PDA

View Full Version : reclamatie stanescu



razvanLR
07-08-2017, 02:47 PM
Nick-ul tau: Razvan
Varsta: 18
Nick-ul admin-ului/player-ului: Stanescu
Ora si Data: 07.08.2017 ora 2:40
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Dupa cum au spus ceilalti admini , ori suntem civilizati ori abuzam , bun deci eram pe jail_crime Si i-am spus lui stanescu sa termine cu schimbatul numelui si alte abuzuri mai ales ca alin cand a vrut sa dea slay unui player a observat ca cineva i-a schimbat numele

EDIT : <b>You have to register to ba able to see this link</b> Continua cu un comportament superior
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> , schimba mapa in timp ce e Hns day Robert on :)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> il muta aiurea la tero tinand cont ca nimeni nu vrea si noi nu ne putem juca pentru ca nu exista player cu microfon

SILVIU SILVIU
07-08-2017, 03:12 PM
1. Asta cu schimbatu numelui nu e ceva grav, dar nu stiu de ce tot schimbi numele, se plictiseste si el. Nu mai schimba numele la altii.
2. De ce i-ai dat slap la tibi? Razvan te-a intrebat de ce ai dat tu nu ai raspuns.

Dar Stanescu sa-mi raspunzi mie sau lui Razvan aici pe forum de ce ai dat slap.

EDIT: Nu mai stiu ce sa zic. Are dreptate Razvan Stanescu a gresit. La unele sunt si pro si contra. Nu ma pot decide, ziceti voi.

Stanescu
07-08-2017, 03:33 PM
buuuuuuun... deci
Se vede ca nu esti atent la ce se petrece.
1. I-am dat slap lui tibi pentru ca era ct iar la 1 hp day statea in turn si scara se buguise si ultimul nu mai putea urca... Mustafa ii tot zicea sa coboare dar el ignora asa ca i am dat slap 0 sa asculte!
2. ''Superioritatea'' mea aceea cu ''iti dau slay daca mai faci'' e deoarece imi facea block la cusca cu apa si era sa ma omoare, asa cum scrie in regulament e interzis blockul intre T!
3. I-am schimbat numele lui Alinn, nu din plictiseala, ci pentru ca la ct mai era unul alin care nu se auzea si nu puteam sa-l scot... am facuto de doua ori pentru ca nu mi aparuse prima schimbare... aparent a fost inutila deoarece alin a iesit apoi singur... Alinn(bolund) a inteles ;) !
4.Am schimbat mapa deoarece era pe sfarsite si s-a resetat, Robert a inteles!

Martorii mei sunt Mustafa si jan

EDIT: 5. L-am mutat atunci pe tibi de la CT deoarece mai fusese mapa trecuta :> apoi cu acordul celorlalti admini a fost iar ct deoarece nu intra nimeni cu microfon.

razvanLR
07-08-2017, 03:35 PM
buuuuuuun... deci
Se vede ca nu esti atent la ce se petrece.
1. I-am dat slap lui tibi pentru ca era ct iar la 1 hp day statea in turn si scara se buguise si ultimul nu mai putea urca... Mustafa ii tot zicea sa coboare dar el ignora asa ca i am dat slap 0 sa asculte!
2. ''Superioritatea'' mea aceea cu ''iti dau slay daca mai faci'' e deoarece imi facea block la cusca cu apa si era sa ma omoare, asa cum scrie in regulament e interzis blockul intre T!
3. I-am schimbat numele lui Alinn, nu din plictiseala, ci pentru ca la ct mai era unul alin care nu se auzea si nu puteam sa-l scot... am facuto de doua ori pentru ca nu mi aparuse prima schimbare... aparent a fost inutila deoarece alin a iesit apoi singur... Alinn(bolund) a inteles ;) !
4.Am schimbat mapa deoarece era pe sfarsite si s-a resetat, Robert a inteles!

Martorii mei sunt Mustafa si jan


Vino cu dovezi , tu mereu faci chestii de genul .. aștept și părerile celorlalți, vreau și eu dovada cu slapul te tog

SILVIU SILVIU
07-08-2017, 03:36 PM
buuuuuuun... deci
Se vede ca nu esti atent la ce se petrece.
1. I-am dat slap lui tibi pentru ca era ct iar la 1 hp day statea in turn si scara se buguise si ultimul nu mai putea urca... Mustafa ii tot zicea sa coboare dar el ignora asa ca i am dat slap 0 sa asculte!
2. ''Superioritatea'' mea aceea cu ''iti dau slay daca mai faci'' e deoarece imi facea block la cusca cu apa si era sa ma omoare, asa cum scrie in regulament e interzis blockul intre T!
3. I-am schimbat numele lui Alinn, nu din plictiseala, ci pentru ca la ct mai era unul alin care nu se auzea si nu puteam sa-l scot... am facuto de doua ori pentru ca nu mi aparuse prima schimbare... aparent a fost inutila deoarece alin a iesit apoi singur... Alinn(bolund) a inteles ;) !
4.Am schimbat mapa deoarece era pe sfarsite si s-a resetat, Robert a inteles!

Martorii mei sunt Mustafa si jan

Am inteles dar la punctul 4, s-a terminat day-ul cand ai schimbat mapa? Sau ai schimbay in timpul day-ului?

Stanescu
07-08-2017, 03:41 PM
Am inteles dar la punctul 4, s-a terminat day-ul cand ai schimbat mapa? Sau ai schimbay in timpul day-ului?

Cred ca in timpul day-ului dar toti au zis ca e ok, am dat si vot daca schimbam sau nu

Alin001
07-08-2017, 03:44 PM
Eu am inteles de ce mi-ai schimbat numele si nu is suparat pentru asta,deci treceti peste faza cu schimbatul numelui !

