PDA

View Full Version : [Rezolvat] 3 Propuneri



wGods | Toxic
27-07-2017, 08:03 PM
1.Ar fi un ajutor in plus daca īnaintea votului si la primul "rtv" să spam eze automat mesajul " Propuneți mape" cel putin o dată* ; Astfel se evită ca la vot să apară mapele in care iti ia 2 min să te găsești* ( īn condițiile in care sunt puțini playeri )

2.Mapele* ce sunt exagerat mari să fie scoase,nu i cazu lor cānd pe server sunt cel mult 25 de playeri* ( in cazul unui boost)
Dacă nu există o modalitate mai ușoară...imi voi face eu timp sa le caut.

Din punctul meu de vedere astea sunt 2 riscuri prin care se pierd playerii noi intrați.

3. Aș mai propune ca mapa cs_paris să* fie din nou adăugată,e o mapă care s-a jucat mult timp in trecut.

-=Christian=-
28-07-2017, 10:26 AM
1. Cred ca este de ajuns sa scrie doar rtv, unii chiar nu stiu sa propuna mape, dar s-ar putea adauga un mesaj daca doreste Owner-ul .
2. Cred ca mapele care sunt acum, sunt destul de bune + ca acum cateva luni s-a facut curat prin mape si s-au scos cele "exagerat de mari" si cele "nejucate" .
3. Din cate am vazut mapa "cs_paris" este o mapa pentru modul CS .

wGods | Toxic
28-07-2017, 11:07 AM
1. Cred ca este de ajuns sa scrie doar rtv, unii chiar nu stiu sa propuna mape, dar s-ar putea adauga un mesaj daca doreste Owner-ul .

Dacă nu știu să propună mape,ar trebui ajutați cumva. Nu ne putem aștepta sa vine playeri noi pe server gata "instruiți" cu modul biohazard. Nu o sa fie permanent un admin care să-i ajute.

2. Cred ca mapele care sunt acum, sunt destul de bune + ca acum cateva luni s-a facut curat prin mape si s-au scos cele "exagerat de mari" si cele "nejucate" .

Nu sunt toate scoase, vorbesc ca am īntālnit personal situații in care playerii ieșeau din cauza mapei mult prea mari,playerii fiind undeva la 10.

3. Din cate am vazut mapa "cs_paris" este o mapa pentru modul CS .

Atunci ar trebui scoase toate celelalte mape care nu sunt de Zm. Cs_paris,cum am zis s-a jucat foarte mult si era frecvent propusă de playeri. Grasuxxl cu siguranță știe.

LumberJack
28-07-2017, 12:10 PM
Eu am mai jucat zm biohazard in trecut si nu am vazut ca se joaca mapa cs_paris, poate pe svr asta, nush ce sa zic, dar din cate am inteles nu e mapa zm, totusi as fi interesat de ea sa fie pe svr, nush ce sa zic, si cu rtv, am dat de multe ori anunt sa propuna mape, dar degeaba, multi ziceau sa bag ce stiu eu...etc P.S. as vrea sa joc mapa cs-paris p.s.s. ar trebui scoase unele sincer. Ciao

-WickedSick-
28-07-2017, 06:54 PM
Deci :

1. Mesajele au fost adaugate !

2. Exista deja un thread pentru astfel de mape , le poti scrie acolo urmand sa le scot !

3. Mapa cs_paris a fost testata si adaugata !

:locked: