ONLINE . :)

Aruncati cu massuri de genu' si puneti si la status(eu zic ca primul este cel mai tare, asa putem atrage mai mult pentru ca daca spunem Intrati bla bla comunitatea nu va intra nimeni; deci va propun mai mult PRIMUL mass)

ASTEPT PARERI>:D<

Rapid1923
04-05-2012, 01:59 PM
Din titlul topicului iti respect initiativa, insa nust` cine vrea sa-si strice ochii citindu-ti postul in acea culoare. Zau asa...

RedMan
04-05-2012, 02:06 PM
culoarea..

bLLue
04-05-2012, 02:06 PM
il facusem albastru ca se vedea mai frumos:)

bLLue
04-05-2012, 08:24 PM
asta am facut cand eram la liceu si aveam T.I.C. si ma lua somnu si ma gandeam ce sa fac sa nu ma ia somnu si am aprins pc si am facut asta prima oara am facuto in NOTEPAD si dupa aceea am bagato pe forum

-=MaX=-
05-05-2012, 10:53 PM
Da, e nevoie mare de promovare, trebuie facuta cat mai multa reclama, pe asta ne axam de acum in colo... nimic nu se mai da fara promovare. o sa discut cu Xela si cu Abyss de inceput sa vedem cum stau adminii cu promovarea si catiu dintre cei care au ales varianta gratuita dau massuri si fac reclama la servere...

Rapid1923
06-05-2012, 10:09 AM
Eu sincer am o mare lista de oameni ce frecventeaza serverul nostru si n-am primit nici un mass, atat pe messenger cat si pe steam. De donatii nici nu mai vorbim ca bate vantul. Cand se baga un boost ca prin minune apar toti pe server (cred ca stau geana pe forum :) ) si apoi pauza;)

bLLue
06-05-2012, 11:20 AM
eu am cumparat boost pe zombie tin redirecte mai rar dar cand ma apuc sa tin cate 100-150 fac;)

R3Fl3ex
02-06-2012, 02:04 PM
Am cumparat x2 bost pe zombie,o sa mai cumpar,tin redirecte,fac reclama si cum stau in bucuresti ma gandesc sa fac bannere(cu sv-ul si detali despre el) pe care sa le lipesc pe stalpi,si fluturase(cu sv-ul si detali despre el) si sa vorbesc cu diriga sa ma lase sa impart la copii din toate clasele...ce ziceti?De acord cu bannerele si fluturasele?:) Daca sunteti,chiar am sa fac acest lucru si daca doriti,puteti lipi si dvs afise pe stalpuri;)

Teddy
02-06-2012, 03:31 PM
Am cumparat x2 bost pe zombie,o sa mai cumpar,tin redirecte,fac reclama si cum stau in bucuresti ma gandesc sa fac bannere(cu sv-ul si detali despre el) pe care sa le lipesc pe stalpi,si fluturase(cu sv-ul si detali despre el) si sa vorbesc cu diriga sa ma lase sa impart la copii din toate clasele...ce ziceti?De acord cu bannerele si fluturasele?:) Daca sunteti,chiar am sa fac acest lucru si daca doriti,puteti lipi si dvs afise pe stalpuri;)
Ce sa-i mai ceri voie la diriga, stai la poarta scolii si cand inta cineva ii dai un fluturas:)
ps: Si eu as face reclama dar deja stie tot Schiulestiul de WarGods:D. Chiar si cei care nu joaca cs pe serverele WarGods, la scoala cand jucam counter toti isi pun numele Xela:)

XeLa
03-06-2012, 03:51 PM
:king:

8->



:)) traiasca Schiulesti