PDA

View Full Version : Cerere Slot !



Ambulantu
27-05-2012, 01:47 PM
NICK: Ambulantu
VARSTA: 16
ID DE STEAM: Ambulantu
STEAM ID: STEAM_0:0:907775744
ID DE MESSENGER: ambulantu_amx@ymail.com
EXPERIENTA: 2 ani si ceva ;;)
TIMP JUCAT: Cam de cand sa deschis acuma :))
PERIOADA: Cand am chef de un zombi bun :>:>
MOTIV: Sa fac aprte din staff si communitate ;)
WAC: Nu
PROMOVARE: Redirecte,Boost,Reclama....ce pot :))

bLLue
27-05-2012, 02:45 PM
sa zicem un :pro:

bLLue
27-05-2012, 04:49 PM
R3Fl3ex ai slot / admin cumva?

kamikaze
27-05-2012, 06:57 PM
:pro:

AnGeL | Pro (W_^)
27-05-2012, 09:59 PM
MOTIV: Nus motivu :))
WAC: Nu


Spune-ne si noua cum vrei sa-ti dam PRO ?
Clar contra ..

C@mp3R
27-05-2012, 10:20 PM
:contra: motiv mai sus.

PS: Motive vrei uitate un pic la limbaj tiai luat de reflex din nimc nu e prima data cidn vad asa ceva din partia ta
Si uitate la Absente si vezi ce am scris cum sa tin redirecte daca nu am de unde nu am pc:( (so stricat) oricum o sa revin imediat ca acusi imi iau altu si o sa tin din nou si bost nu am cum sa fac sa trimit sms ca is in italia daca stii. NU imi scoate tu ochii ca nu tin redirecte inca is ala cu cele mai multe persoane redirectionate daca tot e sa vorbim despre redirecte.

Tiger
27-05-2012, 10:28 PM
:contra:

Mai trebuie motive? Cred ca sunt suficiente faptele pentru a demonstra caracterul unui om, cat si a motiva acest contra....

Ambulantu
28-05-2012, 01:45 PM
Eram sigurt ca butu de tiger si butu de angel, vor da contra pentru ca sunt prea buti! si le ciuda ca nu redirectioneaza :)). ;)
Ps: Monster de ce contra slot :| nu inteleg:| Si tin redirectele 8 ore sau cat leam tinut ieri si in fie care zi si fac redirectionari:|.Si tu unde tie redirectele monster? ca eu nu le vad! + ca dau si boost cand pot :D.

Tiger
28-05-2012, 08:02 PM
Eram sigurt ca butu de tiger si butu de angel, vor da contra pentru ca sunt prea buti! si le ciuda ca nu redirectioneaza :)). ;)
Ps: Monster de ce contra slot :| nu inteleg:|

Daca pe tine la atat te duce mintea, e vai si amar de tine ... Altceva nu mai zic caci nu are rost sa bagi minte acolo unde nu este ...

LE: Tu chiar esti un ******** de zile mari. Si nu cred ca sunt singurul care ar spune asta.

Evidenta Zombie - Ambulantu (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Cum poti fi atat de tampit incat sa te autoredirectionezi de 1255 (doar azi)?

Si mai ai si tupeul sa ma acuzi pe mine si pe angel ca motivul pentru care ti-am dat contra la cerere este faptul ca suntem invidiosi pe tine! Iti zic ceva, nu suntem invidiosi pe prostia ta!

PS: Tu ai merita sa zbori din aceasta comunitate din motive de nesimtire si prostie!!!

WarGods | AbySs
28-05-2012, 08:54 PM
Este clar.

Cerere respinsa.

-=MaX=-
29-05-2012, 11:42 AM
Mentionez faptul ca datorita acestui "eveniment" Ambulantu nu va beneficia niciodata de vre-un privilegiu pe vre-unul din serverele de care ma ocup eu!
Motivele au fost arhimentionate!