PDA

View Full Version : Reclamatie WickedSick



tezeu
16-08-2017, 11:09 PM
Buna seara as vrea sa va spun si eu ce acest domn ”admin” WickedSick cam sufera de adminat.
Astazi seara jucam si eu linistit si eram si eu un pic pe val.acest admin a vazut ca joc BINE a zis sa imi faca un scan.eu am incercat sa ii explic inpreuna cu inca vro 3 playeri printre care visinescu si kidow ca eu am wac activ ca asa joc cu el activ.da el vrea acel scan dupa care imi da ban dupa aceea mil scoate intru inapoi sa ii zic ca am facut scan imi da kick.si dupaia se ia de mine ca dupa 10 min faci scan si dupaia nush ce se mai certa cu kidow ca am primit kick si am venit sa va zic si eu ceva.
Nu am nimica cu nimeni da am si eu o intrebare.


Unde gasiti acesti admini ca as vrea sa imi iau si eu un host si as avea nevoie de admini asa buni

Multumesc

_-=m4c3l=-_
16-08-2017, 11:15 PM
Buna intrebare .. De ce pune pe toti admini :)

Avand wacu activ daca asa este .. nu mai are dreptu de facut scan zice chiar in regulament

-WickedSick-
16-08-2017, 11:31 PM
Deci, pentru inceput o sa ignor ironiile care mi' le-ai adresat , si o sa trec direct la subiect .
Dupa cum s-a mai discutat de N ori , WAC-ul nefiind actualizat de multa vreme , da false-positive , ceea ce-ti permite sa joci cu coduri in timp ce-l folosesti.
E dreptul meu ca si admin sa-ti cer test wCD , iar dreptul tau e sa-l realizezi , astfel dovedind ca esti curat.
Te-am pus spectator si ti-am dat link pentru a realiza testul , dupa o buna bucata de vreme in care imi puneai fel si fel de intrebari + ca ai parasit si server-ul ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> )
ai reusit intr-un final sa realizezi scan-ul .
Sper ca am lamurit situatia.

~Wolf~
17-08-2017, 12:18 AM
WAC-ul nu a mai fost actualizat din 2014 dacă nu mă insel , deci la momentul actual nu e aşa util.

tezeu
17-08-2017, 12:27 AM
aha si este problema mea ca wac-ul nu a mai fost actualizat ???de ce trebuie voi sa aveti dreptate tot timpul!

~Wolf~
17-08-2017, 12:31 AM
Este problema ta că nu te informezi despre ce utilizezi.WickedSick a făcut ceea ce trebuie avánd în vedere cā se poate folosi cod în timpul utilizārii WAC-ului.Dreptatea e dreptate , nu favoritism.

3myGood
17-08-2017, 12:34 AM
daca erai curat nu era o problema sa faci un scan de 30 de sec.....eu am facut scanuri si eramhelper....down

tezeu
17-08-2017, 12:36 AM
pai atunci de ce sa il mai utilizez???? nu mai joc cu wac activ atunci si e mai bine asa cand e fac scan si gata da nu mai stau sa dau drumu de fiecare data la wac de pomana.pai si atunci inseamna ca si admini pot juca cu cod nu ??chiar de au wac activ.atunci pe ei cine ii verifica ???haideti sa o lasam moarta ca ori cum nu o poti da la capat cu voi

3mygood nu ai fost invitat aici u vezi de trebusoara ta si de adminu tau ca daca ar sta un owner de dim pana seara cu alt nume spec cred ca ati disparea jumate din admin intri schimbi harta cand sunt la m4a1 si dupaia stai spec si dupa 5 min parasesti sv ce sunt astea??

~Wolf~
17-08-2017, 12:38 AM
Aproape 80% din adminii WarGods nu folosesc WAC inclusiv eu.Cât despre WG le ceri adminilor sā facă unul , dacă nu vor sā facă contactezi ownerul.

Edit:Te dezamăgesc că 3mygood are dreptul sa se pronunte la reclamatie atat timp cat e admin.

dcdaifa
17-08-2017, 01:00 AM
in regulament nu scrie,ca daca ai wac activ scapi de scanare
un admin are dreptu sa ii ceara scanare la alt admin,citeste regulamentul si vezi despre ce este vorba

morPHeus1981
17-08-2017, 12:07 PM
WAC este OBLIGATORIU, cititi regulamentul. Cei care nu-l folosesc, indiferent de grad, vor suporta consecintele, respectiv downgrade/remove.

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 01:00 PM
Exact regulamentu este pentru toti ... :)

Jet Lee
17-08-2017, 01:02 PM
WickedSick e admin nou nu vă știe pe cei vechi, cum vă știu eu și normal să vă ceară un scan să fie convins sigur că ești curat.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>