Stanescu
07-08-2017, 03:44 PM
Vino cu dovezi , tu mereu faci chestii de genul .. aștept și părerile celorlalți, vreau și eu dovada cu slapul te tog

''mereu faci chestii de genu''-vreau o explicatie, exemple si dovezi
Nu cred ca m-ai vazut tu facandu-mi de cap cu comenzile pe server. In fine s vedem si ce zic ceilalti ;)

Mustafa
07-08-2017, 03:45 PM
1. Este un bug la scara in care se blocheaza din cauza texturei din spatele scarii! Se mai intampla,nu mereu,dar se mai intampla! Ar fi fost incorect sa dau slay pentru block cuiva fiind constient de bugul asta asa ca i-am spus lui tibi sa coboare ca nu mai erau multi playeri si trecuse deja vreo 4-5 minute in care ei stateau pe scara ca nu puteau trece! Nu ma baga in seama asa ca Stanescu i-a dat slap! Dupa ce i-a dat slap imediat a inteles..deci mi se pare corect ce a facut.
2.Nu am fost de fata,deci nu stiu ce pot zice,banuiesc ca nu a spus fara un motiv ! Asta a fost avertizare,din cate stiu se avertizeaza inainte de fapta! Doar nu vrei sa faca demo la consola din cauza unui avertisment..asa-i?
3.Am fost de fata,era un alin care vorbea extrem extrem de repede,nu spunea toate literele,l-am avertizat,a continuat,dar nu-l puteam muta..stanescu poate nu a observat ca a iesit de buna voie! Se mai intampla..nu vrei sa dai warn doar pentru asta avand in vedere ca "victima" schimbarii de nick a inteles...banuiesc :-)
4.Avand in vedere ca s-a dat reset la timp...a schimbat mapa la 3 secunde de cand s-a dat day-ul...banuiesc ca era in consola..deeci...nu cred ca a observat :-?
Pe mapa aia mai fusese odata HNS btw...Din cate stiu este indicat sa nu se repete dayul decat daca s-a intamplat ceva tura trecuta cand l-a dat ..Bug sau ceva..Dar dayul a decurs bine..

<|Robert|>
07-08-2017, 03:46 PM
Ok sunt ceva dovezi aici deci sa o luam de la un capat.
Prima poza : Comenzile nu-s jucarii! Nu pot spune ca e atat de grav din ce vad Alin nu se arata deranjat daca ar fi fost intradevar o problema alin ar fi avut primul reply aici. Din ce am vorbit cu el erau 2 alini pe server.
Poza a II-a: Habar nu am ce s-a intamplat acolo dar nu e amenintare. Cand un player greseste il anunti care este pedeapsa deci nimic gresit.
Poza a III-a: Eram de fata. Scara se bugase si tibi a refuzat sa coboare. Stanescu a procedat CORECT
Poza a IV-a: Iar eram de fata. S-a dat day si la 2-3 secunde Stanescu a schimbat mapa. E discutabila situatia intrucat: -De la momentul in care tibi s-a pus simon si a dat freeday-ul trecuse mai bine de un minut de parca ar fi fost afk. Cu toate acestea votul putea fi refuzat pana la sfarsitul day-ului (De aia se zice LAST). Stanescu a procedat GRESIT.
Poza a V-a: Intradevar nu era nimeni dornic sa se bage la CT dupa 5 minute de asteptare asa ca tibi a fost mutat fiinda avea microfon. Cum ti-am spus si pe admin chat @Stanescu nu aveam alta solutie ce era sa facem sa stam toata mapa fara CT? Aici iar a procedat GRESIT.

Tinand cont ca e a doua reclamatie si prima nu a avut un raspuns prea clar sunt :pro: pentru un avertisment.

SILVIU SILVIU
07-08-2017, 03:47 PM
Cred ca in timpul day-ului dar toti au zis ca e ok, am dat si vot daca schimbam sau nu

Chiar daca toti au fost deacord sa schimbe mapa si ai dat vot nu e ok in timpul day-ului chiar daca ceilalti au zis. Trebuia sa astepti sa treaca day-u si dupaia schimbai. Mureai daca asteptai inca 2-3 minute?

Stanescu
07-08-2017, 04:08 PM
Chiar daca toti au fost deacord sa schimbe mapa si ai dat vot nu e ok in timpul day-ului chiar daca ceilalti au zis. Trebuia sa astepti sa treaca day-u si dupaia schimbai. Mureai daca asteptai inca 2-3 minute?

Mda aici nu am fost atent, recunosc ca am gresit... day-ul a fost dat cu cateva secunde inainte sa dau eu votul, dar mna puteam sa l anule :\ aici recunosc.. Greseala mea

Denisucu
07-08-2017, 04:57 PM
:pro: advertisment.
1.Trebuia sa lasi sa se termine day-ul.
2.Trebuia sa-l lasi pe tibi ct chiar daca a mai fost, din cate am inteles doar el avea microfon.

Stanescu
07-08-2017, 05:00 PM
1.Trebuia sa lasi sa se termine day-ul.
2.Trebuia sa-l lasi pe tibi ct chiar daca a mai fost, din cate am inteles doar el avea microfon.

1.Ai dreptate, stiu :\
2. Nu vazusem cand au zis ceilalti ca e ok, dar mda apoi mi am recunoscut vina

-=Christian=-
07-08-2017, 05:40 PM
:pro: Avertisment .

AndreeaRik27
08-08-2017, 12:18 AM
:pro: Avertisment!

Ulquiorra
08-08-2017, 01:26 AM
Aici sunt :pro: avertisment.Ai grija data viitoare

Esky
08-08-2017, 08:38 AM
Primești un advertisment.
:locked: